Kıbrıs KKTC Erkek Arkadaş ve Sevgili Arayan Bayanlar

Yavru vatan olarak Türklere adından söz ettiren Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti bizim canımızdan bir parçadır diyebiliriz. 15 kasım 1983 yılında bağımsızlığını ilan ederek Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti olarak ilan edilmiştir. Bağımsızlığı her ne kadar Türkiye haricinde hiçbir ülke tarafından kabul edilmesede çokta fifi. Türkiye KKTC’yi bağımsız olarak kabul etmektedir. 15 Kasım 1983 yılından itibaren Türkiye her konuda, ekonomik, siyasi, politik, askeri olarak her türlü desteği sağlamıştır. Yavru vatanda ekonomik konuda En etkili olan turizm ve eğitimdir. Orada bulunan üniversitelere bir çok Türk öğrenci gidiyor. Ayrıca her yıl binlerce turisti çeken bir yerdir.

Özellikle bizim yavru vatanımız sayılmasından dolayı Türkler tarafından sürekli olarak tercih edilen ve gidilen bir memlekettir. Sonuçta orası da bize aittir diyebiliriz. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin başkenti Lefkoşa olmasına rağmen en çok turisti çeken bölgesi gir nedir. Çünkü girne sahil kasabası, kenti olduğundan dolayı turistlerin daha çok ilgi odağı olmuştur.

Kıbrıs Bayan Arkadaş Sitesi

Kıbrıs’ta yaşayan insanların konuştukları dil bize çok yakın olduğundan dolayı onlarla anlaşma konusunda da herhangi bir problem yaşamazsınız. Bu yüzden çok rahat bir şekilde arkadaşlık ilişkisi kurabilirsiniz. Çünkü farklı dilleri konuştuğumuz insanlarla tam olarak bir bağ kurmak oldukça zor bir durumdur. Ancak kıbrıslı olan bayanlar bizim uykumuzdan olduklarından dolayı anlaşma konusunda hiçbir şekilde zorlanmazsınız.

Kıbrıs bayan arkadaş arıyorum diyen bir çok Türk erkeği vardır. Konuşmaları da çok sevimli olduğundan dolayı bir çok erkeğin sempatisini kazanmışlardır. Bundan dolayı Türkiye’de olup kıbrıslı bir kadın ile tanışarak arkadaş olmak ya sevgili olmak ya da evlenmek isteyen bir çok erkek arkadaşımız vardır. Eğer sizde şu anda bu yazıyı okuyorsanız demekki size Kıbrıs’tan bir bayan arkadaş arıyorsunuz demektir. Sitemizde bir çok ülkeden olduğu gibi Kıbrıs’tan da çok fazla bayan arkadaşlardan ilan geliyor. Göndermiş oldukları ilanların dışında kendilerini ifşa etmemek için ilan ya da yorum yazmayıp bizimle mailleşen bir çok bayan arkadaşımız vardır.

Kıbrıs Evlenmek İsteyen Bayanlar

Kıbrıslı bir bayanla evlenmek istiyorsanız sitemizde bunun için bize mail atan ya da ilan gönderen bayanlarla tanışabilirsiniz. Kıbrıs’ın insanları türkleri çok sevdiğinden dolayı orada bulunan kadınlar Türklerle evlenme konusunda bir hayli istekliler diyebiliriz. Ayrıca Kıbrıs’ta nüfus az olduğundan dolayı bu konuda şansınız oldukça yüksektir diyebiliriz.

Kıbrıslı bayanlar gerek huy gerek karakter açısından gerekse yapı açısından Türk kadınlarına benzerler. Bundan dolayı kıbrıslı kadınlarla çok iyi anlaşabilirsiniz. Ayrıca Kıbrıs’ta bulunan evlenmek isteyen bekar bayanların yanısıra evlenmek isteyen dul bayanlar da bulunuyor. Eğer dul kıbrıslı bir bayanla evlenmek istiyorsanız yine aynı şekilde sitemizde aradığınızı bulabilirsiniz.

Kıbrıs Sevgili Arayan Dul Bayanlar

Herkes evlenmek istemiyor sonuçta. Bu yüzden evlenmek isteyen kibrisli bayanların yanı sıra sadece erkek arkadaş arayan, sevgili arayan, dost arayan birbirinden güzel ve olgun kıbrıslı bayanlarla da tanışabilirsiniz. Artık günümüzde sevgili olmak eski zamanlardaki gibi ters karşılanmadığından dolayı insanlar doya doya gönül rahatlığı ile sevgili olabiliyor hatta birlikte yaşayabiliyorlar.

Aslında her ilişki ayrı bir güzeldir. Her birinin farklı tadı vardır. Sevgili olduğunuzda ilişkiden ayrı bir haz alırsınız, evlendiğinizde de başka bir haz alırsınız. Burada en önemlisi birlikte güzel zaman geçirebileceğiniz insanla evlenmeniz ya da sevgili olmanız.

Burcu Gündoğan hakkında 481 makale
Seslimp3.Com ve SesliTV.Com Arkadaşlık Siteleri Yöneticisiyim. 24 yaşında izmirliyim. İstanbul Beylikdüzünde yaşıyorum. İlan vermek isteyen arkadaşlar yorum bölümünü kullanabilirler. Daha detaylı ve Gold ilan vermek isteyenler [email protected] Mail adresine Mail atarak editörlere ulaşabilirler. Aşk dolu günler dilerim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*