Ordu Bayan Arkadaş İlanları

2
21
Bu İlan Aralık 6, 2019 tarihinde Güncellendi

Kendini yalnız hissedenlerin sitesinde bulunuyorsunuz. Sadece Türkiye’nin değil, dünyanın neresinde olursanız olun bu site sayesinde duygusal boşluğunuzu, eksikliğinizi doldurabileceğinşz, sizin için hayat arkadaşı olacak kişiyi bulabilirsiniz. Sitemize giren herkes yalnızlıktan bıkmış, hayat arkadaşı, sevgili arayışı içerisinde oluyorlar. Bu nedenle bu sitede kendinize uygun kişilerle arkadaş olmanız sevgili olmanız gerçekten çok kolay.

♥ Selam İsmim Güliz , 27 Yaşındayım Canım Sıkılıyor Sohbet Etmek İstiyorum Müsaitseniz Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Sitemize her gün yeni ilanlar geliyor. Bu da demek oluyor ki bu site sayesinde kendime uygun bayan arkadaş ya da kız arkadaş bulamayacağım gibi ümitsizliğe ya da umutsuzla yer yok. bugün kendinize uygun bir kişiye bulamazsanız bile yarın bulamayacağınız anlamına gelmiyor. Belki de sizin için doğru olan insan yarın ya da bundan bir hafta sonra sitemize girip İran gönderecek olan bir bayan arkadaşımız olabilir. Bu nedenle sabırlı olup doğru insanın size gelmesini beklemeniz gerekiyor.

Ordu Bedava, Ücretsiz Kız Arkadaş, Sevgili Arama ve Bulma Siteleri

Ordu ücretsiz arkadaşlık siteleri, olgun, üniversiteli, dul kadınlarla, bayanlarla, kızlarla tanışma siteleri, güzel, zengin, yaşlı erkek arayan ya da evlenmek isteyen bayanların ilanları gibi bir çok aramayı bu site üzerinde gerçekleştirebiliyorsunuz. Bu site tamamen arkadaşlık ve evlilik üzerine kurulmuş bir sitedir. Bu nedenle sitemizi sadece bu yönde geliştiriyoruz. Amacımız kesinlikle sizlere üyelik satarak sizler üzerinden para kazanmak değildir.

Bu nedenle sitemizde herhangi bir ücretli üyelik paneli yoktur. Sitemiz her zaman ücretsiz de ve her zaman da öyle kalacak bir sitedir. Bizler insanları kandırarak üzerlerinden para kazanmayı kesinlikle doğru bulmuyoruz. Birçok insan bize sitem maili atıyor. Bu maillerde birçok siteye üyelik için para ödedikleri ancak kendilerine hiçbir şekilde kız arkadaş ya da sevgili bulamadıklarını söylüyorlar. bizler bu tarz sitelerden olmadığımız için birçok insan tarafından sevilen ve tercih edilen bir site haline geldik. Hatta öyle ki insanlar arkadaşlarına bile tavsiye etmeye başladılar..

Ordu Bayanlarım, Kızların Cep Telefon ve WhatsApp Numaraları

Sitemiz sadece insanların sevgili olmasını ya da evlenmesini sağlamıyor. Bir çok insan bu site üzerinde ev arkadaşı, kanka, dost buldu. Sonuçta hepimizin sevgili ve eş ihtiyacının yanı sıra güzel arkadaşlıklara ve dostluklara da ihtiyacımız var. Bundan dolayı da sitemiz çok yönlü ve geniş çaplı bir site haline geldi. Arkadaş konusunda arayışınız ne olursa olsun bu site üzerinde bulabiliyorsunuz.

Erkek ev arkadaşı arayan genç üniversiteli kız arkadaşlarımız da bulunuyor. Bu Bayanlarla da tanışmak için sitemizin erkek ev arkadaşı arayan bayanlar kategorisini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Sitemizin yorumları üzerinden insanlarla, bayanlarla, kadınlarla tanıştıktan sonra karşınızdaki kişilerden cep telefon ya da WhatsApp numaralarını da alabiliyorsunuz. Sonuçta arkadaşlık ilişkinizi ilerletmek için buna ihtiyacınız var.

💓 ESMA

Burcu hanım merhaba. Ben 29 yaşında türbanlı bir bayanım. Daha önce evlenmedim. Ailem ile bazı sorunlar yaşadığından dolayı kimse ile görüşüyorum. Çok yalnızlık çekiyorum. Tek başıma her şeye koşturuyorum. Artık yalnız kalmak istemiyorum. Bu yüzden düzgün dürüst bir bey arıyorum. Maddi durumum gayet iyi. hiç kimseden maddi olarak bir beklentim yok. Ben sadece bana gerçekten sahip çıkacak Ve değer verecek birini arıyorum. Yalnız bir kadın olarak yaşamak gerçekten çok zor oluyor. Ordu’da böyle biri varsa lütfen benimle iletişime geçsinler..

💓 TUĞBA

Merhaba. 23 yaşında üniversite okumak için ordu’ya geldim. Şu anda 2 senem daha var. Bir kız arkadaşımla birlikte aynı evde yaşıyorum. Ancak artık kendime uygun bir erkek arkadaş istiyorum. Koskoca okulda bir tane düzgün insan bulamadım. Aslında sosyal olarak çevrem çok geniştir. Ancak üniversite ortamları gerçekten berbat oldu diyebilirim. Bundan dolayı da herkes saçma sapan şeylerin peşinde nokta ben düzgün bir ilişki arıyorum. Bu yüzden üniversite ortamından kimseyi istemiyorum. Zaten inanılmaz dedikodu çıkan bir ortam. Bu yüzden tamamen üniversite dışında benimle birlikte güzel zaman geçirebilecek birini arıyorum.

2 YORUMLAR

  1. bu ne sacma site ya ne ilan görebiliyoruz nede uyduruk birkac ılan var onlardada ne telefon ne iletişim kurma sansı var yani sahte editorlerın yazdığı yalan ilanlar.

    • Kusura bakmayın, kafamdan ilan sallamayı tercih etseydim on milyon tane hayvan gibi ilan yazardım. Kafamıza göre ilan yazmadığımız için “saçma sapan birkaç ilan var” cümlesini kurabiliyorsunuz. sitemizde cep telefonu yayınlamıyoruz. Ondan sonra bayanlara saçma sapan mesajlar atılıp, aramalar yapıp taciz ediyorlar. Erkeklerin numarasını yayınladığımızda da arayıp para koparmaya çalışıp, insanları kandırmaya çalışıyorlar. Numara yayınlasak kalkıp vay efendim siz dolandıcısınız, vay efendim o zaman numara yayınlamasaydınız gibi laflar işitiyoruz. Gönderilen ilanların da üzerlerinde tabi ki oynama yapıyoruz. Gerek noktalama işaretleri, gerek yazım hataları, gerekse devrik cümleler.. Bunları tabi ki değiştiriyoruz. Yeri geliyor, gönderilen yorumlarda bile oynama yapmamız gerekiyor.
      Beğenmiyorsanız bir daha girmeyiniz siteme.
      İyi Günler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here