Kendime Sevgili Arıyorum

Merhaba hepinize ismim berçem. 25 yaşındayım İstanbul’da büyükannem ve büyükbabam ile birlikte yaşıyorum. Annemle babam ben çok küçükken boşandılar. Ona boşandıktan sonra da annemle babam beni yanlarında istemediler. Bu yüzden Ben büyük annemlerin yanına İstanbul’a yerleştim. Parçalanmış bir ailenin kızıyım diyebilirim. Bu durum beni oldukça derinden yaralıyor ve üzüyor. Annem şu anda evlendiği kocasının çocuklarına bile bakarken bana bakmak istememişti.

Bu durumlar benim oldukça kalbimi kırdın. Bu yüzden de kesinlikle annemle babamla görüşmüyorum. Ve asla da görüşmeyi düşünmüyorum. Çünkü bu durum ben de travma yarattı. Zaten kendinizi benim yerime koyarsanız da hiç hoş bir şey olmadığını anlayabilirsiniz. Kendi öz annesi öz babası tarafından istenmeyen bir çocuğum.

Ben aile konusunda eksikliğimden dolayı kendime aile kurmak istiyorum. Ancak bu ailenin çok sağlam bir aile olmasını diliyorum. Ve bunun içinde çabalayacaksın. Çünkü benim yaşadıklarımı benim çocuğum yaşasın istemiyorum. Zaten böyle bir şey büyük konuşmak gibi olmasın ama olmaz tabii ki ama yine de bölünmüş veya parçalanmış bir ailede çocuk büyütmek istemiyorum.

Bu yüzden de uzun süreli ve ciddi bir ilişki arıyorum. Ben şu anda çalışmıyorum. Bu yüzden de seyahat konusunda bir sıkıntım yok. Nerede olduğunuzun ya da hangi şehirde olduğunuzun bir önemi yok. Ancak ben ağrılı bir kadın olduğundan dolayı eşimin de oradan olması tabii ki birincil olarak tercihimdir. Çünkü aynı kültürden olmamız çok fark ediyor.

Bütün bunlar dışında ben kitap okumayı, kamp yapmayı ve doğayı çok severim. Bu tarz şeylerden oldukça zevk alıyorum diyebilirim. İlla her konuda aynı olacağız diye bir şey yok tabii ki ancak birbirimize anlayış göstermemiz gerekiyor. Yani örneğin ben eğer bir doğa yürüyüşünden zevk alıyorsan ve eğer evlendiğim kişi böyle bir şeyden hoşlanmıyorsa benimle gelmeyebilir ancak beni kısıtlaması yanlış bir durum oluştu. Birbirimize karşı anlayışlı olduktan sonra her türlü ilişkiyi oturturuz diye düşünüyorum.

Burcu Gündoğan hakkında 481 makale
Seslimp3.Com ve SesliTV.Com Arkadaşlık Siteleri Yöneticisiyim. 24 yaşında izmirliyim. İstanbul Beylikdüzünde yaşıyorum. İlan vermek isteyen arkadaşlar yorum bölümünü kullanabilirler. Daha detaylı ve Gold ilan vermek isteyenler [email protected] Mail adresine Mail atarak editörlere ulaşabilirler. Aşk dolu günler dilerim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*