Muhabbeti Güzel Erkek Arıyorum

Sohbeti Güzel insanlarla tanışmak, muhabbeti güzel bayanlarla tanışmak istiyorum, sohbet etmek isteyen muhabbet etmek isteyen tanışmak isteyen bayanlarla iletişim kurmak istiyorum, sohbet etmek isteyen bayanların WhatsApp grupları, tanışmak isteyen bayanların Facebook Twitter Instagram TikTok adresleri ve hesapları gibi konularda 2022 yılında ve 2023 yılında bedava olarak sitemiz sizlere hizmet sağlıyor.

0
110
Bu İlan Temmuz 2, 2022 tarihinde Güncellendi

Selam arkadaşlar. Aslen istanbulluyum ama şu anda Balıkesir edremit de yaşıyorum. Sizde kimsesiz bir yürüye sahipseniz, birlikte Dertlerimizi acılarımızı sıkıntılarımızı ve problemlerimizi paylaşacak, birbirimizin yüregine ses verecek, sevgili olacak bir erkek arkadaş arıyorum. Lütfen gereksiz muhabbetler için beni aramayın ya da bana yazmayın. Muhabbeti güzel, yüreği temiz, kalbi temiz, dürüst ve güvenilir bir erkek arkadaşım olsun istiyorum.

Adım Milan’a ismim size biraz garip gelebilir. Ama babam adamın Milan’a olmasını istemiş. Bu nedenle adım öyle oldu. Son derece bakımlı, güzel giyinen bir bayanım. Ama biraz açık giyinmeyi seviyorum. Bu durumdan rahatsız olacak kişiler lütfen bana yazmasınlar. Sonuçta açık giyinen her kadın kötü kadın olarak bilmemelidir. Ben sadece kocama ya da erkek arkadaşıma, ya da sevgilime kendimi sunarım. Bunun haricinde dışarda bana bakan erkekler onunda bile değil. Zaten, artık Türkiye’de böyle şeyler aşıldı diye düşünüyorum. Yani benim giyim tarzıma karışmayacak, mini etek yediğim için ya da sıfır kol bir tişört giydiğim için bana sıkıntı çıkarmayacak erkekler daha çok ilgi alanıma girecektir.

♥ Selam İsmim Güliz , 27 Yaşındayım Canım Sıkılıyor Arkadaş Arıyorum Müsaitseniz Konuşalım. Saat Kaç Olursa Olsun Önemli Değil Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Özellikle de yaz aylarında Balıkesir’de canım çok sıkılıyor. Yalnız yaşayan bir kadın olduğundan dolayı burada bir erkek arkadaşa çok ihtiyaç duya biliyorum. Yazın buraya gelen çiftleri gördüğüm zaman el ele tutuşup gezdiklerini şahit oluyorum. Ben de keşke benimde bir sevgilim olsa, ben de böyle elele gezebilsem diye hayal ediyorum diyebilirim. Ancak bir türlü aradığım erkek arkadaşı bulamıyorum. Kafam uygun olan erkek arkadaşı reel hayatta bulmak gerçekten çok zor. Bu nedenle internet ortamında bulabileceğimi düşünerek buraya ilan verme gereği duydum. Balıkesir’de bir otelde çalışan arkadaşımın tavsiyesi üzerine bu sitede bulunuyorum. Umarım kalbindeki boşluğu dolduracak, elinden tuttuğum zaman kalbimi bir kelebek gibi Pırpır attıracak bir beyefendi ile tanışırım. Mesajlarınızı bekliyorum. Lütfen bana mesaj göndermekten çekinmeyin. Gönderdiğiniz mesajları çok dikkatli bir şekilde okuyarak sizlere dönüş yapacağımdan hiç şüphenz olmasın.

Ancak sizlerden ricam, lütfen mesajlarınızı argo rencide edici ya da fantazilerinizi süsleyen şeyler yazmayın. Erkeklerin bu tarz konuşmalarından hiç hoşlanmıyorum. Eğer ben biriyle bir fantazi yaşamak isteyeceksem, o benim sevgilim ya da erkek arkadaşım olmak zorundadır. O yüzden ilk tanışma sırasında canım, balım, ne haber bebeğim gibi saçma sapan cümleler kuran insanlardan hiç hoşlanmıyorum bilginiz olsun…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here