Kalbimin Sahibini Arıyorum

Adana Ceyhan Bayan Arkadaş

Selam. Adana’da yalnız yaşıyorum. Bu yaşıma kadar sadece 2 kere sevgilim oldu. Birisi 7 sene sürdü.Diğeri bir kaç ay sonra bitti.Çünkü ben erkeklere genel olarak çok güvenemedim. Ama artık bu sorunumu aştım. Çok kıskanç bir karaktere sahibim. Erkeğimi çok kıskanırım. O sadece benim olacak. Benden başkası ona dokunmayacak. Geniş bir kadın değilim kısacası…

Her zaman dürüstlükten yanayım. Yalanı dolanı sevmem. Kendi kazancım var ve maddi destek olarak ihtiyacım yok şükürler olsun. Butik dükkanım var. Ben sermayeyi koydum ama başkası çalıştırıyor. Oradan aylık güzel bir kazanç elde ediyorum. Erkek arkadaşım ya da sevgilim olacak kişinin çalışmasına ya da evimize para getirmesine gerek yok. Ben o işleri hallederim. Benim sadece sevgiye ihtiyacım var.

Bu arada benimle sevgili olacak kişinin benim evimde benimle yaşaması gerekiyor. Ya da haftada en az 4 gün benimle uyuması lazım. Bir birimizi kelimenin tam anlamı ile sevmeliyiz. Karşılıklı olarak bir birimizin her türlü duygusal yani manevi ihtiyaçlarını karşılamalıyız. Aradığım aşkı bulursam bu ilanıda kaldıracağım. Altta mesaj gönderme bölümü var. Oradan bana mesajlarınızı gönderin. Ama mesaj gönderirken kendinizi uzun uzun anlatın. Bana ” Selam canım , Merhaba güzelim , Naber aşkım ” gibi Saçma sapan şeylerle gelmeyin. Nelerden hoşlanırsınız ? Ne gibi kadınları seversiniz ? Benden beklentileriniz Nelerdir ? Ne iş yaparsınız ? Kaç yaşındasınız ? Bunların Hepsinden bahsedin.

Adana Aladağ,Ceyhan,Çukurova,Feke,İmamoğlu Karaisalı ve diğer bölgelerinden herkes bana mesaj gönderebilir.Bu arada seyahat engelim yoktur. Ülkenin neresinden olursanız olun görüşebiliriz.Karşılıklı olarak anlaşırsak her yere gelebilirim. Kendi arabam var. Mesalarınızı Bekliyorum…

Arama:

    Türk kızlar
Burcu Gündoğan hakkında 481 makale
Seslimp3.Com ve SesliTV.Com Arkadaşlık Siteleri Yöneticisiyim. 24 yaşında izmirliyim. İstanbul Beylikdüzünde yaşıyorum. İlan vermek isteyen arkadaşlar yorum bölümünü kullanabilirler. Daha detaylı ve Gold ilan vermek isteyenler [email protected] Mail adresine Mail atarak editörlere ulaşabilirler. Aşk dolu günler dilerim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*