Hayat Arkadaşı Arıyorum

Merhaba arkadaşlar. Ben 33 yaşında dul bir kadınım. Daha önceki evliliğin benim için tam bir pişmanlık oldu diyebilirim. Bu yüzden de bir daha evlenmeyi kesinlikle düşünmüyorum ve istemiyorum. Bu yüzden de ben sadece hayatımı arkadaş olabilecek, ömürlük bir sevgili arıyorum diyebilirim. Eminim benim gibi düşünen bir çok erkek ve bayan vardır.

Sonuçta evlilik artık günümüzde çok gerekli bir durum değil. Artık insanlar evlenmeden de birlikte yaşayabiliyorlar. Ben de bu şekilde bir hayat kurmak istiyorum. Evlilik artık bana günümüzde gerçekten saçma geliyor. Çünkü insanları birbirleri ile çıkar amacıyla evlilik gerçekleştiriyorlar. Ve sonunda da mutsuz oluyorlar. Zaten çevremdeki evlenmiş herkezi mutsuz ya da boşanmış durumda.

Ben de bu İnsanların arasında yer alıyorum aslında. Çünkü ben de boşanmış bir kadınım. Ancak tekrardan aynı hatayı yapmamak için benimle birlikte yaşayacak ve uzun yıllarını benimle birlikte geçirecek Bir sevgili arıyorum diyebilirim. Bunu hoş karşılayacağımızı düşünüyorum. Çünkü artık birileriyle sevgili olmak ya da birlikte yaşamak gerçekten hor görülecek ya da ayıplanacak bir şey değil.

Ben eğlenceli ve uyumlu bir kadınım. Geçmişteki evliliğinde aldatıldımdan dolayı SORUNLAR yaşadım. Tekrardan aynı şeyleri yaşamak istemediğimden dolayı benimle birlikte olacak erkek öncelikle sadık olmalı. Bu konuda hiç affım yok diyebilirim. En ufak bir şeyini dahi görürsem ilişkiyi o anda bitiririm. Çünkü dilim bir kere yandı. Sütten dili yanan yordu üfleyerek yer demişler.

Eğer sadık kalma konusunda kendinize güveniniz yoksa lütfen benden uzak durun. Çünkü ben artık üzülmek ya da aldatılmak istemiyorum. Beni anlayışla karşılayacağımızı düşünüyorum. Özellikle benim gibi aldatılmış olan biri beni daha iyi anlarsın. Tabi kadınların erkekleri aldatma olasılıkları erkeklerin kadınları aldatma olasılıklarına nazaran çok daha düşüktür.

Ancak yine de aldatan kadınların sayısı da gün geçtikçe çoğalıyor. Özellikle şu internet olayları arttığından beri insanlar elindekinin kıymetini bilmektense yenisine yönelmeyi tercih ediyorlar. Yapacağınız yorumlar için şimdiden hepinize teşekkür ederim.

Burcu Gündoğan hakkında 481 makale
Seslimp3.Com ve SesliTV.Com Arkadaşlık Siteleri Yöneticisiyim. 24 yaşında izmirliyim. İstanbul Beylikdüzünde yaşıyorum. İlan vermek isteyen arkadaşlar yorum bölümünü kullanabilirler. Daha detaylı ve Gold ilan vermek isteyenler [email protected] Mail adresine Mail atarak editörlere ulaşabilirler. Aşk dolu günler dilerim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*