İstanbul Dul Bayanlar

Dul Bayanım İstanbul’da Yaşıyorum Whatsapp Telefon Numaram Mesaj Atanlara Verilecek♥

Merhabalar İstanbul’da yaşayan 27 yaşında dul bir bayanım. Cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaramı sadece mesaj gönderenlere verilecektir. Bunun haricinde Twitter, Facebook, Instagram, TikTok gibi sadece güvendiğim kişilerle paylaşabilirim. Sonuç olarak burada herkesin görebileceği bir şekilde paylaşmam doğru olmayacak. O telefonun hiç susacağını zannetmiyorum haksız mıyım?

21 yaşındayken yanlış bir evlilik yaptım. Ozamanlar aklım başımda değildi.23 yaşında da aklım başıma gelir gelmez boşandım. Açık konuşmak gerekirse evlenmeyi düşünmüyorum. Yani İstanbul’da evlenmek isteyen dul bayanlar var tabii ki ama ben onlardan birisi değilim. Ben sadece sevgili arıyorum. İstanbul’da sevgili arayan dul bayanlar arıyorsanız bana mesaj gönderebilirsiniz. Kendime güvenilir bir erkek arkadaş bulmak, onunla birlikte her şeyi paylaşmak, sinemaya gitmek, sarılıp uyumak, omzunda dertlerimi ve sıkıntılarımı paylaşıp ağlamak istiyorum.!

Uzun boylu, oldukça bakımlı, kültürlü, düzgün giyinen, düzgün konuşan aklıbaşında bir kadınım. Erkek arkadaşımın cebini ve cüzdanına hiçbir zaman bakmam. Erkekleri bir bankamatik gibi görmemek. Böyle kadınlardan da nefret ederim zaten.! Allah’ıma şükürler olsun ki benim ekonomik olarak maddi ihtiyacım yok. O yüzden İstanbul’da maddi destek arayan üniversiteli kızlar ve dul bayanlar gibi bakmayın bana olur mu? Ben hiç kimseden ekonomik olarak hiçbir şey istemiyorum. Benim sadece gerçek aşka, gerçek sevgiye ihtiyacım var arkadaşlar anlıyor musunuz?

Oldukça güzel bir kadınım. Gittiğim herhangi bir ortamda kafede falan yani, etrafımdaki insanlar bana bakarlar. Çünkü güzel giyinirim.! Her zaman makyajlı dolaşırım. Bir kadın bakımlı olmak zorunda değil arkadaşlar. Bu konuda kıskançlık yapacak olanlar lütfen yazmasınlar. Kıskanç erkekleri tabii ki severim. Ama kıskanç ve alakasız yerlerde saçma sapan kıskançlık yapan erkeklerden hoşlanmam. Bir kadın açık seçik giyiniyor diye, fazlasıyla ziyadesiyle süsleniyor diye o kadın başkalarında gözü olan bir kadın değildir. Sonuç olarak hayatımda bir sevgilim varsa ben sevgilim için süslenirim. Kadınlar bakımlı olmakla yükümlüdür arkadaşlar.

Bunlar haricinde söylemem gereken çok fazla bir şey yok. İstanbul’da yaşayan yalnız bir dul kadınla birlikte olmak istiyorsanız ve sizin de böyle bir sevgiliye ihtiyacınız varsa lütfen bana kendinizi tanıtan yazılar gönderin. İstanbul’un neresinde yaşıyorsunuz? Daha önce evlendiniz mi boşandınız mı? Çocuğunuz var mı? Ne iş yapıyorsunuz çok işareti bu gibi şeyler yazarsanız çok sevinirim arkadaşlar. Lütfen yalansız dolansız dürüst bir sohbetimiz olsun. Çünkü eninde sonunda yalancının mumu yatsı ya kadar yanacaktır.!

İstanbul Dul Bayanlar , Erkek Arayan Dullar İletişim Tanışma Sohbet ve Cep Telefon Whatsapp Sohbet Numaraları
İstanbul Dul Bayanlar , Erkek Arayan Dullar İletişim Tanışma Sohbet ve Cep Telefon Whatsapp Sohbet Numaraları

İstanbul’da Erkek Arkadaş Arayan Yalnız Dul Bayanlar Cep Telefon Whatsapp Evlilik ve Arkadaşlık Grupları ve Sohbet Numaraları

İstanbul’da yaşamak hem çok güzel hem de bir o kadar zordur. İstanbul’un kalabalığı içerisinde kaybolmuş binlerce insanı bulabilirsiniz. Bu yüzden insanlar kendilerine birlikte zaman geçirebilecekleri, iyi anlaşabilecekleri, değer görebilecekleri insanları arayarak  sevgili olmayı istiyorlar. İstanbul’un hareketli hayatında beraber

yepyeni maceralara atılmak, yeni şeyler keşfetmek Yeni ve güzel arkadaşlıklar kurmak istiyorlar. Tabi henüz İstanbul’un hızlı hayatına yetişebilmiş kimse yoktur diye düşünüyoruz. Ancak yine de eğer kafa dengi bir arkadaş bulursanız İstanbul’un hızının yakınına gelebilirsiniz diye düşünüyoruz. İstanbul kalabalık bir şehir olduğundan dolayı kendinize çeşit çeşit yeni arkadaşlar, yeni insanlar, yeni sevgililer bulabilirsiniz. Çünkü bir şehirde ne kadar fazla ise kendi kafanıza uygun bir arkadaşı ya da bir insanı bulma ihtimaliniz de o kadar çok artıyor.

