Severek Evlenmek İsterim

Merhabalar benim adım Buse Naz 26 yaşımdayım ve aşkı arıyorum. Umarım benimle aynı şeyleri isteyen birisine denk gelirim. Şuan hayattan istediğim yegane şey bu. Yaşıtlarım gibi aklı beş karış havada birisi değilim. Ayaklarım yere basıyor bundan emin olabilirsiniz. Çevremde bi tane adam gibi adam olmadığı için buraya yazıyorum. Çirkin falan değilim yanlış anlamayın veya servet avcısı değilim. Sadece etrafımdaki insanlar yaşça büyük olsalar bile hala birer çocuk gibi davranıyorlar ve bu da benim hoşuma gitmiyor.

Birini görüyorsunuz etkileniyorsunuz ve bi şekilde konuşma fırsatınız oluyor. İşte her şey burada bitiyor hala ne istediğini bilmeyen çocuk ruhlu insanlar hepsi. Bense daha aklı başında ne istediğini bilen idealleri hedefleri hayalleri olan birini istiyorum. Dışarıda bulamadığımı burada bulmayı ümit ediyorum çünkü bunu arkadaşım yaşadı ve çok mutlular. Şimdi 2 tane çocukları var ve yazlık bi bölge de kendilerine bi hayat kurdular. Bi lokanta açtılar ve orada yaşamlarını sürdürüyolar. Karı koca beraber çalışırken çocuklarda kendi kendinlerine büyüyüp gidiyorlar işte.

Tabi insan bunları gördükçe imreniyor. Kendisi de yaşamak istiyor. Ben niye yapamıyayım. Bunu başarabilenler varsa demek ki bende yapabilirim. Gerçek aşkı kaderimde yazılı olan o ismi belki de burada bulurum. Diyorum ya aslında çok şey istemiyorum benden 3-4 yaş büyük olsun olgun olsun. Birbirimizin gözlerine baktığımız zaman birbirimizi anlayabilelim. Birbirimize saygı ve sevgi gösterelim. Hayat böyle daha güzel ve daha mutlu bir şekilde yaşanıp gider. İki de çocuğumuz olur belki üç… Eşimin de arzusu fikri önemli benim için bu konuda tabi. Ona göre bi karar veririz elbette ki kısmetimizde varsa.

Yemek konusunda iyiyimdir. Kalbine giden yolu çok kolay bulabilirim diye düşünüyorum. Elimden her iş gelir içi rahat olabilir benimle evlenecek olan kişinin. Temiz titizimdir. Tertipliyimdir, eğer yemek yenecekse herkes aynı anda o sofraya oturmalı ki aile birliğimizi koruyalım. Yemekte birbirimizin halini hatrılı soralım. Günün nasıl geçtiğini öğrenelim. Hoş bir akşam yemeği olsun.

İşte benim evlilikten beklentilerim ve evlilik üzerine hayalim böyle şeyler. Benimle aynı fikirleri paylaşan, aynı şeyleri isteyen bana ayak uydurabilecek kendine güveni olan bakımlı ve de olgun birisi varsa. Bana yazması beni memnun eder. Bi tanışır olup olmayacağına o zaman karar veririz. İnsanlar konuşa konuşa anlaşırlar en nihayetinde. Şimdiden herkese saygısını koruyup bana saygı göstereceği için teşekkür ediyorum.

Burcu Gündoğan hakkında 481 makale
Seslimp3.Com ve SesliTV.Com Arkadaşlık Siteleri Yöneticisiyim. 24 yaşında izmirliyim. İstanbul Beylikdüzünde yaşıyorum. İlan vermek isteyen arkadaşlar yorum bölümünü kullanabilirler. Daha detaylı ve Gold ilan vermek isteyenler [email protected] Mail adresine Mail atarak editörlere ulaşabilirler. Aşk dolu günler dilerim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*