Hayatımın Arkadaşını Arıyorum

Merhaba. Ben Zehra. 29 yaşında türbanlı Dul bir bayanım. Şu anda yalnız başıma Adanada yaşıyorum. Bu yüzden de Adana’dan biriyle evlilik gerçekleştirmek istiyorum. Uzun süredir yalnızım. Yalnızca bir sene evli kaldım. Ancak bu bir senenin de çoğunda zaten evde yalnız başımaydım. Saçma sapan bir evlilik gerçekleştirdim diyebilirim. Bu yüzden de oldukça pişmanım.

Ancak bu durum beni kesinlikle Ümitsizliğe sürüklemedi. Bu yüzden de yeniden evliliğe karşı oldukça sıcak bakıyorum. Ancak bu sefer geçmişte yapmış olduğum hatayı kesinlikle yapmayacağım. Bu yüzden karşındaki kişiyi öncelikle güzelce bir ölçüp tartacağım. İyice tanıştıktan sonra ve anlaşabildiğimiz emin olduktan sonra tabii ki evde gerçekleştirilebilir. Ancak öncesinde ben erkek arkadaş, sevgili arıyorum diyebilirim.

Direkt olarak evlilik amacında değilim. Uzun ve güzel bir ilişki hayal ediyorum. Bu ilişki sırasında tanıştığım erkek, sevgilim olan erkek benimle birlikte yaşayabilir. Birbirimizi tanımamız mesele gülmeniz için oldukça zamanımız vardır.

Geçen sefer yapmış olduğum evlilikte karşındaki kişiyi yeterince tanımadığımı farkettim. Zaten çok kısa sürede ilişkimiz gelişmişti. Ailem de evlenmem için bana oldukça baskı yapıyordu. Sürekli bana evde kaldığımla ilgili konuşuyorlardı. Ben de bu durumlardan oldukça sıkıldığımdan dolayı bir an önce evlilik derdine düşmüştüm.

Ancak boşandıktan sonra gerçekten yapmış olduğum hataların farkına vardım. Bu yüzden de boşandıktan sonra ailemin yanına geri dönmedim. Tek başıma bir hayat kurdum. Kararlarında bana aittir. Kimsenin etkisi altında kalmamaya özen gösteriyorum. Çünkü birilerinin etkisinin altında kaldığım zaman gerçekten hata yaptığımı farkettim.

Ben kitap okumayı, sinemaya gitmeyip, gezmeye, tatillere gitmeyi çok seven bir kadınım. Oldukça geniş bir sosyal çevreye sahibim. Bu yüzden de karşındaki erkeğin de sosyal bir insan olmasını istiyorum.

Ben klasik, monoton ilişkileri pek seven bir kadın değilim. Bu yüzden de klasiğin dışında kafa yapısına sahip olan bir erkekle hayatımı birleştirmek istiyorum. Eğlenmeyi oldukça seven bir kadınım. Hiçbir zaman, hayatımın hiçbir köşesinde karamsarlığa kapılmadım.

Karşındaki erkekten çok fazla maddi olarak bir beklentim yok. Ben sadece mutlu bir hayat yaşamak istiyorum. Sonuçta bu hayata bir daha geleceğimizi düşünmüyorum. Tabi orasını Allah bilir. Ancak ben bir daha geri dönmeyecekmişim gibi yaşamayı tercih ediyorum.

Yazacağınız yorumları dikkatlice okuyarak sizlere tek tek geri dönüş yapacağımdan emin olabilirsiniz. Bu yüzden de yaptığınız Yorumlarda kendinizden ayrıntılı bir şekilde bahsederseniz benim açımdan çok daha iyi olur teşekkür ederim.

Burcu Gündoğan hakkında 481 makale
Seslimp3.Com ve SesliTV.Com Arkadaşlık Siteleri Yöneticisiyim. 24 yaşında izmirliyim. İstanbul Beylikdüzünde yaşıyorum. İlan vermek isteyen arkadaşlar yorum bölümünü kullanabilirler. Daha detaylı ve Gold ilan vermek isteyenler [email protected] Mail adresine Mail atarak editörlere ulaşabilirler. Aşk dolu günler dilerim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*