Manita Arıyorum

Merhaba arkadaşlar. Ben 23 yaşında Afyonda yalnız yaşayan öğrenci genç bir kızım. Ayrıca güzel bakımlı ve alımlı bir kızım. Ben birlikte zaman geçirebileceğim, eğlenceli yakışıklı bir sevgili arıyorum. Okul hayatın pek iyi gitmiyor diyebilirim. Çünkü her gece barlarda ya da gezip tozmalardayım. Bu yüzden de okulum uzadı. Ancak ben hayattan zevk almak için yaşıyorum. Bu yüzden de kendimi ne okul için ne de başka bir şey için kasmanın çok saçma olduğunu düşünüyorum.

Ayrıca ben gerçekten çok eğlenceli bir insanım. Benimle birlikte olan erkeğin eğlenmemesi ve güzel zaman geçirmemesi için hiçbir sebep yok. Benim sıradan arkadaşlarım bile benimle birlikte zaman geçirirlerken çok keyif alıyorlar. Biz de düşünün ki erkek arkadaşım olursa ne kadar mutlu ederim.

Benim için tek önemli olan şey kafa dengi bir erkek arkadaşının olması. Bir ortama gittiğimiz zaman beni utandırmayacak, ben de onu utandırmayacağım konuşacak ortak konularımız olan, kafa dengi birini istiyorum. Çünkü kafa dengi olmazsak hiçbir şekilde eğlenemeyiz. Ben eğlenmek için yaşadığımı size zaten biraz önce de söylemiştim.

Umarım kafama uygun birini bulabilirim diye düşünüyorum. Ayrıca ben kısa süreli ilişkilere karşı bir kadınım. Ben uzun süreli bir ilişki istiyorum. Karşındakine alışmak ve bağlanmak, onunla birlikte uzun süre zaman geçirmek istiyorum.

Beni kesinlikle tek gecelik ya da kısa süreli sevgili olarak düşünmeyin. Ayrıca Afyonda yalnız başına yaşadığından dolayı da erkek arkadaşım sürekli olarak gelip benimle kalabilirsin. Bu benim açımdan sorun olmaz. Zaten evde tek başıma oldukça sıkılıyorum. Aynı zamanda da bana ev arkadaşı da olabilirsiniz. Bu yüzden de kendinizi tanıtan yorumlar yazarsanız sizlerle tanışma olanağı artar.

Yorumlarda kendinizden ayrıntılı bir şekilde bahsetmeniz ise daha büyük avantaj sağlar. Kendi hayat tarzınızdan, yaşantınızdan, zevk aldığınız ve eğlendiğimiz şeylerden bahsederseniz uyumlu olup olmadığımızı değerlendirmemiz daha mümkün olur şimdiden teşekkür ederim.

Burcu Gündoğan hakkında 481 makale
Seslimp3.Com ve SesliTV.Com Arkadaşlık Siteleri Yöneticisiyim. 24 yaşında izmirliyim. İstanbul Beylikdüzünde yaşıyorum. İlan vermek isteyen arkadaşlar yorum bölümünü kullanabilirler. Daha detaylı ve Gold ilan vermek isteyenler [email protected] Mail adresine Mail atarak editörlere ulaşabilirler. Aşk dolu günler dilerim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*