Samsun Dul Bayanlar

Her türlü bayan arkadaşı ve erkek arkadaşı bulabilirsiniz. İnsanlar çift yaratılmış canlılardır. Bu yüzden sürekli olarak hayatımızdaki başka bir insana ihtiyaç duyuyoruz. Aslında hepimizin bir ruh ikizi var. Hayatımız boyunca da bu ruh ikimizi aramaktan hiç vazgeçmiyoruz. Bu ruh ikizini bulan insanlar huzuru, mutluluğu yakalamış olan insanlardır. Tabii dünya çok büyük bir alan ve çok kalabalık olduğundan dolayı çoğumuz bu hayat arkadaşımızı tam olarak bulamayız. Ancak bu ruh ikizimize en yakın olan insanı bularak hayatımıza devam edebiliyoruz. Ancak insanlar olarak elimizdekilerle yetinmeyi bilmediğimiz için hep Mırın kırın ediyoruz.

Halbuki elimizdekilerin değerini kaybetmeden önce bilsek ve insanlara değer vermeyi öğrensek dünya çok daha yaşanılır bir hale gelebilir. En başta insanlara saygı duymayı öğrenmeliyiz tabii ki. Çünkü insanlar evlendikten sonra gerçekten çok değişiyorlar. Bunu sürekli olarak çevremizde görebiliyoruz. Köprüyü geçene kadar derler ya bizim insanlarımızda hep bu var. Eski zamanlarda insanlar, kadınlar her şeye boyun eğmek zorunda bırakılmışlar. Bu yüzden kadınlar ne olursa olsun, ne yaşarlarsa yaşasınlar eşlerinden boşanmazlarmış. Ancak devri değiştir. İnsanlar artık mutsuzlarsa veya sevilmediklerini hissediyorlarsa hiç düşünmeden ilişkilerini bitirebiliyorlar. 

Hal böyle olunca da boşanma sayıları inanılmaz artmış durumda. Halbuki saygı çerçevesinde hayatınızdaki insana hayat arkadaşı, yol arkadaşı gibi davranırsanız her şey, her ilişki çok daha güzel bir hale gelir. Ayrıca herhangi bir konuda bütün suçu karşınızdaki insana yüklemeden önce kendinize de pay çıkartmanız gerekir. Bu şekilde olan ilişkiler ve evlilikler ömürlük oluyor.

Samsun Dul Bayan Numaraları, Twitter Evlilik İlanları

Gümüzde artık bir çok insan sosyal medya kullanıyor. Bu yüzden sitemizde tanıştığı insanlarla twitter, facebook adreslerini paylaşan bir çok kullanıcımız, ziyaretçimiz vardır. İnsanlar direkt hemen ilk tanışmada telefon numarasını vermek istemeyebiliyor. Ayrıca dolandırıcılık olayları da çok olduğundan dolayı insanlar birbirlerine güvenmek konusunda sıkıntı yaşayabiliyor. Bu yüzden iyice analiz ettikten ve tanıyıp emin olduktan sonra telefon numaralarını paylaşıyorlar.

Sitemizde samsun dul nolari, samsun dul bayan ara yazarak bir çok kullanıcımız aradığını buluyor. Sitemizde hiçbir şey için ücret ödemenize gerek kalmadan istediğiniz gibi takılabilirsiniz. Umarız hayatınızın aşkını en kısa zamanda bulabilirsiniz.

Burcu Gündoğan hakkında 481 makale
Seslimp3.Com ve SesliTV.Com Arkadaşlık Siteleri Yöneticisiyim. 24 yaşında izmirliyim. İstanbul Beylikdüzünde yaşıyorum. İlan vermek isteyen arkadaşlar yorum bölümünü kullanabilirler. Daha detaylı ve Gold ilan vermek isteyenler [email protected] Mail adresine Mail atarak editörlere ulaşabilirler. Aşk dolu günler dilerim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*