Facebook Bayan Arkadaş Ekleme

FAcebook Bayan ARkadaş Ekleme, Zengin ve Yaşlı Kızlarla Sohbet
FAcebook Bayan ARkadaş Ekleme, Zengin ve Yaşlı Kızlarla Sohbet

Dul Erkek Arıyorum, Türbanlı Dul Bayanım

Merhaba. 33 yaşındayım. Bir tane kızım var kendisi dört yaşında ve annem beraber yaşıyor. Ben çalışan bir kadın olduğum için maalesef ki kızıma bakamıyorum. Bu nedenle de annemle beraber kalıyor. Ben normalde tek başıma yaşıyorum. Hafta sonları annemde kalıyorum. Kızımın düzenini bozmamak için oradan hiç getirmiyorum. Ben de artık kendime uygun bir hayat arkadaşı, sevgili arıyorum diyebilirim. Çünkü oldukça uzun zamandır yalnızım. Bu durumda beni inanılmaz derecede etkiliyor diyebilirim. Artık daha fazla psikolojik olarak yıpranmak istemiyorum.

Yalnızlığa gerçekten alışık bir kadın değilim. Son iki senedir bu şekilde yaşıyorum. Evliliğin konusunda çok ciddi problemler yaşadım. Boşanmak gerçekten kolay olmadı. Erkekler boşalmadan önce, evli iken insanın kıymetini gerçekten bilmiyorlar. Dünyanın eziyetini çektim. Sonra boşanmak istediğim zaman da ben suçlu oldum. Tabii ki de boşanmaya karar verdikten sonra hiçbir şey beni geri döndüremez. Bu nedenle yaşadığım bütün fiziksel ve psikolojik şiddete rağmen iki sene içerisinde davam sonuçlandı ve boşandım.

Ben artık gerçekten bana eziyet etmeyecek biriyle beraber olmak istiyorum. Gerçekten beni sevecek ve değer verecek birini arıyorum. Bana kimsenin sahip çıkmasına ihtiyacım yok. Kimsenin maddi olarak gücüne de ihtiyacım yok. Ben zaten senelerdir her şeyle kendi başıma mücadele ediyorum her şeyi kendim başarıyorum. Benim tek istediğim biri tarafından değer vermek, gerçekten sevilmek. Bir kadın olarak buna ihtiyacım var. Çok kırılgan bir yapıya sahibim. Bu nedenle beni Kırmayacak ve üzmeyecek birini istiyorum.

Facebook Nasıl Sevgili Bulunur?

Facebook Bayan arkadaş arama, sevgili bulma, bayan arkadaş nasıl eklenir, Facebook, Twitter, Instagram bayanlarla sohbet siteleri gibi çok farklı, konularda arama yapabilirsiniz arkadaşlar. Biliyorsunuz ki sitemiz arkadaşlık ve evlilik sitesi olarak hizmet veriyor. İster sevgili arayışlarınızı isterseniz de evlenmek için eş arayışlarınızı bu site içerisinde gerçekleştirebiliyorsunuz. Eminim ki kısa zaman içerisinde sizlerde kendinize uygun birini bu site sayesinde bulacaksınız arkadaşlar. Facebook ilk çıktığı dönemlerde İnternet üzerinden sevgili bulma, kız arkadaş arama gibi durumlar söz konusu değildir.

Ancak Facebook’un çıkmasıyla beraber insanlar internet üzerinden kız arkadaş, sevgili arayışlarını gerçekleştirebildiklerini fark ettiler. Böylelikle Facebook’tan sonra herkes kendine uygun sevgiliye internet üzerinde aramaya başladı. Gerçekten de insanlar günlük hayatta bulabilecekleri kişi sayısından çok daha fazlasını internet içerisinde bulduklarını fark edince bu durum vazgeçilmez oldu. Herkes istediği tarzda ki hayat arkadaşını aramaya başladı. Ancak ilerleyen zamanlarda maalesef ki Facebook popülerliğini yitirdi. Daha sonra çıkan Twitter, Instagram gibi sosyal medya hesaplarından herkes arama yapmaya devam etti.

Ancak bunlar da bir noktada son buldu. Çünkü bu tarz sosyal medyalarda asıl amaç arkadaşlık değildi. Bu nedenle de bir noktada arkadaşlık kategorisinden çıkmış bulundu. Bunun üstüne de insanlar bizler gibi olan arkadaşlık ve evlilik sitelerini tercih etmeye başladılar.

