İçinde Allah Korkusu Olan Erkek Arkadaş Arıyorum

Allah'tan korkan bayan arkadaş arıyorum, Allah korkusu olan evlenecek bayanlarla tanışmak istiyorum, Allah korkusu olan dini bütün sofi Müslüman erkek arkadaş evlenecek kız arkadaş arıyorum, Allah korkusu olan bir erkekle tanışmak istiyorum, Allah'tan korkan bir bayanla tanışmak istiyorum gibi aramalarda 2022 ve 2023 yılında internet sitemiz sizlere yardımcı olacaktır.

0
133
Bu İlan Temmuz 2, 2022 tarihinde Güncellendi

Selamlar 28 yaşındayım aslen yol alıyorum ama şu anda Aydın’da yaşıyorum adım Sevda. İçinde Allah korkusu olan, beni aldatmayacak yalan dolan da uğraşmayan erkek arkadaş ve sevgili arıyorum. Dürüst güvenilir, gereksiz ve samimiyetten uzak muhabbetlere gelemiyorum. Güzel bir aşk yaşamak için mesajlarınızı bekliyorum.

28 yaşında olduğuma bakmayın yaşından çok daha genç gösteriyorum. Ancak yaşadıklarımdan dolayı son derece olgun tavırlara sahip bir bayanım. Şu anda sadece sevgili arıyorum ilerleyen dönemlerde gerçekten ciddi bir evlilik için oturup karşılıklı olarak konuşabiliriz. Kriterlerime uyan aklı başında birimi bulduğum zaman kesinlikle anlatmayacağımdan, bütün ömrümü onu adayacağımdan hiç şüpheniz olmasın.

Bu yaşıma kadar ailemden dolayı çok büyük problemler yaşadım. Buradan da artık huzurlu bir hayat istiyorum. Aradığım erkek arkadaşı umarım burada bulurum. Birlikte şömine başında şarap içmek, sabahlara kadar birbirimizi koklamak, çok güzel anlar yaşamak için sabırsızlanıyorum. Uzun zamandır eline erkek eli bile değmedi. Bu nedenle artık buna bir son vermek için burada bulunuyorum.

İlanımı dikkatli bir şekilde okunuşu olan beyefendilerin mesajlarını bekliyorum. Lütfen benim kendimi anlattığım gibi sizler de kendinizden bahsedin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here