Mutluluk İstiyorum

Ben Elif öncelikle herkese iyi günler diliyorum merhabalar. 26 yaşımda 173 boyunda 58 kiloyum.

Umarım hepiniz iyisinizdir. Umarım hepimiz aradığımız şeyi burada bulabiliriz.

Peki ben burada ne arıyorum? Ben burada aşkı mutluluğu arıyorum. Dışarıda bulamadığım güzellikleri belki burada bulurum diye düşünüyorum. Yanlış anlamayın çirkin birisi de değilim hani, ama egoist kibirli birisi de değilim. Sadece kendi çevremden birisi olsun istemiyorum. Çünkü görüyorum doğru dürüst birisi yok. Hem farklı kültürde birini tanıyıp oradan birisiyle evlenmek yuva kurmak isterim. Gel desin burada düzenimi yıkıp oraya gideyim.

Aşka, şefkate, mutluluğa o kadar açım ki size bunu anlatamam. Ben artık ilgi görmek el üstünde tutulmak istiyorum. Tamam çok güzel bi ailem var sevgi dolu sıcacık bir yuvamız var. Durumumuz da iyi ama eksik bi şeyler var. Ben beni sevecek kişinin beni babamın parası için sevmesini istemiyorum. Beni ben olduğum için sevsin. Aldığım kararlara benim oldukları için saygı duysun paranın gücü olduğu için değil.

Çocukken oynadığım arkadaşlarım bile beni para için seçiyorlarmış. Bu gerçeği öğrenmenin acısı o kadar büyüktür ki anlayamazsınız. Hayal kırıklığımın ve bi anda yalnız kalışımın bedelini babamın serveti karşılayamaz bunun bir bedeli yok arkadaşlar. Yatlar katlar lüks arabalar takılar hiç birisi umrumda değil. Bunların hiç birisi beni mutlu etmiyor.

Ben artık beni ailem gibi sevecek bir yiğit arıyorum bana sahip çıksın. Onurlu gururlu paraya tamah etmeyen birisi olsun. Beni param için sevdiğini ya da mantık evliliğini düşündüğünüzü fark edersem hayatımda hiç bir şekilde yer edemezsiniz. O yüzde onurlu ve gururlu diye başladım son paragrafıma. Bi işi ve evi olsun başka hiç bi şey istemiyorum. Orta direk bir hayatımız olsun beraber semt pazarlarına gidelim alışveriş yapalım kendimiz seçelim. Bence mutlu olmak için bunlar yetiyor siz ne düşünürsünüz bilmiyorum ama bana bunları yaptıracak, mutluluğu yaşatacak, yalnızlığımı bitirecek birisini istiyorum. Ve bulacağıma da inanıyorum.

Burcu Gündoğan hakkında 481 makale
Seslimp3.Com ve SesliTV.Com Arkadaşlık Siteleri Yöneticisiyim. 24 yaşında izmirliyim. İstanbul Beylikdüzünde yaşıyorum. İlan vermek isteyen arkadaşlar yorum bölümünü kullanabilirler. Daha detaylı ve Gold ilan vermek isteyenler [email protected] Mail adresine Mail atarak editörlere ulaşabilirler. Aşk dolu günler dilerim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*