Evlenecek Hayat Arkadaşı Arıyorum

Merhaba arkadaşlar. Ben 27 yaşında daha önce hiç evlilik yapmamış bir kadınım. İsmim Selin. Şu anda Adana’da yalnız başıma yaşıyorum. Benim gerçekten çok soft ve huzurlu mutlu bir aile yaşantım oldu. Bu yüzden de kesinlikle evlilik gerçekleştirecek kişiyle de böyle bir aile yaşantısı istiyorum. Ailem şu anda köyde yaşıyoruz. Çünkü artık yaşlandıklarından dolayı köyde daha çok huzurlu olduklarını söylediler.

Artık büyükşehirlerde gerçekten yaşanmıyor diyebiliriz. Ben bile Adana’dale yaşarken o kadar çok zorlanıyorum ki ailem ne yapsın diye düşünüyorum. Artık hayat gerçekten hem çok zor hem de insanlar o kadar çok kalabalıklaştı ki hayat çekilmez bir hale geldi. Ben bundan iki sene önce İstanbul’da çalışmaya başlamıştım. Ancak oradaki o yaşantıyı gördükten sonra Adana’ya şükür etmeye başladım.

Heleki İstanbul gerçekten çekilecek bir yer değil. Ben kalabalıktan uzak huzurlu mutlu bir aile yaşantısını yaşamak istiyorum. Bu yüzden de eğer imkanımız olursa kesinlikle daha küçük bir beldeye evlendikten sonra taşınmak isterim. Ancak tabii ki hayat şartları buna elverişli olur mu bilemiyorum. Eğer taşınamazsak da benim için problem değil. Ancak kesinlikle büyükşehirlerde yaşamam.

Biz iki kız kardeş olarak büyüdük. Kız kardeşimde bu sene nişanlandı. Kendisi de artık evlenip yuva kuracak. Tabi benden küçük olan kız kardeşin evlenince ben de birazcık geç kaldığımın farkına vardım diyebiliriz. Çünkü ben her zaman için hayattan zevk alarak, anı yaşayarak yaşadım.

Geriye dönüp attığım zaman gerçekten güzel anılar biriktirdiğimi görüyorum. Bu yüzden de hiçbir şey için pişmanlık duymuyorum. Bekarlık hayatından tadına vardım. Dilediğim zaman gezdim tozdum, kafelere gittim, barlara gittim, kulüplere gittim. Yani sizin anlayacağınız yaşayacağım her şeyi yaşadım ve belirli bir olgunluğa eriştim.

Bundan dolayı da artık huzurlu mutlu sakin bir aile yaşantısına ihtiyaç duyuyorum. Artık benimde çocuğum olsun ve çocuğumla ilgileneyim istiyorum. Ben insan ilişkileri çok kuvvetli bir kadınım. Bu yüzden de benimle olacak erkek kesinlikle mutlu olacaktır. Çünkü ben uyumsuz ya da huzursuz bir insan değilim.

Ne kadar zorluk yaşarsak yaşayalım ben her zaman için arabulucu, çözüm sunan bir insanımdır. Ve hayatım boyunca da böyle kalmayı hedefliyorum. Öteki türlü her şeyi dert edersek bu hayat gerçekten çekilmez. Yüzden karşındaki insanın da aynı benim gibi pozitif bir yapıya sahip olması tek dileğimdir.

Burcu Gündoğan hakkında 481 makale
Seslimp3.Com ve SesliTV.Com Arkadaşlık Siteleri Yöneticisiyim. 24 yaşında izmirliyim. İstanbul Beylikdüzünde yaşıyorum. İlan vermek isteyen arkadaşlar yorum bölümünü kullanabilirler. Daha detaylı ve Gold ilan vermek isteyenler [email protected] Mail adresine Mail atarak editörlere ulaşabilirler. Aşk dolu günler dilerim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*