Tunceli Dul Bayanlar

İnsanlar boşandıktan sonra hayatlarına alacakları kişiyi seçerken çok daha dikkatli oluyorlar. Çünkü insanlar bir kez hayal kırıklığına uğradıktan sonra ikinci kez aynı hatayı yapmak istemiyorlar. Bundan dolayı dul kadınlarla tanışmak arkadaş olmak veya sevgili olmak sandığınızdan çok daha zor olabiliyor. Çünkü dul kadınların genelde erkeklere karşı olan güvenleri kırılmış durumdadır. Bu yüzden bu kadınlarla tanıştığınız zaman ilk olarak onların size güvenmesini sağlamanız gerekiyor. Bu devirde artık insanlara güvenmek çok zor olduğundan dolayı insanları size güvenmesini sağlamak da hiç kolay olmayacaktır.

Özellikle günümüzde evliliklerin bitmesinin en temel sebebi insanların birbirlerine karşı sadakatsiz olmaları ve yalan söylemeleri. Birçok kadının bu konuda canı yanmıştır. Bu yüzden yeni kuracağınız ilişkilerin en başında karşınızdaki insanlara karşı dürüst olmanız önemli bir meseledir. Kaldı ki zaten yalan söyleyeceğiniz bir şey yapmazsanız yalan söylemenize de gerek kalmaz. Böylece kimse zor duruma düşmemiş olur. Ufak tefek yalanlar dahi ilişkileri temelinden sarsabiliyor. Bu yüzden en mantıklısı hiç yalan söylememek olacaktır.

Tunceli Erkek Arayan Dul Bayanlar

Tunceli’de yaşayan ya da tuncelili olan bir çok dul kadın boşandıktan sonra çok uzun süre beklemeden yeniden bir ilişki arayışına giriyorlar. Tunceli’de bulunan kadınlar çok fazla yalnız kalamıyorlar. Boşandıktan hemen sonra ailesi ve çevresi tarafından yeniden evlenmeleri için baskı yapılıyor. Bu yüzden Tunceli’de tekrar evlenmek isteyen ya da kendine sevgili arayan birçok dul kadın arkadaş bulabilirsiniz.

Ayrıca Tunceli’de aile yapıları fazla sıkı olduğundan dolayı evleneceğiniz ya da sevgili olacağınız kadının ailesine de dikkat etmeniz gerekiyor. Tunceli’de insanlar sürekli olarak iç içe aile yapılarına sahiptirler. bu yüzden eğer karşınızdaki insanın ailesi ile iyi anlaşamazsanız o evlilik hayatı ya da o ilişki tam bir kabusa döner. Hani derler ya sadece karşınızdaki insanın evlenmiyorsunuz aynı zamanda karşınızdaki insanın ailesi ile de evleniyorsunuz. İşte bu da tam o hesap.

Umarız sizde kendinize uygun olan insanı en kısa zamanda bulabilirsiniz. eğer güzel bir ilişki yakalarsanız gerçekten hayat çok daha güzel bir hale gelebiliyor. Sonuçta ne zaman öleceğimiz de belli değil. Bu yüzden her anımızı ne kadar güzel geçirirsek bizim için o kadar iyidir. Güzel şeyleri de asla aramadan bulamayız. Ne kadar çok çaba harcarsak güzellikleri ve huzuru yakalamak ihtimali o kadar artar.

Burcu Gündoğan hakkında 481 makale
Seslimp3.Com ve SesliTV.Com Arkadaşlık Siteleri Yöneticisiyim. 24 yaşında izmirliyim. İstanbul Beylikdüzünde yaşıyorum. İlan vermek isteyen arkadaşlar yorum bölümünü kullanabilirler. Daha detaylı ve Gold ilan vermek isteyenler [email protected] Mail adresine Mail atarak editörlere ulaşabilirler. Aşk dolu günler dilerim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*