Tokat Dul Bayanlar

Tokat dul bayan arkadaş arıyorum diyen herkesin illa ki ziyaret ettiği bu sitede aradığınız her türlü insanı bulabilirsiniz. Çok çeşitli kullanıcı ve ziyaretçi profilimizden dolayı her insana hitap eden insanlarla karşılaşabilirsiniz. Sonuçta bir elin 5 parmağının 5’i de aynı değildir. Herkesin farklı hayatı ve farklı kafa yapısı var. Aslında bundan dolayı kendimize sevgili bulmakta zorlanıyoruz. Arkadaş olarak herkesi belki idare edebiliriz ama iş aynı eve girmek ve aynı hayatı paylaşmaya gelince işler çok farklı bir hal alabiliyor.

Tokatta bir çok olgun, güzel, alevi dul bayan arkadaş bulabilirsiniz. Dul kadınlar bekar kadınlara nazaran erkekler konusunda daha doğrusu evlilik konusunda bir tık daha tecrübeye sahiptirler. Sonuçta daha önce bir erkekle aynı evde yaşamanın, aile olmayı tecrübe etmişlerdir. Bu yüzden bir çok insan dul insanın kendini daha iyi tamamlayacağını ve mutlu edebileceğini düşünüyor. Sonuçta herkesin farklı tarzı var. Ancak dul kadınların dışında çok olgun ve tecrübeli bekar kadınları da bulabilirsiniz. Önemli olan gerçekten sizin için doğru olan insanı bulmanızdır. İnternet üzerinde de çok çeşit insanla tanışacağınız için size uygun olan insanı bulma ihtimaliniz daha çok yükselir.

Tokat’ta Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Tokatta gerek evlenmek için gerekse sevgili aramak için bir çok dul bayan sitemize giriyor. Bunlardan bir çoğu yorum ya da ilan göndererek kendini ifşa etmek istemiyor. Bu yüzden erkeklerin yani sizlerin gönderdiği ilanlara ve yorumlara bakıyorlar. Böylece kendilerine uygun gördükleri taktirde yorum yapan ya da ilan gönderen insanlarla iletişime geçiyorlar. Ayrıca bizler sitemizde telefon numarası yayımlamayı doğru bulmuyoruz. Çünkü geçmişte bunlarla alakalı bazı sıkıntılar yaşadık. Siteye giren herkes dürüst olacak ya da iyi niyetli olacak diye bir kural yok. İnsanların telefon numaralarını sitemizden alarak kandıran bir çok insan ile karşılaştık. Bizlerde bu şikayetleri göz önüne alarak artık tel numaralarını sansürlüyoruz ya da hiç yayımlamıyoruz.

Bu yüzden insanlar ilk etapta facebook twitter gibi sosyal ağlar üzerinden  sohbet ediyorlar. Böylece karşılıklı olarak birbirlerinden emin olduktan sonra ve güvendikten sonra tel nolarını paylaşıyorlar. Böyle bir uygulamaya gittikten sonra insanlar tarafından hiç şikayet almadık. Bu da bizleri mutlu etti açıkcası. Çünkü kimsenin dolandırılmasını ya da kandırılmasını istemeyiz. Hele ki bizim sitemiz üzerinden böyle bir olay yaşanmasını hiç ama hiç istemeyiz. Bu yüzden yorumlarda ya da ilanda tlf numaranızı paylaşmak yerine email facebook ya da twitter gibi adreslerini kullanarak insanlarla iletişime geçebilirsiniz.   

Arama:

    Tokat Dul Bayan Arkadaş
Burcu Gündoğan hakkında 481 makale
Seslimp3.Com ve SesliTV.Com Arkadaşlık Siteleri Yöneticisiyim. 24 yaşında izmirliyim. İstanbul Beylikdüzünde yaşıyorum. İlan vermek isteyen arkadaşlar yorum bölümünü kullanabilirler. Daha detaylı ve Gold ilan vermek isteyenler [email protected] Mail adresine Mail atarak editörlere ulaşabilirler. Aşk dolu günler dilerim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*