Emekli Zengin Dul Bayanlar Sitesi Bedava

Olgun Dul Kadınım Dost Arıyorum

Merhaba. Ben de erkek arkadaş aramak için Sitemize ilan göndermek istiyorum. Yaşım 34. Bir kere evlendim boşandım. Bir tane kızım var. Kızım babasıyla beraber yaşıyor. Farklı şehirlerde olduğumuz için de pek fazla görüşme şansına sahip değiliz. Senede bir kere yolun Mersin’e düşerse görüyorum. Onun haricinde iş hayatına sahibim. Küçük bir dükkanım var. Hem buradan satışlar yapıyorum hem de internet üzerinden satış yapıyorum. Bu şekilde geçimimi sağlıyorum. Kendime ait evim ve arabam var.

Yaklaşık sekiz ay daha arabamın kredi borcunu ödeyeceğim. Onun haricinde ne söylemem gerekiyor bilmiyorum açıkçası. Ailemle görüşmüyorum. Ben insanlardan gerçekten çok tiksinmiş bir kadınım. Özellikle geçmişteki evliliğinde gerçekten çok farklı şeyler yaşadığımı söyleyebilirim. Boşandıktan sonra gerek arkadaş çevrem gerekse ailem gerekse akrabalarım tarafından gerçekten çok farklı gözle görülmeye başladım. Sürekli olarak insanlar yarım kalmış bir kadın olarak görmeye başladılar benim. Ben bu tarz kafa yapısına, bu zihniyete inanılmaz karşıyım.

Ticarete atılmama hiçbir zaman desteklemediler ve istemediler. Başta ailem olmak üzere herkes karşı çıktı. Ancak ben kimseyi dinlemeden ticarete atıldım. Batsaydım gerçekten benim için kötü olurdu tabii ki. Elimdeki birikmiş paramı tamamen bu işe yatırdım. Ancak şanslıyım ki işlerimi yürütmeyi başardım. Şu anda maddi gelirim, maddi durumum oldukça iyi. Kimseden Bir kuruş dahi destek almadan hayatımı kurdum. Aslında yalnızlığı da inanılmaz derecede sevdim. Hani derler ya ağzı olan konuşuyor diye. İnsanlar karşılarındaki kişilerin hayatları hakkında yorum yapmayı ya da yönlendirme yapmayı gerçekten çok seviyorlar.

Ben de bu tarz şeylerden inanılmaz derecede sıkıldığım için kendimi insanlardan soyutlamış durumdayım. Bu yüzden sadece hayatıma hem dost hem sırdaş olacak bir erkek arkadaş arıyorum. Olgun bir erkek arıyorum. Çünkü ben yaşıtlarıma göre her zaman daha olgundum. Bu nedenle 40-45 yaş aralığında bir erkek olursa benim için daha iyi olur.

Erkek Arkadaş Arayan Emekli Ciddi Gerçek Zengin Bayanlar

Erkek arayan zengin ve yaşlı kadınlarla sohbet ve mesajlaşma siteleri, dost arayan zengin dul kadınlar, zengin ve yaşlı bayanların iletişim cep telefon ve WhatsApp numaraları, maddi destek olacak zengin ve yaşlı bayan arkadaş arıyorum gibi bir çok aramayı da tabii ki sitemizin içerisinde gerçekleştirebilirsiniz sevgili arkadaşlar. Biliyorsunuz ki şu anda içerisinde bulunduğunuz bu site sizlere arkadaşlık ve evlilik konusunda hizmet veren tamamen ücretsiz ve üyelik gerektirmeyen kaliteli bir arkadaşlık ve evlilik sitesidir.

Bu site sayesinde mutluluğu yakalamış, hayatına güzel bir dosta almış ya da kendine uygun bir eş bulmuş çok fazla sayıda kadın ve erkek bulunuyor. Burada dikkat etmeniz gereken şey kendinize, yaşam tarzınıza ve kafa yapınıza uyumlu birini bulmak arkadaşlar. Zaten burada önemli olan şey de budur. Çünkü kendinize uyumlu olan birini bulamadığı zaman her zaman kendinizi biraz eksik hissedersiniz. Bu sebeple karşınızdaki insanı iyi bir şekilde tanımalısınız ve kendiniz için doğru olduğundan emin olduktan sonra bu insanla ilişkinize başlamalısınız.

