İçinde Allah Korkusu Olan Erkek Arkadaş Arıyorum

Selamlar 28 yaşındayım aslen yol alıyorum ama şu anda Aydın’da yaşıyorum adım Sevda. İçinde Allah korkusu olan, beni aldatmayacak yalan dolan da uğraşmayan erkek arkadaş ve sevgili arıyorum. Dürüst güvenilir, gereksiz ve samimiyetten uzak muhabbetlere gelemiyorum. Güzel bir aşk yaşamak için mesajlarınızı bekliyorum.

28 yaşında olduğuma bakmayın yaşından çok daha genç gösteriyorum. Ancak yaşadıklarımdan dolayı son derece olgun tavırlara sahip bir bayanım. Şu anda sadece sevgili arıyorum ilerleyen dönemlerde gerçekten ciddi bir evlilik için oturup karşılıklı olarak konuşabiliriz. Kriterlerime uyan aklı başında birimi bulduğum zaman kesinlikle anlatmayacağımdan, bütün ömrümü onu adayacağımdan hiç şüpheniz olmasın.

Bu yaşıma kadar ailemden dolayı çok büyük problemler yaşadım. Buradan da artık huzurlu bir hayat istiyorum. Aradığım erkek arkadaşı umarım burada bulurum. Birlikte şömine başında şarap içmek, sabahlara kadar birbirimizi koklamak, çok güzel anlar yaşamak için sabırsızlanıyorum. Uzun zamandır eline erkek eli bile değmedi. Bu nedenle artık buna bir son vermek için burada bulunuyorum.

İlanımı dikkatli bir şekilde okunuşu olan beyefendilerin mesajlarını bekliyorum. Lütfen benim kendimi anlattığım gibi sizler de kendinizden bahsedin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir