İleriye Dönük Birliktelik Arıyorum

Herkese merhabalar. 23 yaşındayım. Aslen boluluyum ancak şu anda Bilecik’te yaşıyorum. Yalansız dolansız, ciddi ve ileriye dönük bir beraberlik istiyorum. Hiç boşa harcıyarak artık beni yıpratmayın. Benim boşa harcayacak zamanım yok. Ne istediğini bilen birini tanımak istiyorum.

Fotoğrafından da gördüğünüz gibi oldukça bakımlı ve güzel bir kızım. Aslında seçeneğin çok fazla var. Ama ben burada bir arkadaş bulduğum zaman onunla uzun uzun konuşup, tam olarak tanıyabileceğimi düşünüyorum. Bizim okuldan bu sitede takılan çok fazla kız var. Bu nedenle ben de burada takılmak istediğimden dolayı ilan verme gereği duydum. Yoksa böyle huylarım yoktur.

Yani demek istediğim, gerçek hayatta istesen bir erkek arkadaş ya da sevgili edinebilirim. Ama ben arkadaşlık dersinden bulacağım arkadaşım daha dürüst ve daha güvenilir olacağına inanıyorum. Çünkü gerçek hayatta bir insanla karşı karşıya geldiğiniz zaman, size yalan söyleme potansiyeli çok yüksek oluyor. Ancak burada bir insanla uzun uzun konuşup arkadaş olduktan sonra ciddi bir ilişki içerisine girebiliyorsunuz.

Başından da söyledigim gibi sadece bir sevgili ya da bir erkek arkadaş olarak düşünmeyin lütfen. Benim hayatıma girecek olan erkeğin ileride kocam olma olasılığı çok yüksek. Çünkü ben sadece sevgili değil ilerde kocam yapabileceğim ve karısı olabileceğim bir erkekle tanışmak ve birliktelik yaşamak istiyorum. Beni tanıdığınız da çok seveceksiniz. Heyecanlı, pozitif, oldukça bakımlı ve güzel bir kızım. Alkol almayı severim. Ancak ortam olması gerekiyor her zaman alkol alan bir insan değilim. Bu arada sigara kullanıyorum. Yani aktif olarak bir sigara içicisiyim. Benim için daha önce bir ilişkiniz olması, evlenmiş ya da boşanmış olmanız hiç problem değil.

Burcu Gündoğan hakkında 481 makale
Seslimp3.Com ve SesliTV.Com Arkadaşlık Siteleri Yöneticisiyim. 24 yaşında izmirliyim. İstanbul Beylikdüzünde yaşıyorum. İlan vermek isteyen arkadaşlar yorum bölümünü kullanabilirler. Daha detaylı ve Gold ilan vermek isteyenler [email protected] Mail adresine Mail atarak editörlere ulaşabilirler. Aşk dolu günler dilerim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*