Bekarından duluna kadar bir çok bayan arkadaş ya da erkek arkadaş aramanızı burada yapabilirsiniz. İstanbul dul bayan arıyorum, İstanbul dul erkekler arıyorum diyorsanız sitemizde İstanbul dullarını bulabilirsiniz. Özellikle İstanbul’un Avcılar ve anadolu yakası bölgesinden çok fazla dul kadın ilanı alıyoruz. İstanbul Avcılar dul bayanlar, İstanbul anadolu yakası dul bayanlar diyerek sitemizde ki sayfalara erişebilirsiniz. İstanbul dullar nerede? Diye soracak olursanız vereceğimiz cevap heryerdeler. Çünkü sadece İstanbul’da değil Türkiye’nin bütün bölgelerinde boşanma sayıları çok fazla artmıştır. Buda dul kadın ve erkek sayısını arttırmıştır.

İstanbul Zengin Dul Bayanlar Arkadaşlık Sitesi

İstanbulda bir çok zengin kadın bulunuyor. Bazı kadınlar zengin erkeklerle evlenerek kendilerini yüklü miktarlarda nafakaya bağlatıyorlar ya da ailelerinden kalan zenginliklerinin sefasını sürüyorlar. Her iki durumda da insanlar sonuç olarak zengin duruma geliyorlar. İstanbul zengin dullar, istanbul zengin dul bayan bulmak istiyorsanız bu tamamen şans işidir diyebiliriz. Çünkü sizlerin de tahmin edebileceği gibi zengin olan dul kadınlar erkeklerin kendilerini kandırma ihtimallerini düşünerek oldukça tedbirli yaklaşıyorlar. Bu yüzden genel olarak ne kadar zengin olduklarını karşılarındaki insanlardan Gizliyorlar.

Ancak yine de karşınızdaki kadının zengin olup olmadığını anlayabilirsiniz. Bu durum tamamen size kalmış bir şeydir. Sitemizde bir çok zengin dul ya da bekar kadın bulunuyor. Bu insanların bazıları kendilerine evlenebilecekleri iyi kalpli, güvenilir erkekler arıyorlar. Bazıları ise kendilerine hayatları boyunca yardımcı olabilecek, kendilerinin yanında olabilecek genç dinamik, atletik erkekler arıyorlar.i

İstanbul Dul Bayan Tel Numaraları

İstanbulda cep telefon ya da whatsapp numalarını alabileceğibiz bir çok dul kadın, bayan bulunuyor. İstanbul dullarla sohbet etmek istiyorsanız sitemizin yorumlar bölümünde istediğiniz kadın ya da erkek arkadaş ile sohbet edebilir, muhabbet edebilir ve arkadaş olabilirsiniz. Bu arkadaşlığınızın sonucunda ilişkinizi cep telefon numarasına taşıyabilirsiniz. Bazı insanlar ise öncelikle sosyal medya hesapları üzerinden konuşarak ilişkilerini ilerletme yönüne gidiyorlar. Bu tamamen Sitemize giren ziyaretçilerimize, kullanıcılarımıza kalmış bir şey.

Ayrıca cep telefonunda karşınızdaki insan ile sohbet etme fırsatını elde edeceğinizden dolayı ilişkiniz çok farklı bir boyut kazanacaktır. Karşınızdaki insan daha iyi tanıyabilecek ve nelerden hoşlandığını ya da nelerden hoşlanmadığını çok daha iyi bir şekilde anlayabileceksiniz. Karşınızdaki insanı mutlu etmek istiyorsanız ya da güzel bir ilişkiye sahip olmak istiyorsanız bunun öncelikli yolu karşınızdaki insanı tanımaktan geçer. Bu yüzden de karşınızdaki insanla ne kadar çok sohbet edersiniz muhabbet edersiniz karşınızdaki insan o kadar çok tanıma fırsatını elde etmiş olursunuz.

Ayrıca WhatsApp’ın son zamanlarda kendini geliştirmesini göze alarak karşınızdaki insanla ya da sitemize tanıştığınız insanlarla, dul kadınlarla mesajlaşma ve sohbet etme fırsatını da yakalıyorsunuz. Böylece karşınızdaki insan hayatı hakkında binlerce ayrıntıya ve bir çok bilgiye ulaşmış oluyorsunuz.

Burcu Gündoğan hakkında 481 makale
Seslimp3.Com ve SesliTV.Com Arkadaşlık Siteleri Yöneticisiyim. 24 yaşında izmirliyim. İstanbul Beylikdüzünde yaşıyorum. İlan vermek isteyen arkadaşlar yorum bölümünü kullanabilirler. Daha detaylı ve Gold ilan vermek isteyenler [email protected] Mail adresine Mail atarak editörlere ulaşabilirler. Aşk dolu günler dilerim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*