Hayran Olacağım Erkek Arıyorum

Herkese iyi günler ismin Zeliha. 29 yaşındayım. Ankarada Yalnız Yaşıyorum ve Bir kere evlenip boşandım.

Kocam tam bir hanzoydu. Beni sabah akşam döver eziyetler ederdi. Bazen eve gelmediği olurdu beni aldattığının farkındaydım ama ses çıkaramıyordum. Korkumdan aileme anlatamıyordum, morlukları gördükleri zaman kaza oldu düştüm diye geçiştiriyordum. Elbette ki inanmıyorlardı ama yuvama da müdahale etmek istemiyorlardı. Daha sonra daha büyük şiddet ve eziyet görmemdan korkuyorlardı.

Bir tane dört yaşında kızım var. Kısmetse seneye 5 olacak. Ama bunun bu şerefsiz babası bu yaşına kadar canım yavruma bir sevgi göstermedi. Kızımın bebekliği annesinin gözyaşlarıyla geçti. Ben sonuçta babasıdır diyerek istemiyordum fakat en sonunda canıma tak etti ve boşanma kararı aldım. Tabi bu süreç çok huzurlu ve yorucu bir şekilde geçti.

Kocam hem beni aldatıyordu hem de benden ayrılmıyordu. Bu yüzden bu yüzden kocam da oldukça uzun süre uğraşmam gerekti. Bu durum beni gerçekten tahmin edebileceğiniz gibi çok ama çok yıprattı. Bu yüzden de yeniden evlilik gerçekleştirmek ya da yeni biriyle ilişki kurmaktan oldukça çekiniyorum. Ancak karşındaki kişiye güvendikten sonra Evlik gerçekleştirebiliriz.

Ancak bu güvenin oluşması için de gerçekten birbirimize ilişkinin en başından itibaren dürüst olmamız gerekiyor. Zamanımızda bütün ilişkilerde gördüğüm kadarıyla herkes birbirine yalan söyleyip oyunlar oynuyoruz. Ben kesinlikle böyle bir ilişki yaşamak istemiyorum. Bu tarz ilişkiler pek sağlam olmuyor. Sonuçlarında da boşanmayla sonuçlanıyor. Ben doğru dürüst, aklı başında, olgun bir erkek ile uzun süreli ciddi bir ilişki gerçekleştirip sonrasında olayı evliliğe taşımak istiyorum.

Eğer sizlerde bana sadık bir eş olabileceğinize dair kendinize güveniniz varsa kesinlikle konuşabiliriz. Ancak yazacağınız Yorumlarda bazı şeylere dikkat etmemiz gerekiyor. Karşınızda bir kadın var. Yazacağınız yorumları bir kadın olarak okuyacağımdan dolayı lütfen üslubunuza dikkat ediniz. Saçma sapan tavırlarla yazılan yorumlara kesinlikle geri dönüş yapmıyorum.

Yazacağınız yorumlar da beni etkilenmeniz gerekiyor. Ancak beni etkilemek için de yapmacık tavırlara girmeyin. Nasıl bir insansınız kendinizi o şekilde anlatın. Ayrıca Yorumlarda kısaca kendinizden bahsetmek yerine uzun ve ayrıntılı bir şekilde kendinizi anlatırsanız benim kafamda da sizlerle alakalı olarak o kadar düşünce ve fikir oluşur. Bu durumda ilişkiye başlaya bilmemiz açısından oldukça önemli bir rol oynuyor. Şimdiden yazacağınız bütün yorumlar için teşekkür ediyorum.. umarım sizlerde aradığınız aşkı, hayat arkadaşı, eşinizi bulabilirsiniz.

Burcu Gündoğan hakkında 481 makale
Seslimp3.Com ve SesliTV.Com Arkadaşlık Siteleri Yöneticisiyim. 24 yaşında izmirliyim. İstanbul Beylikdüzünde yaşıyorum. İlan vermek isteyen arkadaşlar yorum bölümünü kullanabilirler. Daha detaylı ve Gold ilan vermek isteyenler [email protected] Mail adresine Mail atarak editörlere ulaşabilirler. Aşk dolu günler dilerim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*