Hayatımın Aşkını Arıyorum

Merhaba arkadaşlar ismim zeliha 23 yaşındayım. 1 65 boyunda 55 kg esmer uzun saçlı kişisel bakımına dikkat eden spor yapan birisiyim. Ağrıda yaşıyorum.

Ailemin gözbebeğim bir tane abim var. Abimi ailem benim kadar sevmez. Ben de ailemin bu zaafını sonuna kadar kullanmışımdır. Başım sıkıştığı zaman suçu abime atıp İşlerin içinden bir şekilde sıyrılmayı başardım her zaman. Tabi abim de bunun farkındaydı ve beni hiçbir zaman sevemedi kardeş olarak kabullenemedi. Her fırsatta bana şiddet uyguluyordu eziyet ediyordu. Tabii ailem abimin bana karşı olan bu tutumunun karşılığını abime her zaman verdi. Böyle problemli bir abim olduğu için erkeklerle tanışıp arkadaş olma fırsatım çok fazla olmuyordu. Her zaman önümde koca bir engel gibi duruyordu.

Onun yüzünden çalışamıyorum da ve artık her şeyi bırakıp evlenip gitmek istiyorum. Onun yüzünden dışarıdaki arkadaşlıklarım problem olduğu için ben de aşkı bu sitede bulabileceğimi düşündüm. Yorum atıp başka adaylarla da görüştüğüm de memnun olduklarını söylediler. Ben de onların memnuniyetlerine güvenerek buraya yazıyorum.

Aradığım eş; işinde gücünde benden en azından 3-4 yaş büyük olursa mutlu olurum diye düşünüyorum. Boyu benden uzun olsun kalıplı kalbi geniş kalbi büyük olsun tabi bu hepsinden önemli elbetteki ben de sizler gibi bu şekilde düşünüyorum ama en azından yanıma yakışsın. Bir cemiyete ortama veya toplantıya girdiğimiz zaman onu utandırmayacağımdan emin olabilir. Eşimin sözünü dinlerim bu şekilde dışarıda mahçup olmaz. Ama aynı şekilde eşimden de yanıma yakışan birisi olmasını beklerim. Kişisel bakımına özen göstersin. Beni insanların yanında düşünecek şeyler söylemesin beni aşağılamasın.

Şiddete kesinlikle karşıyım. Eşimin şiddete meyilli birisi olmasını istemiyorum. Çünkü abimden şiddet görüyordum ama anne ve babamın çok mutlu bir evliliği vardı. Babam her zaman anneme saygı gösterir, el üstünde tutar, özel günleri unutmaz sürekli kutlar ona sürekli onu sevdiğini söyler ve ona kendini çok değerli hissettirirdi. Aynı şekilde annemle babamda çok severdi onun bir dediğini iki etmezdi. Bir kere olsun gece yatağa girdiklerini hatırlamıyorum. İşte ben de tam olarak böyle mutlu bir yuvam olsun istiyorum.

Ailem İki kardeşin yetiştirilmesinde başarılı olamadı sadece onların bu evliliğindeki tek başarısızlığı buydu. Ben ailemin yaptığı bu hatayı yapmayacağım. Bu yolda yanıma yoldaş olacak birisini arıyorum beni üzmesin ben de onu üzmeyeyim. Bir ömür mutlu bir beraberliğimiz olsun istiyorum. Bu konuda kendine güvenen adaylarımı bekliyorum bir çay içelim tanışalım belki de çok mutlu oluruz.

Burcu Gündoğan hakkında 481 makale
Seslimp3.Com ve SesliTV.Com Arkadaşlık Siteleri Yöneticisiyim. 24 yaşında izmirliyim. İstanbul Beylikdüzünde yaşıyorum. İlan vermek isteyen arkadaşlar yorum bölümünü kullanabilirler. Daha detaylı ve Gold ilan vermek isteyenler [email protected] Mail adresine Mail atarak editörlere ulaşabilirler. Aşk dolu günler dilerim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*