Mutluluk Arıyorum

Herkese merhaba. Ben Cansel. Öncelikle hepinize huzurlu mutlu günler diliyorum. Umarım hepimiz aradığımızı, gerçek aşkı bulabiliriz. Ki ben bunu başarıcağımıza inanıyorum. Ağrılıyım ancak istanbulda yaşıyorum

Ben 1.67 boyunda, 65 kilogram, az balık etli, sarışın, alımlı işveli bi kızım. Daha önce bi kere nişan attım. O da evleneceğim kişinin beni aldattığını öğrendiğim için midem kaldırmadı ve kabullenemedim. Oysa ki her şey hazırdı. Kalacağımız ev, beyaz eşyalar, mobilya takımları her şeyi hazırlamıştık. Bir ton masraf yapıldı. O kadar emek harcandı. Düğün salonu hazırlandı. Verilecek yemekler davetiyeler her şey belirlendi. Ama ne yazık ki hepsi boşaymış.

Siz o kadar emek verin bazı şeylerden fedakarlık yapın, o sizi değmeyecek ciğeri beş para etmez bi kadın için aldatsın. Komik tarafıysa o kadının benden haberi varmış. Ben anlamıyorum bi kadın nasıl bu kadar kendini küçük düşürebilir. Nasıl bu kadar karaktersiz olabilir? Para mı ya bunları bir kadına yaptırabilecek olan şey? Bu kadar mı değerli bu kağıt parçası?

Bilmiyorum belki varlıklı bi aileden geldiğim için parayı önemsemiyorum. Zaten göreceğimi gördüm paraya ihtiyacım hiç olmadı, belki de bu yüzden bana akıl almaz, mide kaldırmaz gibi geliyor bu olay.

En nihayetinde şuan da ailemden ayrı yaşıyorum bu şehirde. Zaten aramızın limoni olduğu son yıllarda üzerine bu aldatılma olayı da cabası oldu. Ailem bana destek olmak bu zor günümde yanımda olmak yerine bu olayı başıma kaktılar. Hayır gerek var mıydı böyle bi şeye sizler benim ailemdiniz bana destek olmanızı istiyorum paranızı değil. Onlarsa bana sadece para yardımı yapıp senede 1-2 kere belki benimle görüşüp onda da yüzüme bakmadan geçen kısa sürelerle ebeveyn olabileceklerini düşünüyorlar.

Ben böyle bi anne olmak ve böyle bir yuvam olsun istemiyorum. Evleneceğim erkeğin durumunun çok iyi olmasına da gerek yok. Çalışsın bi işi olsun bana yeter. Bende işe başlarım zaten yaşadığım bu şehirde bi evim ve arabam var. Zorluk çekmeyiz ikimiz beraber çalışır geçiniriz.

Beni bu şekilde kabullenip, koruyup kollayacak birisi olduğunuzu düşünüyorsanız yorum atın. Ben artık çok mutlu olmak istiyorum. Kalbiniz güzel olsun yeter.

Burcu Gündoğan hakkında 481 makale
Seslimp3.Com ve SesliTV.Com Arkadaşlık Siteleri Yöneticisiyim. 24 yaşında izmirliyim. İstanbul Beylikdüzünde yaşıyorum. İlan vermek isteyen arkadaşlar yorum bölümünü kullanabilirler. Daha detaylı ve Gold ilan vermek isteyenler [email protected] Mail adresine Mail atarak editörlere ulaşabilirler. Aşk dolu günler dilerim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*