Hayatımın Arkadaşını Arıyorum

3
18
Bu İlan Haziran 12, 2019 tarihinde Güncellendi

Merhaba. Ben Zehra. 29 yaşında türbanlı Dul bir bayanım. Şu anda yalnız başıma Adanada yaşıyorum. Bu yüzden de Adana’dan biriyle evlilik gerçekleştirmek istiyorum. Uzun süredir yalnızım. Yalnızca bir sene evli kaldım. Ancak bu bir senenin de çoğunda zaten evde yalnız başımaydım. Saçma sapan bir evlilik gerçekleştirdim diyebilirim. Bu yüzden de oldukça pişmanım.

Ancak bu durum beni kesinlikle Ümitsizliğe sürüklemedi. Bu yüzden de yeniden evliliğe karşı oldukça sıcak bakıyorum. Ancak bu sefer geçmişte yapmış olduğum hatayı kesinlikle yapmayacağım. Bu yüzden karşındaki kişiyi öncelikle güzelce bir ölçüp tartacağım. İyice tanıştıktan sonra ve anlaşabildiğimiz emin olduktan sonra tabii ki evde gerçekleştirilebilir. Ancak öncesinde ben erkek arkadaş, sevgili arıyorum diyebilirim.

♥ Selam İsmim Güliz , 27 Yaşındayım Canım Sıkılıyor Sohbet Etmek İstiyorum Müsaitseniz Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Direkt olarak evlilik amacında değilim. Uzun ve güzel bir ilişki hayal ediyorum. Bu ilişki sırasında tanıştığım erkek, sevgilim olan erkek benimle birlikte yaşayabilir. Birbirimizi tanımamız mesele gülmeniz için oldukça zamanımız vardır.

Geçen sefer yapmış olduğum evlilikte karşındaki kişiyi yeterince tanımadığımı farkettim. Zaten çok kısa sürede ilişkimiz gelişmişti. Ailem de evlenmem için bana oldukça baskı yapıyordu. Sürekli bana evde kaldığımla ilgili konuşuyorlardı. Ben de bu durumlardan oldukça sıkıldığımdan dolayı bir an önce evlilik derdine düşmüştüm.

Ancak boşandıktan sonra gerçekten yapmış olduğum hataların farkına vardım. Bu yüzden de boşandıktan sonra ailemin yanına geri dönmedim. Tek başıma bir hayat kurdum. Kararlarında bana aittir. Kimsenin etkisi altında kalmamaya özen gösteriyorum. Çünkü birilerinin etkisinin altında kaldığım zaman gerçekten hata yaptığımı farkettim.

Ben kitap okumayı, sinemaya gitmeyip, gezmeye, tatillere gitmeyi çok seven bir kadınım. Oldukça geniş bir sosyal çevreye sahibim. Bu yüzden de karşındaki erkeğin de sosyal bir insan olmasını istiyorum.

Ben klasik, monoton ilişkileri pek seven bir kadın değilim. Bu yüzden de klasiğin dışında kafa yapısına sahip olan bir erkekle hayatımı birleştirmek istiyorum. Eğlenmeyi oldukça seven bir kadınım. Hiçbir zaman, hayatımın hiçbir köşesinde karamsarlığa kapılmadım.

Karşındaki erkekten çok fazla maddi olarak bir beklentim yok. Ben sadece mutlu bir hayat yaşamak istiyorum. Sonuçta bu hayata bir daha geleceğimizi düşünmüyorum. Tabi orasını Allah bilir. Ancak ben bir daha geri dönmeyecekmişim gibi yaşamayı tercih ediyorum.

Yazacağınız yorumları dikkatlice okuyarak sizlere tek tek geri dönüş yapacağımdan emin olabilirsiniz. Bu yüzden de yaptığınız Yorumlarda kendinizden ayrıntılı bir şekilde bahsederseniz benim açımdan çok daha iyi olur teşekkür ederim.

3 YORUMLAR

  1. Merhaba Zehra hanım. Adım bertuğ. 37 yaşındayım. İstanbul da oturuyorum. Adana dediniz ama size de uyarsa yine de tanışmak isterim. Daha önce evlenmedim. Dürüst iyi niyetli sadece huzurlu mutlu bir yuva kurmak isteyen birini maalesef bulamadım. Sizinle tanışmak isterim. Cevap verirseniz sevinirim

  2. Benim yaşım baya bi genç ama beynimin olgun olduğuna inanıyorum bana güvenmeni falanda beklemiyorum kimseye güvenme zaten de yaşım 18 benim yaşıtlarım daha çocuk gibiler ben kendim gibi en azından daha olgun birini arıyorum sende müsait olduğun bi zamanda dönebilirsin ismim mustafa

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here