Evlenecek Erkek Arıyorum

Evlenecek bayan arkadaş arıyorum evlenecek erkek arkadaş arıyorum evlenecek eş arıyorum evlenecek Koca arıyorum evlenecek kadın arıyorum evlenecek dul bayan arıyorum evlenecek olgun bayan arıyorum evlenecek 30 yaş 40 yaş 50 yaş 60 yaş bayan arkadaş erkek arkadaş arıyorum evlenecek bayan arıyorum telefon numaraları Facebook adresleri Twitter TikTok Instagram sayfaları ve hesapları gibi konularda 2022 2023 yılında bu sayfa ücretsiz ve bedava olarak hizmetinizdedir.

0
117
Bu İlan Temmuz 2, 2022 tarihinde Güncellendi

Merhaba ismim derya 26 yaşındayım 56 kiloyum bir 1.75 boyundayım sarışınım. Amasyada yaşıyorum. Yaşadığım şehirde kendime ait bir kafem var cafe işletiyorum. İşleri büyütüyorum bir tane daha açacağım. Eşim olacak kişinin gelip yeni açacağım kafenin başında durmasını istiyorum. O yüzden çalışmayan birisi olursa benim için daha iyi olur.

Yanıma yakışacak birisi benim için daha iyi olur girmiş geçirmiş ortam görmüş işletmeyi becerebilecek olan birisi güvenilir birisini arıyorum. Daha önce bana bu konuda yardım etmesi için ve kardeşimden istemiştim. Ama üvey kardeşim kasadan para çalıyordu Ve bana göz koymuş onu daha sonra beni gizli gizli izlerken gördüğümde öğrendim. Sizin de kafanızı şişirmek istemiyorum ama sizin de az buçuk anladığınız kadarıyla ailevi sorunlar yaşıyorum.

♥ Selam İsmim Güliz , 27 Yaşındayım Canım Sıkılıyor Arkadaş Arıyorum Müsaitseniz Konuşalım. Saat Kaç Olursa Olsun Önemli Değil Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Annem olacak kadının o adi adamla evlenmesinden sonra başladı bütün bu terslikler. Kocasının da gözleri içinde dönüyordu oğlu da aynı halttı. En sonunda bir gün dayanamayıp evden kaçtım şimdi tek başıma yaşıyorum ve hiç biriyle görüşmüyorum. Annem bile o adamın tarafını tuttu ve beni suçladı. Neymiş mini etek, şort falan giyiyormuşum! Hırsızın hiç mi suçu yok arkadaşlar?

Neyse ahlaki değerleri yüksek birisinin olmasını istiyorum hayatımda. Önce saygı sevgi ve ahlak gelmeli. Bunlar dünyevi bütün değerlerin üzerinde şeyler insan olmak için bunu başarmamız gerekiyor. Önder an sonra zaten mutlu bir yuva kurabiliriz diye düşünüyorum.

İşte ben kuracağın yuvada tamamen bunları arıyorum. Sevgi saygı önemli ahlaklı olması önemli. İş güç para önemli değil ben zaten işimi kurdum oturttum. Gerisini eşimle beraber hallederiz. Bir dükkanın başına o geçer. Yenisini açıyorum ona da ben geçerim. Çocuklarımız olur 2 tane ben bakarken o işlerle ilgilenir geçinir gideriz. Yeter ki efendi olsun. Yanına yakışırım onu utandırmam aldatmasın sevsin beni kocamdan tek beklentim budur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here