Hayalini Kurduğum Aşkı Arıyorum

Merhabalar Artvin’de hayalini kurduğum aşkı arıyorum.Adım Asude.Karadeniz kızlarının bilirsiniz çok çalışkan olurlar ve erkeklerine sahip çıkmayı bilirler. Bu nedenle benim çok kıskanç bir kız olduğunu bilmenizi istiyorum. Biraz açık saçık giyinen bir kızım ama kesinlikle erkek arkadaşıma yamuk bir şeyi yapmam. Yani ben asla aldatmam. Aldatan erkeklerden ve kadınlardan nefret ederim.

Karadenizli erkekler ya da doğulu erkekler, Kısacası nereli olursa olsun benim için aynıdır. Önemli olan insanların kalbinin temiz olmasıdır. Ruhun güzel olmasıdır. Tipiniz güzel olacağına kalbiniz güzel olsun. Ben bu tarz insanlara daha çok seviyorum. Dürüst güvenilir eli yüzü temiz insanlardan hoşlanıyorum. 24 yaşında uzun boylu, bakımlı ve kültürlü bir kızım. Nerede ne konuşacağını iyi bilirim. Siyaseti, ülkenin gündemini ve modayı takip ederim. Denize girmeyi yüzmeyi, kitap okumayı ve doğa yürüyüşlerini çok seviyorum.

Yani sizin anlayacağınız çok pozitif bir insanım. Kolay kolay surat asmam. Kesinlikle yalan söylemem yalan söyleyen insanları da sevmem. Bu nedenle bana yalan söylememek için dürüst davranmanızı istiyorum. Annem ve babam Trabzon’da yaşıyorlar. Ben Artvin’de bir internet kafe açtım. Şu anda bu kafeyi çalıştırıyorum. Yani maddi olarak bir problemim yok. Benim gibi düşünen, hayattan zevk almasını bilen biri ile sevgili olmak istiyorum.

3 thoughts on “Hayalini Kurduğum Aşkı Arıyorum

  1. Slm olgun dolgun genc evli dul yas farketmez yeterki sırdaş ve durust olsun butun bayanlar yaza bilir herturlu sohbet ve gorusmeye acıgım hakan ben ist anadolu yakasından

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir