Evlenilecek Erkek Eş Adayı Arıyorum

Merhaba 28 yaşındayım. İsmim Sude. 1.76 boyundayım 57 kiloyum mavi gözlü sarışın bakımlı becerikli bekar bir kadınım. aslen ağrılıyım ancak istanbulda yaşıyorum.

Evimde kedimle beraber yaşıyorum. Çok hayvansever birisiyim. Kedileri kuşları köpekleri balıkları çok severim. Yüzmeyi seviyorum. Kitap okumaya bayılırım.

Kendi işimin sahibiyim. İşlettiğim bir kafem var. Yedi senedir aynı işi yapıyorum. Çalışma hayatım yüzünden aradığım aşkı bulamadım. Bu kafeyi düzene sokmaya çalışmak, üzerinde çalışmak beni çok yordu artık buraları bırakıp işi gücü bırakıp kafamı dinlemek istiyorum. İsterse eşim kafeye çalıştırabilir. İstemezse başına bir müdür koyup kendi işini yapabilir ben de evimde dinlenebilirim ve kendisi de ara ara cafemizi kontrol eder.

Ailemin yanından 17 yaşımda ayrıldım. Mutlu bir aile yaşantım yoktu. Sağda solda işlerde çalışarak kiramı kendim ödeyerek hayatımı sürdürdüm. Sonra zamanla karşıma çıkan fırsatları değerlendirerek bugünlere geldim şimdi kendi evim var kendi arabam var ama mutlu bir yuvamın olmasını tercih ederim.

Kendi yuvamı kurduğum zaman eşimden ailemden huzurlu bir yaşamdan başka hiçbir şey beklemiyorum. Zaten kendi evimi arabamı aldığım için kendi ayaklarım üzerinde durabildiğim için eşimden bu konuda çok fazla talepte bulunmam. Yukarıda dediğim gibi istiyorsa kendisi de işin başına geçebilir konuda herhangi bir şekilde sorun çıkarmam aksine çok da memnun olurum. Sadece bana saygı göstermesini beni sevmesini mutlu etmesini istiyorum.

Babam annemi beni çok fazla döverdi. Kendisi zaten alkoliğin teki olduğu için alkolün de etkisi ile sürekli şiddet uygulardı. Eşimden istediğim böyle şeyler yapmaması alkol içmesine karışmam ama dozunda ve sapıtmayacak şekilde içebilir. Ben benim yaşadığım şeylerin çocuğun da yaşamasını istemiyorum. İşimden tek beklediğim budur saygı sevgi merhamet

Bana yorum atacak olan arkadaşlardan ricam böyle kişiler değillerse hiç yazmasınlar. Onu haricinde tanışıp görüşmeyi arkadaş olmayı belkide bu evlilik yoluna beraber çıkmayı isterim. Şimdiden arkadaşlarıma teşekkür ediyorum anlayışlarından dolayı.

Burcu Gündoğan hakkında 481 makale
Seslimp3.Com ve SesliTV.Com Arkadaşlık Siteleri Yöneticisiyim. 24 yaşında izmirliyim. İstanbul Beylikdüzünde yaşıyorum. İlan vermek isteyen arkadaşlar yorum bölümünü kullanabilirler. Daha detaylı ve Gold ilan vermek isteyenler [email protected] Mail adresine Mail atarak editörlere ulaşabilirler. Aşk dolu günler dilerim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*