Tatil Yapmak için Erkek Arkadaş Arıyorum

Bayan tatil arkadaşı bulma siteleri ve uygulamaları, tatile çıkmak için kız arkadaş arıyorum, tatil için yol arkadaşı arıyorum, bayan tatil arkadaşı bulma ilanları, bayan tatili arkadaşı seri sayfa, kız arkadaş arıyorum tatil için, tatile çıkmak için kız bulma siteleri tatile çıkmak için erkek bulma siteleri, tatil arkadaşı bulmak istiyorum gibi konularda 2022 yılında ve 2023 yılında sitemiz sizlere ücretsiz ve bedava bir şekilde destek sağlıyor.

0
187
Bu İlan Temmuz 2, 2022 tarihinde Güncellendi

Selamlar. Ben Aysima. 27 yaşındayım aslen Ankaralıyım ama şu anda Antalya’da yaşıyorum. Antalya kış aylarında da çok güzel olmasına rağmen özellikle yaz aylarında insanın aklını başından alıp götürüyor. Özellikle de burada yalnız bir bayan olunca, erkekler resmen sıraya giriyor. Ama ben böyle şeyleri sevmiyorum. Adam akıllı bir insanla yaz aylarını daha keyifli ve daha heyecanlı geçirmek istiyorum.

Hakkında ne düşünüyorsunuz bilmiyorum ancak ben bayan tatil arkadaşı arayan erkekler için buradayım. Türkiye’nin neresinden olursa olsun benim için hiç fark etmez. Karşılıklı olarak güven ve iyi niyet, ortak noktaların çok olması, gece kulüplerine eğlenceye ve tatile bakış açınızın aynı olması,hislerimiz ve inandığımız şeyler bir olduktan sonra herhangi bir ile tatile gidebiliriz.

Tatilin amacı zaten bir şeylerden kurtulmak, bütün senin stresini atmak ve kafayı toparlamak, düzgün bir şekilde deşarj olmak demektir. Bunu mutlu bir şekilde en güzel bir ile beraber eğlenerek geçirmek daha mantıklı olacaktır. Bunun yanı sıra en güzel tatil yerleri neresi veya memnun kaldığınız yerleri de burada arkadaşlarınızla paylaşarak farklı bir alışveriş yapabiliriz.

Yani illa da Antalya olacak diye bir şey yok. Birlikte Bodrum’a da gidebiliriz. Yanlış anlamayın benim gözüm cebinizdeki paranız da değil. Ben kendi tatil paramı zaten her sene ayırıyorum. Buradan ve aklınıza böyle bir şey gelmesin zaten böyle düşünen insanlar lütfen bana mesaj göndermesinler. Daha önce birlikte bir bayanla tatile çıkmış olan arkadaşlarımız da, yaşadıkları güzel anları ya da kötü anları paylaşırlarsa biraz daha aydınlanmış oluruz.

Bu sitede birçok arkadaşlık ilanı kontrol ettim. İnsanlar genel olarak ya evlenmek için ya da sevgili olmak için yazmışlar. Benim öyle bir niyetim yok ben sadece tatile çıkacak biriyle güzel vakit geçirmek istiyorum. Sevgili olur muyuz bilmiyorum ama neden olmasın ki ? Yani birbirimizi tanımadan görmeden buna burada karar veremeyiz. Bu güzel yerde bunu paylaşma fırsatının mutluluğunu yaşıyorum. umuyorum ki herkesin bütün tatil hayalleri istedikleri gibi güzel rengarenk ve eğlenceli geçer.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here