Hayatımın Aşkını Arıyorum

Gerçek aşk arayan bayanlar ve kızlar ve erkekler, gerçek aşkı bulmak istiyorum diyen kızlarla tanışma, gerçekten aşık olmak isteyenler , aşık olmak istiyorum diyen bayanlar , aşık olmak istiyorum diyen erkeklerle tanışma, gerçek aşkı bulmak için Facebook Twitter Instagram TikTok adresleri ve hesapları WhatsApp grupları ve telefon numaraları konuları 2022 ve 2023 yılında burada sizlerle olmaya devam ediyor.

0
133
Bu İlan Temmuz 2, 2022 tarihinde Güncellendi

Merhabalar ben Gül. Annemi küçük yaşlardayken kaybettim 2 sene sonra da babam bizi bırakıp gitti. Kardeşimle çok zor bi çocukluğumuz oldu. Ben evlere temizliğe giderek para kazanmaya başladım.

Adana Seyhan‘ da kız kardeşimle beraber yaşıyoruz. 23 yaşımda bakımlı birisiyim. 1.68 boyundayım esmer ela gözlü birisiyim. Beni babam gibi ortada bırakıp gitmeyecek birisiyle sevgili olup evlenmek istiyorum.

Bana güven versin kardeşime abi olsun. Bana değer verip el üstünde tutsun ailemde göremediğim sevgiyi kendi kocamdan görmek istiyorum.

Babam, ölmeden önce annemi ve beni döverdi. Anneme gün yüzü göstermedi onu başka insanların içinde sürekli aşağılardı ölmeden bir gün mutlu olduğunu güldüğünü göremedim. İşte bu yüzden bende böyle bir evlilik istemiyorum. Çünkü babamın bu yaptıklarından dolayı biz inanılmaz derecede mutsuz olduk. Ayrıca aylarca da psikolojik olarak tedavi gördüm. Bu durumları atlatmam uzun süre mi aldı. Bundan dolayı yeni yapacağım evlilikten oldukça korkuyorum.

Kocamın beni sevmesi bana şiddet uygulamaması benim için çok önemli. Erkek egemenliğini kabul eden birisiyim. Kocam ne derse o olur. Yeter ki kıymetimi bilsin yolunda kul köle olurum.

İsterse çalışır maddi açıdan yardımcı olurum; istemezse oturur evimin hanımı olur ev işleri yapar kocamın işten gelmesini beklerim. Benim yoluma ışık yolumda yoldaş olsun. Başımı yere eğmesin koluna takıp bu benim hanımım diyebilsin. Kardeşime abi olsun bunlar benim için yeter ki gerekirse ayaklarını bile yıkar masajını yaparım.

Eşimin bütün isteklerini karşılayabilirim. Elim lezzetlidir çok güzel yemekler yapabilirim. Temiz titizimdir. Her şekilde onu mutlu ederim. Çalışmak için gittiğim evlerdeki mutlu karı kocaları gördükçe hep içim bir garip olurdu. Hep onlara imrenirdim. Şimdiyse ben böyle bir yuvamın olmasını istiyorum. Evli mutlu çocuklu bir ömür geçirmek isterim. Kocamla tatillere gidelim gezelim görelim ve yeni yerler keşfedelim bunlar benim kocamla hayalimdir. Kamp yapmayı çadır kurmayı severim hep hoşuma gitmiştir. Ve ben bunu evleneceğim adamla yapmak istiyorum.

O yüzden kendine güvenen bana bu mutluluğu sağlayabilecek, güçlü kuvvetli yuvasına sahip çıkabilecek. Çalışkan bana kadınlığımı hissettirebilecek, kişisel bakımına özen gösteren bir erkek arıyorum.

Bana talip olacak erkekler hiç kuşku duymasın ki evlilikten bekledikleri o güzel mutlu yuvayı onlara vereceğim.. Çünkü ben kendi ailemle bulamadım bu mutlu ve huzurlu yuvayı kesinlikle evlilik gerçekleştirecekm adama vereceğim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here