Merhaba Ben Nazlı, Dürüstlüğe Önem Verenler ilgilensin.

Selamlar ben ağrıdan Nazlı 30 yaşındayım daha önce bir evlilik gerçekleştirdim şu anda bir çocuğum var ve kocamdan boşandığımı yeni bir ilişkiye hazır hissediyorum ve kendime güzel bir sevgili arıyorum. Aklı başında, eli yüzü düzgün,kadını koruyup kollaması iyi bilen maço ve sert erkeklerden hoşlanıyorum.

Özellikle de esmer erkekler favorimdir. Skype’ta konuşacak dürüst arkadaşları da yazabilirler. Cep telefon numaramı ya da WhatsApp sohbet numaramı şu anda vermek istemiyorum. Öncelikle karşılıklı olarak birbirimize güvenmemiz gerekiyor. Sonuçta güvenmediğim bir erkeğe cep telefonu numaramı vererek kendi adımı lekelemek istemem.

Aslen istanbulluyum yani geri göbek istanbulluyuz biz annem babam dayım amcam alayımız istanbulluyuz. Ama ben mesleğim gereği Ağrı’da yaşıyorum ve yalnız yaşıyorum. Doğal olarak yalnızlıktan sıkıldım. Normalde Ağrı’da erkeklerden biraz korkuyorum açıkçası. İlerleyen zamanlarda takıntı yaparlar başıma bela olurlar diye düşünüyordum. Ancak Ağrıda yaşadıkça arının erkeklerinin aslında Türkiye’nin en kaliteli erkekleri olduğunu anladım.

Arda erkekler kadınlarına çok iyi davranıyorlar. Namusuna çok düşkün ve çok sahiplenen bir yapıya sahipler. Kadına sahiplenmesini bilen erkek parası olmasa bile benim gözümde en kaliteli erkektir. Arkadaşlık sitesinde ilan verdiğim için sakın beni çirkin bir kız zannetmeyin. Zaten yukarıdaki fotoğrafından da gördüğünüz gibi oldukça bakımlı ve güzel bir kızım. Gerçek hayatta bana çok fazla evlenme teklifi eden erkekler oluyor ama ben kabul etmiyorum.

Yanlış anlamayın Kibirimden ya da gözüm yükseklerde olduğundan dolayı değil. Açıkçası beni ne fabrikatörler istedi ben varmadım. Yanlış anlamayın ben sadece kafama uygun birini arıyorum. Derdim kendimi size kitlemek değil. Ben İstanbul’da ay yapım da çalışıyordum. ama şu anda benim için hiç fark etmez ister bir sigortacı ister bir konfeksiyoncu olsun. Yeter ki kalbi temiz olsun.

Bana mesaj göndermekten sakın çekinmeyin. Gönderdiğiniz mesajları dikkatli bir şekilde okuyup size dönüş yapacağım. Lütfen mesajlarımız da benim gibi sizler de kendinizi tanıtın. Nelerden hoşlandığımızı ve neleri sevmediğimizi yaşınızı boyunuzu kilonuzu yazın.Sonuçta karşındaki insanın nasıl bir şey olduğunu bilmek isterim değil mi bu benim en doğal hakkım diye düşünüyorum.

Burcu Gündoğan hakkında 481 makale
Seslimp3.Com ve SesliTV.Com Arkadaşlık Siteleri Yöneticisiyim. 24 yaşında izmirliyim. İstanbul Beylikdüzünde yaşıyorum. İlan vermek isteyen arkadaşlar yorum bölümünü kullanabilirler. Daha detaylı ve Gold ilan vermek isteyenler [email protected] Mail adresine Mail atarak editörlere ulaşabilirler. Aşk dolu günler dilerim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*