Merhaba Ben Ebru Adıyaman’dan Katılıyorum

0
14
Bu İlan Haziran 12, 2019 tarihinde Güncellendi

Herkese selamlar ben Ebru 39 yaşındayım. Aranıza Adıyaman kahta’dan katılıyorum. Hayatı paylaşmak istediğin bir beyefendi ile güzel bir ilişki yaşamak için buradayım. 1979 doğumluyum. Daha önce evlilik yapmamış balıketli hoş bir bayanım. Bana maddi ve manevi yardımda olacak, ciddi ve dürüst, temiz kalpli kendini bilen bir beyle tanışmak ve sevgili olmak istiyorum.

Kitap okumayı çok seviyorum. Haftada bir ya da iki kez Facebook’ta oluşturduğun bir arkadaş grubu ile buluşarak aktiviteler gerçekleştiriyorum. Yani sizin anlayacağınız pasif ve vasıfsız bir kadın değilim. Çok geniş bir arkadaş kitlesine sahip olan son derece sosyal bir insanım. Modayı yakından takip eder ve güzel giyinirim. Elimin lezzeti de çok iyidir harika yemekler yaparım.

♥ Selam İsmim Güliz , 27 Yaşındayım Canım Sıkılıyor Sohbet Etmek İstiyorum Müsaitseniz Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Tanışacağım erkek arkadaşımla beraber hafta sonları pikniğe gitmek ve ona Kendi ellerimle salatalar hazırlamak istiyorum. Bu arada melemen konusunda üzerime yoktur. Tadına baktığınızda parmaklarınızı yiyeceksiniz. Menemen yapmayı üniversitede bana Eyüp diye bir arkadaşım öğretmişti. bu arada sosyoloji mezun olduğumu da söylemek istiyorum. Ağaçları denizleri çocukları ve hayvanları çok severim. Tam bir doğa düşkünüyüm. Seyahat engelim yoktur Türkiye’nin neresinde olursanız olun karşılıklı olarak birbirimizi tanır ve seversek görüşebiliriz.

Bu siteyi genel olarak dolaştığım da insanların daha çok özellikle de kadınların daha çok maddi destek aradıklarını gördüm. Yani arkadaşlar hayatta herşey para pul değildir. İnsanların sevgiye şefkate ve bunun gibi şeyleri de ihtiyacı vardır. Benim güzel bir aşka ve sevgiye ihtiyacım var. bu dediklerimi okuduktan sonra kelimenin tam anlamı ile anlamış olan bir sevgili güzel bir erkek arkadaş arıyorum. Güzelden kastım kalbini güzel olmasıdır. Mesajlarınızı bekliyorum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here