Beni Gerçekten Sevecek Birini Arıyorum

Gerçekten sevecek erkek arkadaş arıyorum, gerçekten sevecek bayan arkadaş arıyorum, karşılıksız sevecek bayan arkadaş arıyorum, Beni sevecek kız arkadaş arıyorum, Beni sevecek erkek arkadaş arıyorum ,Beni sevecek eş arıyorum gibi konularda 2022 2023 yılında sitemiz sizlere hizmet sağlamaya devam ediyor.

0
105
Bu İlan Temmuz 2, 2022 tarihinde Güncellendi

Herkese merhabalar. İsmin Canan 23 yaşındayım. Lise terkim. Yaşadığım çevreden dolayı okula çok fazla merakım yoktu. Arkadaş çevrem biraz bozuk olduğu için okula çok fazla ilgim yoktu. Dışarıda gezmek arkadaşlarımla eğlenmek okulu asmak her zaman daha ilgi çekici olmuştur benim için. Ee tabi hal böyle olunca okula da gitmeyince ister istemez derslerden geri kalıp düşük notlar zayıf karneler getiriyordum. Devamsızlık deseniz almış başını gitmiş. Haliyle tabi okulda bir başarı gösteremedim. Bu davranışlar da okul hayatımın sonuna doğru hayatımın akışını sağladı. Çok fazla kitap olumaz, yazı yazmayı sevmezdim. Kısacası başarısız bir eğitim hayatım oldu.

Şimdi bi konfeksiyonda çalışıyorum. Çok güzel bi fiziğim var. Okyanus gibi gözlere sahibim. Patronumun sıkıştırmalarından bıkmış durumdayım. Artık evlenip kendimi bu durumdan kurtarmak evimin hanımı olmak istiyorum.

♥ Selam İsmim Güliz , 27 Yaşındayım Canım Sıkılıyor Arkadaş Arıyorum Müsaitseniz Konuşalım. Saat Kaç Olursa Olsun Önemli Değil Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Patronuma karşı çıkıyorum elbette bana dokunamıyor evli barklı adam asla izin vermem ama ekmek parası diye seste çıkaramıyorum. Artık boğazıma kadar geldi istifa etmemek için zor tutuyorum kendimi. Başka bi iş bulabilsem hemen bırakıp giderim burayı da o karaktersiz patronumu da..

O yüzden evleneceğim kişinin düzgün bi işi olması benim için çok önemli. Evi arabası olsun. Yanlış anlamayın paragöz birisi elbette değilim. Ama sadece çektiğim bu sıkıntıların sonunda artık evlendiğimde feraha ermek istiyorum. Kendimi sadece kocama adamak istiyorum. Mutlu yuvam için çabalamak istiyorum. 2 tane çocuğumuz olsun ben evde kocam gelene kadar onlarla beraber oyunlar oynayayım. Onları büyüteyip kocama yemekler yapayım akşam geldiğinde günün yorgunluğunu alayım üzerinden. Masajlar yapayım, meyveyi soyup doğrayıp ellerimle yedireyim istiyorum. Yaz geldiğinde ailecek tatilimize gidelim son gün dönerken mızmızlanayım istiyorum. Arkadaşlar sizce çok mu şey istiyorum mutlu olmak benimde hakkım kendimi bildim bileli sıkıntı yaşıyorum. Babamı da zaten küçük yaşımda kaybettim başında annemde durmadı. Zor bi çocukluğum oldu.

Şimdi bana geçmişi geçmişte bıraktıracak beni sevecek birini arıyorum. Umarım burada bulabilirim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here