Zengin Bayan Arıyorum

Hayat arkadaşı, Dost arıyorum gibi şeyler de bizlere geliyor arkadaşlar. Biliyorsunuz ki sitemizde her türlü aramayı gerçekleştirebilirsiniz. 20-25 yaş aralığında erkek arkadaş arayan genç ve güzel kızlar, 30-35 yaş aralığında olgun kadınlar, 40-45 yaş aralığında evlenmiş boşanmış türbanlı koca arayan bayanlar, 50-65 yaş aralığında maddi destek olacak, dost arayan, erkek arayan zengin ve yaşlı kadınlar gibi bir çok farklı yaş grubunda da aramalarınızı gerçekleştirebilirsiniz arkadaşlar. Biliyorsunuz ki sitemiz tüm ülkemiz tarafından kullanılan ve tercih edilen bir arkadaşlık ve evlilik sitesidir.

Bu nedenle de sitemiz içerisinde oldukça çeşitli kafa yapılarına, birbirinden farklı yaşam tarzına sahip olan kadınlar ve erkekler bir arada bulunuyor. Zaten sitemizin en büyük özelliğinden birisi de budur. Böylelikle insanlar istedikleri tarzda, kendilerini uygun kişiyi bulabiliyorlar arkadaşlar. Sonuçta hepimizin kafasında belirli bir kriter, belirli bir bayan arkadaş hayali var. Hepimiz bu kriterlere uygun olan, hayallerimizi karşılayacak, bize uyum sağlayacak biriyle tanışmak, sevgili olmak ya da arkadaş olmak istiyoruz. Bunun içinde en güzel yer tabii ki internettir.

Zengin ve Yaşlı Bayanların Cep Telefon ve Whatsapp Numaraları

İnternet sitemizin İçerisinde onlarca farklı insanla, kadınla ya da erkekle tanışabilirsiniz sevgili arkadaşlar. Burada yapmanız gereken tek şey Sitemize giren bu bayan arkadaşlarımızla sohbet etmek, muhabbet etmek ve birbirinizi tanımak olacaktır. Sonuçta karşılıklı olarak birbirinizi tanımazsanız birbirinizden elektrik alıp almadığınızı ya da ilişkinizin ne yöne doğru gideceğini bilemezsiniz. Hal böyle olunca da birbirinizle cep telefon ya da WhatsApp alışverişi yapamazsınız.

Kadınlar kendilerine güvenen, özgüveni yüksek, işini gücünü oturtmuş erkeklerden hoşlanırlar. Ne istediğini bilen erkekler kadınlar için gerçekten bulunmaz hint kumaşıdır. Çünkü kadın arkadaşlarımız gerçekten ilk tanışmaya çok önem veriyorlar. Eğer ilk sohbet sırasında, ilk tanışma sırasında sizden etkilenirlerse emin olun ki bu kadın arkadaşlarımız ile ilişkinizi ilerletme olasılığınız daha çok artmış olacaktır. Umuyorum gerçekten kısa zaman içerisinde sizlerde kendinize uygun birini bulabilirsiniz. Çünkü gerçekten bu hayatı tek başına Çekilmeyecek kadar sıkıcı.

Burcu Gündoğan hakkında 481 makale
Seslimp3.Com ve SesliTV.Com Arkadaşlık Siteleri Yöneticisiyim. 24 yaşında izmirliyim. İstanbul Beylikdüzünde yaşıyorum. İlan vermek isteyen arkadaşlar yorum bölümünü kullanabilirler. Daha detaylı ve Gold ilan vermek isteyenler [email protected] Mail adresine Mail atarak editörlere ulaşabilirler. Aşk dolu günler dilerim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*