Evlenecek Erkek Arıyorum

Merhaba ismim derya 26 yaşındayım 56 kiloyum bir 1.75 boyundayım sarışınım. Amasyada yaşıyorum. Yaşadığım şehirde kendime ait bir kafem var cafe işletiyorum. İşleri büyütüyorum bir tane daha açacağım. Eşim olacak kişinin gelip yeni açacağım kafenin başında durmasını istiyorum. O yüzden çalışmayan birisi olursa benim için daha iyi olur.

Yanıma yakışacak birisi benim için daha iyi olur girmiş geçirmiş ortam görmüş işletmeyi becerebilecek olan birisi güvenilir birisini arıyorum. Daha önce bana bu konuda yardım etmesi için ve kardeşimden istemiştim. Ama üvey kardeşim kasadan para çalıyordu Ve bana göz koymuş onu daha sonra beni gizli gizli izlerken gördüğümde öğrendim. Sizin de kafanızı şişirmek istemiyorum ama sizin de az buçuk anladığınız kadarıyla ailevi sorunlar yaşıyorum.

Annem olacak kadının o adi adamla evlenmesinden sonra başladı bütün bu terslikler. Kocasının da gözleri içinde dönüyordu oğlu da aynı halttı. En sonunda bir gün dayanamayıp evden kaçtım şimdi tek başıma yaşıyorum ve hiç biriyle görüşmüyorum. Annem bile o adamın tarafını tuttu ve beni suçladı. Neymiş mini etek, şort falan giyiyormuşum! Hırsızın hiç mi suçu yok arkadaşlar?

Neyse ahlaki değerleri yüksek birisinin olmasını istiyorum hayatımda. Önce saygı sevgi ve ahlak gelmeli. Bunlar dünyevi bütün değerlerin üzerinde şeyler insan olmak için bunu başarmamız gerekiyor. Önder an sonra zaten mutlu bir yuva kurabiliriz diye düşünüyorum.

İşte ben kuracağın yuvada tamamen bunları arıyorum. Sevgi saygı önemli ahlaklı olması önemli. İş güç para önemli değil ben zaten işimi kurdum oturttum. Gerisini eşimle beraber hallederiz. Bir dükkanın başına o geçer. Yenisini açıyorum ona da ben geçerim. Çocuklarımız olur 2 tane ben bakarken o işlerle ilgilenir geçinir gideriz. Yeter ki efendi olsun. Yanına yakışırım onu utandırmam aldatmasın sevsin beni kocamdan tek beklentim budur.

Burcu Gündoğan hakkında 481 makale
Seslimp3.Com ve SesliTV.Com Arkadaşlık Siteleri Yöneticisiyim. 24 yaşında izmirliyim. İstanbul Beylikdüzünde yaşıyorum. İlan vermek isteyen arkadaşlar yorum bölümünü kullanabilirler. Daha detaylı ve Gold ilan vermek isteyenler [email protected] Mail adresine Mail atarak editörlere ulaşabilirler. Aşk dolu günler dilerim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*