Hayalini Kurduğum Aşkı Arıyorum

Aşk arayan bayanlar ve erkekler, aşk arayan dul kadınlarla tanışmak Facebook Twitter Instagram TikTok hesapları ve adresleri, aşk arayan bayanlar ve kızlar WhatsApp grupları cep telefon numaraları, aşk arayan kızlarla tanışmak istiyorum, aşk bulmak istiyorum, aşık olmak istiyorum diyenler ,aşık olmak isteyen bayanlar ve erkekler gibi konularda 2022 ve 2023 yılında bu sayfadan ücretsiz ve bedava sınırsız bir şekilde destek alabilirsiniz.

0
133
Bu İlan Temmuz 2, 2022 tarihinde Güncellendi

Merhabalar Artvin’de hayalini kurduğum aşkı arıyorum.Adım Asude.Karadeniz kızlarının bilirsiniz çok çalışkan olurlar ve erkeklerine sahip çıkmayı bilirler. Bu nedenle benim çok kıskanç bir kız olduğunu bilmenizi istiyorum. Biraz açık saçık giyinen bir kızım ama kesinlikle erkek arkadaşıma yamuk bir şeyi yapmam. Yani ben asla aldatmam. Aldatan erkeklerden ve kadınlardan nefret ederim.

Karadenizli erkekler ya da doğulu erkekler, Kısacası nereli olursa olsun benim için aynıdır. Önemli olan insanların kalbinin temiz olmasıdır. Ruhun güzel olmasıdır. Tipiniz güzel olacağına kalbiniz güzel olsun. Ben bu tarz insanlara daha çok seviyorum. Dürüst güvenilir eli yüzü temiz insanlardan hoşlanıyorum. 24 yaşında uzun boylu, bakımlı ve kültürlü bir kızım. Nerede ne konuşacağını iyi bilirim. Siyaseti, ülkenin gündemini ve modayı takip ederim. Denize girmeyi yüzmeyi, kitap okumayı ve doğa yürüyüşlerini çok seviyorum.

♥ Selam İsmim Güliz , 27 Yaşındayım Canım Sıkılıyor Arkadaş Arıyorum Müsaitseniz Konuşalım. Saat Kaç Olursa Olsun Önemli Değil Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Yani sizin anlayacağınız çok pozitif bir insanım. Kolay kolay surat asmam. Kesinlikle yalan söylemem yalan söyleyen insanları da sevmem. Bu nedenle bana yalan söylememek için dürüst davranmanızı istiyorum. Annem ve babam Trabzon’da yaşıyorlar. Ben Artvin’de bir internet kafe açtım. Şu anda bu kafeyi çalıştırıyorum. Yani maddi olarak bir problemim yok. Benim gibi düşünen, hayattan zevk almasını bilen biri ile sevgili olmak istiyorum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here