Arkadaş Arayan Bayanlar Facebook

Facebook, Instagram, Twitter gibi yerlerde bayanlara yazarken insanlar biraz olsun tereddüt ediyorlar. Çünkü karşılarındaki insanın Evli olup olmadığını ya da sevgilisi olup olmadığını bilemiyorlar. Bu nedenle de problem yaşıyorlar. Birine yazarken ciddi anlamda 2 × 3 kere düşünmek gerekiyor. İnsanlar da bu durumdan inanılmaz derecede sıkıntılar diyebiliriz. İşte bu noktada da tabii ki bizler gibi olan arkadaşlık ve evlilik siteleri insanlara yetişiyor. Çünkü sitemizin içerisinde bulunan herkes tabii ki de kendine hayat arkadaşı ya da sevgili arayış içerisinde oluyoruz. Bu durum çok açık ve net bir şekilde belli olduğu için insanlar bir bilene mesaj atmaktan çekinmiyorlar.

Dolayısıyla geri dönüş alma olasılıkları da artmış oluyor. Bu sitede yazdığınız bayan arkadaşlarımızın sizlere geri dönüş yapar. Çünkü herkes kendine uygun bir sevgili arayış içerisinde oluyoruz. Ancak şöyle bir durum var ki tabii ki de kadın arkadaşlarımızın etkilemeyi başaramazsınız size geri dönüş yapma olasılıkları da düşmüş olur sonuçta kadınlar kendilerini etkileyen erkeklerden hoşlanırlar.sizden etkilenmezlerse size mesaj atma ya da sizle görüşmek gibi bir durumları söz konusu olamaz.

Bu nedenle de arkadaşlarımıza mesaj atarken dikkatli bir şekilde mesaj atmanız gerekiyor. Öncelikle kendinizi ne kadar iyi bir şekilde tanıtırsanız sizin için o kadar büyük bir avantaj olacaktır. Eğer kadınları etkilemeye biliyorsanız, kadınlarla konuşmayı biliyorsanız çok kısa süre içerisinde kendinize uygun birini bulabilirsiniz. İnternet bu konuda gerçekten hepimize çok büyük avantaj sağlıyor. Sizde bu avantajdan çok rahat bir şekilde yararlanabilirsiniz.

Sevgili Arayan Kızların Feysbuk Adresleri

Facebook dul kadınların adresleri, sevgili arayan, erkek arkadaş arayan türbanlı, tesettürlü bayanların Facebook’u, evlenmek isteyen, koca arayan, eş arayan bayanları feysbuktan ekleme gibi aramalar için de tabii ki bu siteyi kullanabiliyorsunuz arkadaşlar. Gerçekten artık sizlerde hayatınıza düzgün, istediğiniz tarzdaki birini almak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey sitemizin ana sayfasında bulunan kategorilerimize girerek kendinize uygun kadın arkadaşlarımızın ilanlarına mesaj göndermek olacaktır.

İnsanlar gerçekten kendilerine uygun birini bulamadıkları zaman sürekli olarak bir eksiklik hissediyorlar. Çünkü biz insanlar olarak duygusal canlılarız. Bu nedenle de sürekli olarak Ma’nevi anlamda bizi tamamlayacak, duygusal anlamda bize yetecek olan bir hayat arkadaşı arayış içerisinde oluyoruz. Doğru insanı bulmak işte bu yüzden bizim için çok önemli. Sevgili bulmak gerçekten problem değil arkadaşlar. Her zaman sevgili bulabilirsiniz. Özellikle de günümüz teknolojisini kullanarak sürekli olarak sevgili değiştirme fırsatına bile sahip olursunuz.

Ancak günümüzde önemli olan şey İlişkiyi yürütebilmektir. Çünkü bizim asıl tıkandığımıznoktada oluyor. İnsanlar ilişkilerini yürütemedikleri için sürekli olarak ayrılıklar, boşanmalar söz konusu oluyor. Hal böyle olunca da sürekli olarak sitemize yeni insanlar giriş yapıyorlar. Aslında biz insanlar olarak elimizdekinin kıymetini pek fazla bilmiyoruz. Her zaman kaybedince anlıyoruz. Bu nedenle de sürekli olarak kendimizi yalnızlık içerisinde buluyoruz. Sizde böyle bir hata yapmamak için, bu şekilde olmamak için elinizdeki ilişkileri, hayatınızdaki insanın kıymetini bilin arkadaşlar. Ancak bu şekilde gerçekten mutlu olabilirsiniz.

Burcu Gündoğan hakkında 481 makale
Seslimp3.Com ve SesliTV.Com Arkadaşlık Siteleri Yöneticisiyim. 24 yaşında izmirliyim. İstanbul Beylikdüzünde yaşıyorum. İlan vermek isteyen arkadaşlar yorum bölümünü kullanabilirler. Daha detaylı ve Gold ilan vermek isteyenler [email protected] Mail adresine Mail atarak editörlere ulaşabilirler. Aşk dolu günler dilerim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*