Sadık Kalacak Eş Arıyorum

Güvenilir sadık erkek arkadaş bulma ve bayan arkadaş bulma sitesi, güvenilir evlenecek bayan arkadaş arıyorum, sadık ve güvenilir ciddi evlilik düşünen bayanlarla tanışmak istiyorum, sadık ve güvenilir kız arkadaş bulma siteleri ve Facebook Twitter Instagram TikTok adresleri ve WhatsApp grupları ve cep telefon numaraları gibi konular 2022 ve 2023 yılında sitemizde ücretsiz ve bedava bir şekilde sizlerle olmaya devam ediyor.

0
135
Bu İlan Temmuz 2, 2022 tarihinde Güncellendi

Merhabalar ismin Canan Adana da yaşıyorum. 26 yaşında bakımlı kendine güvenen mavi gözlü 55 kilogram birisiyim.

Küçüklüğümden beri yüzmeyi çok severim bunun için çok iyi yüzme biliyorum. Yüzmeyi çok seviyorum. Bundan dolayı yüzme eğitmenliği yapıyorum. 7-14 yaş arasındaki çocuklara yüzmeyi öğretiyorum. İşimi severek yapıyorum. Haliyle kişisel bakımına dikkat eden fit birisiyim. Bana göre kendisine bakmayan kendisine saygı göstermeyen birisi başkalarına nasıl ve neden saygı göstersin.

Tabi bi yerden sonra işini sevmek yetmiyor. Karşıma çıkan insanlar hep diri vücudum yüzünden bana farklı gözle bakıp başka şekilde yaklaşmak istedi. Artık insanlara kolayca güvenemiyorum.

Aile hayatım ve çocukluğum çok güzel geçti. Ailemin yanında çok mutluydum. Annemin kıymetini bilen bir babam ve babamı çok seven bi annem vardı. Kız kardeşim ve ben işte böyle sevgi dolu bir ailede büyüdük. Akşam yemeklerimiz tam kadro bir şekilde belli bir saatte yenirdi. Hep beraber sofraya oturulur hep beraber sofradan kalkılırdı.

Akşam yemeklerimiz bile bir düzen içindeydi, sevgi dolu bol kahkahalı yemekler yerdik…

Bende işte öyle de bir yuva kurmak istiyorum fakat bana bunu yaşatıcak birisini henüz bulamadım. Öyle birisini bulduğum zaman hiç düşünmeden yuvamı kurarım. Yeter ki karşıma böyle birisi çıksın.

Benim için öncelikle bir erkeğin zeki olması gerekiyor ve ben benden daha baskın bi erkekle henüz karşılaşmadım. Bir kadının ne istediğini bilen gerçek bir centilmen ile karşılaşmak istiyorum. Bir ilişki yaşayacaksam bu ne istediğini bilen benim istek ve arzularımı karşılayabilecek. Aklı başında yakışıklı bakımlı bana ayak uydurabilecek birisi olmalı. Düzgün fiziğim ve oturmayı kalkmayı bilmemle ortamlara girdiği zaman eşimi utandırmam. Aynı şeyi eşimden de beklerim.

Bu şartlar oluşturulduğu zaman adana’yı bırakıp onunla istediği yere giderim. İsterse Adana’da benim kendi evim var orada da yaşayabiliriz. Eşimin kararına kalmış bir şey. Nasıl isterse o şekilde yapabiliriz. Ama her şekilde çalışmaya devam edeceğim eşimden isteyim benden ev hanımı olmamı istememesi.

Yazıma yorum atacak olan arkadaşlardan sadece birazcık saygı ve bir bayanla konuştuğunu bilmesi gerektiğini ve farkında olmasını istiyorum. Seviyesizce yapılmış yorumlara geri dönmeyeceğim. Şimdiden saygı göstereceğiniz için hepinize çok teşekkür ediyorum. Umarım gönlünüze göre olan kişilerle tanışırsınız. İyi günler dilerim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here