Yurtdışı Bayan Arkadaş İlanları

Makedonyadayım Türk Sevgili Arıyorum

Merhaba burcu hanımm. Ben Makedonya’da yaşayan bir Türk kızıyım. Babam Türk annem ise Makedon. Seneler önce şiddetli geçimsizlik yüzünden annemle babam boşanma kararı verdiler. Normalde Türkiye’de yaşıyordum. Boşanmadan sonra annem kendi ailesinin yanına Makedonya’ya döndü. Tabii ki de ben de onunla beraber geldim. Başka kardeşimde yok. Ailenin tek kızıyım. Çok şükür ki bütün bu çileyi bir tek ben çektim. Bir de kardeşim olsaydı ne yapardık bilmiyorum. Gerçekten çok zor zamanlar yaşadık. Çünkü benim babam ciddi anlamda problemli, piskolojisi bozuk bir erkekti.

Her akşam kahvede arkadaşlarıyla içip içip, eve sarhoş bir şekilde gelirdi. Buda yetmezmiş gibi sarhoş arkadaşlarını da eve getirirdi. Biz bu durumdan inanılmaz derecede rahatsızlık. Babam aslında sonradan böyle oldu. Babamın fabrikası vardı. Sonrasında bazı sıkıntılar yaşadı ve dolandırıldık. Sonrası babam için gerçekten tam bir çöküş dönemi oldu. Babam kendini iyice alkole verdi. Annem ve ben çalışıyorduk. Babam ise çalışmayı reddediyordu. Bir türlü bir işçi konusunda dikiş tutturamamıştı. Bu nedenle daha da gün geçtikçe piskolojisi bozuluyor ve kendini daha çok alkole veriyordu.

Bu konu yüzünden annemle defalarca karakolluk oldular. Defalarca boşanma aşamasına gelindi. Ancak babam bir sürü boşanmayı da kabul etmiyordu. Kendini toparlayamayınca annem de ondan kaçmakta buldu çözümü. Annemin ailesi sağ olsun bize sahip çıktılar. Babam ne olduğunu anlamadan biz çoktan Makedonya’ya varmıştık. Sonrasında uluslararası dava açıldı. Gerçekten beş sene süren çok zorlu bir dava yaşadık. Bu tarz konularda gerçekten çok yıprandık. Bizim artık kötü olay yaşamaya, üzülmeye kesinlikle halimiz kalmadı.

Evlenmek istedim ama hep Korktum

Bu nedenle ben de evlilik konusundan hep korkmuşumdur. Bu yüzden de 30 yaşında olmama rağmen hala evlenmedim ve annemle beraber yaşıyorum. Evlilik gerçekten çok zor bir olay. Doğru insanı bulmadığınız zaman perişan oluyorsunuz. Ben bu perişanlığı yaşamak istemiyorum. Bu konuda piskolojimi düzeltemiyorum gerçekten. Bu nedenle evlenmek istemiyorum hala. Ancak yine de kendime bir erkek arkadaş bulmak istiyorum. Sonuçta çok uzun zamandır yalnızım. Babamla uğraştığımız süreçte zaten kimseyle görüşemedim. Erkek arkadaş, sevgililik olayları bana gerçekten çok uzak konular.

Bu yüzden erkekler konusunda çok fazla tecrübeye sahip değilim. Bir erkek nasıl idare edilir, bir erkek nasıl mutlu edilir gibi konularda gerçekten hala saflığımı koruyorum maalesef. Bunları bilerek benimle sevgili olacak, beni gerçekten üzmeyecek, anneme iyi davranacak bir erkek arkadaş arıyorum. Benim annem benim arkadaşım gibidir. Bu nedenle sevgilim olacak insan annemle de iyi anlaşması gerekiyor. Birlikte güzel zaman geçirmek, beraber sinemaya gitmek, beraber bir kafede oturup çay içmek gibi hayallerim var. Umarım kendime uygun birini bulabilirim.

