Niyeti Evlilik Olan Erkekler Yazsın

Merhabalar adım Ruken. Aslen gaziantepliyim ama Amasya’da yaşıyorum. Şu anda işim gereği Balıkesir deyim ama Amasya geri döneceğim. Ciddi evlilik için buradayım. Resmi ve İslami olarak aklı başında düzgün bir beyefendi ile evlenmek istiyorum. Şimdiye kadar sadece 2 tane ilişkim oldu onlar da saçma sapan çocukluk aşklarımdı.

Uzun boylu oldukça bakımlı, kültürlü ve elit bir hanımefendi olduğumu düşünüyorum. Beni tanıdığınız da ya da gördüğünüz de 28 yaşında olduğuma asla inanmayacaksınız. Zaten yukarıdaki fotoğrafımda görmüşsünüzdür. Gerçek bir evlilik yapmak mutlu bir yuva kurmak herkesin en doğal hakkıdır. Ben de artık kendimi evliliğe hazır hissediyorum.

Dürüst, kalbi temiz ve güzel yüzlü bir beyefendi ile ömrümün geri kalanını tamamlamak istiyorum. Amasya’da kendi dairem var. 18 yaşından beri çalıştığımdan dolayı kendi evimi ve arabamı aldım. Ayakları üzerinde durabilen,ortam içerisinde erkek arkadaşının sevgilisini ya da kocasını utandırma yazacak bir yapıya sahibim. Yani kısacası bir erkeğin aradığı bütün özelliklere sahip olduğumu düşünüyorum.

Normalde bu tarz arkadaşlık sitelerinde ilan vereceğim aklımın ucundan bile geçmezdi. Ama işyerindeki kızlar burayı bana tavsiye ettiler. İşyerinde Selma ve Demet buradan erkek arkadaş bulunca ben de bir şansımı denemek istedim açıkçası. Aradığım erkek arkadaşı sevgili ya da kocayı bulduğumda bu ilanı kaldıracağım. Fakat ben biraz prensipli bir insanım. Hayatım boyunca çizgimi hiç bozmadan gerçek bir insan gibi, vicdanlı ve vefalı yaşamaya çalıştım. Yalan söyleyen insanlardan nefret ederim. Bu yüzden kendinizi bana tanıtırken lütfen yalan söylemeyin.

Çocuğunuz varsa ya da daha önce bir evlilik gerçekleştirdiği iseniz bu benim için problem teşkil etmeyecektir. Paranızın olup olmaması benim için problem teşkil etmeyecektir. Yani kısacası demek istediğim özünüz neyse sözünüzde olsun. Şimdiden mesaj gönderen bütün beyefendilere sonsuz teşekkür ediyorum.

2 thoughts on “Niyeti Evlilik Olan Erkekler Yazsın

  1. Merhaba hanımefendi adım Gürhan yaşım 50 kilo 85 boy 180 emekli bir beyim kendi işyerinde çalışıyorum benimde böyle sevebileceyim ve sevilebileceyim olgun bir bayan arkadaş arıyorum bu nedenle sizinle tanışmak istiyorum sizde uygun görürseniz neden olmasın gerçekten citiyseniz samimiyseniz görüşebiliriz herşeyden önce Allah gönlüne göre versin inşallah kalın saglicakla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir