Uzun Süreli Ciddi İlişki Arıyorum

1
11
Bu İlan Haziran 12, 2019 tarihinde Güncellendi

33 yaşındayım ismim Esra. Başı açık bir kadınım. Adana’dan kız kardeşimle birlikte yaşıyorum. Ben lise çağlarından beri tek başıma yaşıyorum. Bundan iki sene önce kız kardeşimde benim yanıma yerleştği. Bizim çok problemli bir aile yaşantımız vardır. Babam sürekli olarak annemi dövüyordu. Bu yüzden de aile içinde inanılmaz derecede huzursuzluk yaşıyorduk.

Bu tarz durumlar benim de psikolojimi etkilediğinden dolayı lisedeyken beni yatılı bir okula gönderdiler. Sonrasında annemle babam boşanma işlemini gerçekleştirdiler. Ancak sonrasında ikisi de farklı insanlarla evlendiler. Sizlerinde tahmin edebileceği gibi üvey anne ve üvey babam kesinlikle benim ayaklarım hiçbir yerinde istemediler. Aynı şey kız kardeşim için de geçerli tabii ki. Bu yüzden oda benimle birlikte oldukça süründü diyebilirim.

♥ Selam İsmim Güliz , 27 Yaşındayım Canım Sıkılıyor Sohbet Etmek İstiyorum Müsaitseniz Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Ancak çok şükür ben kendi ayaklarım üzerinde durmaya başladım ben hayatımı bir düzene soktum. Böylece kız kardeşimde o lanet aileden kurtarmış oldum. Yılda sadece birkaç kez annem ile babamla telefonda görüşüyorum. Onlara kalsa bunuda yapmayacaklar aslında.

Hatta size şöyle de garip bir şey söyleyeyim babam evlendi kadının çocuklarına da bakıyor. Ancak biz istemiyoruz. Artık kadın onu nasıl bir dolduruşa getirdi Allah bilir. Bu durum beni gerçekten çok güzel bir şey. İnsana bu şekilde davranmamalılar.

Sonuçta ne benim ne de kız kardeşimin hiçbirine bir zararımız yoktu. Biz hiçbirinin yeni evliliklerinden ya da boşanmalarına hiçbir şekilde karşı çıkmadık. Herkesin kendi hayatı ve buna saygı duymakla hükümlüyüz dedik. Biz bu kadar iyi niyetli olmamıza rağmen bize gerçekten kötü davrandılar.

Yani sizlerin anlayacağı insanın iyisini de kötüsünü de yeterince görmüş bir kadınım. Bu yüzden de insanları seçme konusunda gerçekten çok tedbirliyim. Ayrıca ben insanları gerçekten çok kolay bir şekilde tanıyabiliyorum.

Evlilik konusu benim için çok önemli bir durum değildir. Burada zaten çoğunlukla yalnız kaldığından dolayı illa evlenmem gerekmiyor. Ben sadece hayatıma bir arkadaş, bir eş arıyorum diyebilirim.

Ailem de yaşadığım problemlerden sonra evlilik olayından birazcık tiksinmiş olabilirim. Bu yüzden de 33 yaşına kadar evliliği aklımın ucundan dahi geçirmedim. Ancak şu anda bu şekilde düşünmüyorum .m eğer gerçekten uyum sağladım ve beni gerçekten sevebilecek ve saygı duyabilecek bir erkekle karşılaşırsam tabii ki evliliği düşünebilirim.

Tabi evlenmemiz için karşılıklı olarak ciddi anlamda iyi anlaşmamız gerekiyor. Ayrıca en az benim kadar karşımdaki kişinin de iyi niyetli bir erkek olmasını istiyorum.

1 YORUM

  1. Slm esra hnm dogan ben basinizdan gecenler icin uzuldum ayni yasantiyi bende yasadim sizi cok iyi anliyorum ceken bilir. 180 by 68 kg 50 ys da universite mzn halen calisan ozguveni ni kanitlamis ozu sozu bir yalandan nefret eden ege bolgesinde yasayan kotu aliskanligi olmayan sevilen saygi duyulan cevresinde yasantim boyunca cok acilar cekmis sevgi kelimesini unutmus sevilmeyi ozlemis olarak yasamaktayim eger bu sevgide birlesebilirsek tanismak isterim. Saygilar tel 055589** mesincirdan msj da yazabilirsiniz

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here