Yurtdışı Evlilik İlanları

Yabancı Bayan arkadaş arıyorum, yurtdışı sevgili bulma siteleri, yabancı bayanlarla sohbet, yurtdışından evlenecek bayan arıyorum, alman, Makedon, İngiliz sevgili, kız arkadaş arama ve bulma, Türk erkek arayan yabancı kadınlar gibi bir çok farklı aramanız olduğunu biliyorum arkadaşlar. Bunlar ve bunlar gibi olan bir çok aramayı tabii ki de sitemizin ana sayfasında yapabilirsiniz. Eğer sizde yabancı bir insanla evlenmek, yurtdışından bir bayanla hayatınızı birleştirmek istiyorsanız gerçekten güzel bir seçim olacaktır. Çünkü inanın iki farklı kültürün aynı eve girmesi, aynı hayatı paylaşması gerçekten çok eğlenceli oluyor.

Ancak şöyle bir şey var ki yabancı biriyle sevgili olacaksanız ya da evlenecekseniz öncelikle empati duygunuzun oldukça gelişmiş olması gerekiyor. Çünkü karşınızdaki insanla sürekli olarak empati yapmanız gerekli. Sizin düşünce yapınız, sizin yetiştirme tarzınız, sizin büyüdüğünüz ortam ile yurtdışında büyümüş olan bir kadının yetiştirilme tarzı, kafa yapısı ve yetiştirildiği ortam kesinlikle aynı değil. Bunu göz önünde bulundurarak her zaman problemlerde zıtlaşmak yerine orta yolu bulmanız gerekiyor. Çünkü farklı kültürden biriyle anlaşmazlık konusunda sürekli olarak sıkıntı yaşarsınız. Bütün bu sorunları sakin ve olgun bir şekilde atlatmanız gerçekten çok önemli bir konudur.

Türk Erkek Arayan Yabancı Kızlar

Sitemize girerek özellikle Türk erkek arkadaş, Türk sevgili arayan çok fazla sayıda yabancı kadın bulunuyor. Bu bayanların çoğunluğu rus kadınlarıdır arkadaşlar. Çünkü biliyorsunuz ki rus bayanlar Türk erkeklerine aşırı şekilde ilgililer. Türk erkeklerinin kıskanç yapısı, kumral-esmer oluşu rus kadınların bayağı bir ilgisini çekiyor. Bu nedenle türkiyeye gelen, türk erkekleri gören ruslar hemen bir türk sevgili bulma yoluna gidiyorlar. Ayrıca biliyorsunuz ki Rusya’da erkek sayısı inanılmaz derecede az. Bu nedenle rus kadınları kendi ülkelerinde sevgili bulma konusunda oldukça fazla zorlanıyorlar. Bu yüzden de yabancı erkekler onlar için tam bir ilgi odağı oluyor.

Rus kızları oldukça güzel, bebek gibi bir yapıya sahipler. Bu nedenle de bizim ülkemizde de rus kadınlarına karşı oldukça fazla ilgi var. Yani sizin anlayacağınız bu ilgi tam anlamıyla karşılıklı. Bu yüzden eğer sizde rus bayan arkadaş arıyorsanız gerçekten doğru adrestesiniz. Sitemizin ana sayfasında Türk erkek arkadaş arayan rus kızlar, sevgili arayan rus bayanlar, evlenmek isteyen rus bayanlar ve kadınlar gibi bir çok kategorimiz bulunuyor. Bu kategori içerisinde sizlerde birbirinden güzel hoş bayan arkadaşlarımızla çok rahat bir şekilde iletişime geçebilirsiniz. Bu arada bazıları Türkçe bilirken bir çoğu ise İngilizce biliyor. Eğer ki Rusçanız ya da İngilizceniz varsa gerçekten şansınız daha yüksek olur. Yapacağınız Yorumlarda ya da ilan sahiplerine mesaj atarken İngilizce ya da onların anadilinde mesaj atarsanız şansınız daha çok artacaktır.

Burcu Gündoğan hakkında 481 makale
Seslimp3.Com ve SesliTV.Com Arkadaşlık Siteleri Yöneticisiyim. 24 yaşında izmirliyim. İstanbul Beylikdüzünde yaşıyorum. İlan vermek isteyen arkadaşlar yorum bölümünü kullanabilirler. Daha detaylı ve Gold ilan vermek isteyenler [email protected] Mail adresine Mail atarak editörlere ulaşabilirler. Aşk dolu günler dilerim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*