Facebook’ta Erkek Arkadaş ve Sevgili Arayan Bayanlar

Biliyorsunuz ki dünyanın en büyük sosyal ağlarını oluşturan isimler arasında Facebook yer almaktadır. Tabii ki Facebook, Twitter ve Instagram gibi büyümüş olan başka arkadaşlık, sosyal ağ ortamları da bulunuyor. Ancak Türkiye’de insanlar tarafından en çok rağbet gören arkadaşlık platformu ve sosyal ag platformu Facebook olarak bilinmektedir. Bu sebepten dolayı “Facebook’ta erkek arayan bayanlar, Facebook’ta sevgili arayan kızlar, Facebook’ta bayan bulma, Facebook bayan cep telefon numaraları, Facebook bayan WhatsApp numaraları, Facebook olgun kadın, Facebook Dul bayanlar bulma” gibi yapmış olduğunuz bütün aramalar bu site üzerinde sizlere en doğru sonuçları gösterecektir.

Facebook’ta erkek arkadaş arayan bayanlar genel olarak artık arkadaşlık sitelerini daha yoğun şekilde ziyaret ediyorlar. Çünkü Facebook ve Instagram gibi sosyal ağlar eskisi kadar tutulmuyor. İnsanlar bu gibi sosyal platformlarda erkek arkadaş ya da bayan arkadaş ararken öncelikle birbirlerini arkadaş olarak eklemek ve karşılıklı olarak onay almak zorunda kalıyorlar. Üstelik bunların haricinde Facebook gibi sosyal ağlar içerisinde çok fazla sahte hesap dolaşmaya başladığından dolayı artık eskisi kadar güvenilmiyor. Özellikle de 2019 ve hemen ardından gelen 2020 yıllarında arkadaşlık siteleri sosyal ağlardan daha fazla tercih ediliyor. Çünkü bu gibi platformlarda insanlar birbirlerine daha iyi güvene biliyorlar. Üstelik karşılıklı olarak kameralı, görüntülü sohbet edilebildiğinden dolayı arkadaşlık siteleri daha fazla ilgi görmeye başlamıştır. Bu sebepten ötürü Facebook’ta erkek arkadaş arayan bayanlarla ilgili bu bölümde kendinize uygun kız arkadaşı ve sevgili bulma olasılığınız çok daha yüksek bir hale geliyor.

Facebook bayan-kız cep telefon numaraları


Facebook ve Twitter gibi yerlerde bir çok kadının cep telefonu ve WhatsApp sohbet numarası ile karşılaşabilirsiniz. Ancak bunları aradığınızda karşınıza ya bir erkek çıkacaktır ya da aradığınız numaraya ulaşılmıyor cevabı alırsınız. Çünkü aklı başında bir kadın Facebook ve Twitter gibi yerlerde cep telefonu ve WhatsApp sohbet numarasını paylaşmaz. Gerçek bir ilişki içerisinde bulmak isteyen, ciddi evlilik yapmak isteyen özellikle de türbanlı, tesettürlü ve kapalı bayanlar ve olgun ve dul bayanlar Facebook ve Twitter gibi sosyal medyalarda cep telefon numarasını paylaşmaktan çekinirler. Çünkü eğer böyle bir yerde cep telefon numaralarını paylaşırlarsa o telefon sabahtan akşama kadar hiçbir şekilde susmayacaktır. Ve farklı amaçlarla kullanılabilir. Peki bu gibi durumlarda kadınların ne yapması gerekir? Ve gerçekten Facebook üzerinde ya da Twitter gibi sosyal medya mecraları üzerinde bayanların cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaraları nasıl bulunur?

Aslında bu sorunun cevabı da son derece basit arkadaşlar. Gerçek bir kadınla tanışmak ve ciddi bir ilişki yaşamak istiyorsanız, sevgili olmak için seçtiğiniz kadının ulu orta her tarafta cep telefon numarasının olmasını istememeniz gerekir. Çünkü herhangi bir şekilde arkadaşlık sitesine ya da Facebook gibi yerlere cep numarasını veren bir kadından size hayır gelmeyecektir. Zaten bu tarz kadınlar genel olarak cep numarasını verdikten sonra insanları kandırmak, duygularıyla oynamak için emek sarf ederler. Eğer sitemiz üzerinde gerçek bir bayan arkadaş bulmak ve ciddi bir ilişki içerisine girmek için bir kadının cep telefonu numarasını arıyorsanız ilk yapmanız gereken şey aşağıdaki yorum bölümünü kullanarak kendi hakkınızda kadınlara bir şeyler anlatmaktır. Unutmayın ki sizin hakkınızda hiçbir şey bilmeyen bir kadın size cep numarasını kesinlikle vermeyecektir. Karşılıklı olarak dürüstlük Ve güven çerçevesi içerisinde birbirinize cep numaranızı verebilirsiniz. Tüm bunların haricinde sitemiz üzerinde kullanıcılarımızın gizlilik ve güvenliğini korumak amaçlı kimsenin cep telefonu numarasını paylaşmayı doğru bulmuyorum.

Burcu Gündoğan hakkında 481 makale
Seslimp3.Com ve SesliTV.Com Arkadaşlık Siteleri Yöneticisiyim. 24 yaşında izmirliyim. İstanbul Beylikdüzünde yaşıyorum. İlan vermek isteyen arkadaşlar yorum bölümünü kullanabilirler. Daha detaylı ve Gold ilan vermek isteyenler [email protected] Mail adresine Mail atarak editörlere ulaşabilirler. Aşk dolu günler dilerim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*