Manita Arıyorum

Hepinize selam arkadaşlar. Ben 23 yaşında Adana’da üniversite okuyan genç bir kızım. Aynı zamanda da kibirli olmak gibi olmasın ama güzel ve bakımlı bir kadınım. Ayrıca erkekleri nasıl idare edebileceğini de çok iyi bilen bir kadınım. Aynı zamanda da bir erkeği hayatı boyunca cidden mutlu ediyorum.

Ben yaşımın henüz daha küçük olduğunu düşünüyorum. Ayrıca daha henüz okuldan da mezun olmadığımdan dolayı evlilik olayı benim için uzak diyebilirim. Ben yalnızca uzun süreli ve ciddi bir ilişki arıyorum. Çünkü burada kısa süreli ilişkilerden oldukça sıkıldım.

Birine alışmak ve birini sevmek zaten belirli bir zaman alıyor. İlişkilerinde kısa sürdü zaman tam birine alışıyorum, bağlanıyorum, tanıdım derken hop ayrılıyoruz. Bunuda zaman kaybı olarak hissetmeye başladım. Ayrıca çevremdeki arkadaşlarımın ilişkilerini görüyorum.

Uzun süreli ilişkilerde gerçekten mutluluk Nirvana da oluyoruz. Çünkü bir insanı gerçekten tanıdığını zaman onu nasıl mutlu edeceğinizi de çok iyi biliyorsunuz. Ben de artık bu tarz bir ilişki için hazır olduğumu düşünüyorum.

Ben bencil bir kadın değilim. Karşındakini kendimden daha çok düşünüyorum. Bu yüzden hayatım boyunca hep kazık Yemişimdır. Ben herkesin her derdine, her kötü gününde yanında olmuş bir kadınım. Hiç değmeyecek insanlara bile bir çok yardımda bulundum.

Bu yüzden de beni çok fazla kullanan erkekler ve kızlar oldu. Bu yüzden de kendimi şu sıralar dışarı çevreden oldukça soyutlamış durumdayım diyebilirim. Benim yalnızlığımı giderecek ve gerçekten ciddi anlamda güvenebileceğim bir erkek arkadaş istiyorum.

Karşındaki erkeğin bakımlı olması ve kendine özen göstermesi benim birincil olarak isteğidir. Çünkü bir ortama gittiğimiz zaman benim yanımda sönük kalmamalı. Her ne kadar kendimi sosyal çevreden soyutlanmış olsamda benim çevrem gerçekten inanılmaz derecede geniştir.

Sonuçta üniversite ortamlarını biliyorsunuz. Ben yalnızca hayatımın merkezine kimseyi almıyorum diyebilirim. Kimseye aşırı şekilde güvenmiyorum. Bu yüzden de kimseyle sırlarımı paylaşmıyorum. Kimseye de artık yardımcı olmuyorum.

Artık ben de herkes gibi işime geldiği gibi davranıyorum. Gezmeye tozmaya herkezin yanındayım ancak bir sıkıntıları olduğu zaman kesinlikle el atmıyorum. Çünkü benim sıkıntım olduğu zaman herkes bana sırtını dönüyordu.

Bütün bu yaşananlardan dolayı da artık kendi kendime düşmemeye ya da eğer düşersem de tek başıma bir şekilde kalkmayı öğrendim diyebilirim. Ancak bu beni birazcık yordu diyebilirim.

Sizlerde Yorumlarda kendinizden aynı benim gibi biraz bahsederseniz sizleri tanımam açısından bu önemli olacaktır. Şimdiden herkese teşekkür ediyorum.

2 thoughts on “Manita Arıyorum

  1. merhaha Bence o büyük şansı bana tanımalısınız kahveye çıkmaya ne dersin bende 23 yaşındayım işletmem var evim Arabam var işimin patronuyum tanışırız anlaşırsak ilerde ciddi şeyler olabilir hayat bu neden olmasın

  2. Merhaba manita Ben yusuf adana dan sizinle tanışmayı çok isterim yalan dolan sevmem herşey dobra olmalı maddiyata önem vermem mutlu olmayı ve etmeyi seviyorum düşünürseniz 05340**

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir