Evleneceğim Erkek Arıyorum

Merhabalar ben Elif Adıyaman Altınşehir’ de yaşıyorum. 27 yaşındayım. Bakımlı 1.65 boyunda esmer birisiyim.

Bugüne kadar aşka inanmıyordum çünkü daha önce başımdan üzücü bir şekilde biten bir ilişki geçti.

Erkek arkadaşımla sürekli tartışıp duruyorduk 3 senelik ilişkimizde neredeyse her gün defalarca kavgalar ediyorduk. Artık sürekli yapılan kavgadan ve gürültüden çok yoruldum ve bıktım. Bu yüzden yeni yaşayacağım ilişkide evleneceğim kişinin arkadaşlık ilişkilerinde çok uyumlu yardımsever merhametli birisi olmasını istiyorum.

Çocukluğum ailemin yanında çok mutlu bir şekilde geçti. Onlarda gerçek sevgiyi gördüm. Annem ve babamın gerçekten çok mutlu bir karı koca hayatları vardı. Her pazar ailecek uzunca sohbetler eşliğinde kahvaltılar yapardık. Bazı haftasonları teyzemler ve dayımlar gelirdi. Bazense amcamlar bize gelirdi ve uzun uzadıya muhabbetlerle kahvaltılar yapılırdı.

Ben kalabalık bir ailemizin olmasından çok memnundum. Hiç yalnız kalmazdım ve etrafımızdaki insanlar, komşu ablalar, arkadaşlarım ve akrabalarım tarafından çok sevilir el üstünde tutulurdum bana çok kıymet verirlerdi. Bende aynı şekilde onları çok severdim.

Bu mutlu huzurlu günlerimin geçtiği ortam benim üniversiteye başlamama kadar bu şekilde devam etti. Artık büyüdüğüm bu şehirden beni seven bu insanların yanından ayrılma vakti gelmişti.

İstanbul’ da bi devlet üniversitesini kazanmıştım. Orada yaşayan teyzemlerin yanına gönderdi ailem beni çünkü teyzeme güvenebileceklerini biliyorlardı. Teyzem ise kocasından ayrılmış, kendi ayakları üzerinde duran 2 erkek çocuğu olan dul bir kadındır. Onlarla beraber yaşamaya başladım.

Üniversitede 1. yılım bittiğinde ve yeni yıla başladığımızda Can diye bi erkek arkadaşım oldu. Başlarda çok iyi kalpli sevgi dolu olarak gördüğüm ve hayatımın erkeği olduğunu düşündüğüm erkek arkadaşımın zamanla gerçek yüzünü görmeye başladım. Benden yapamayacağım şeyler istemeye başlamıştı. Sürekli tartışmalar, kavga ve gürültüler günlerimiz bu şekilde devam ediyordu.

Onu çok seviyordum ayrılmakta istemiyordum. Ne onunla yapabiliyorum ne de onsuz yapabiliyordum. Defalarca ayrıldık ama hiç ayrı kalamadık. Hiç beni anlayamıyordu hep kendi istediklerinin olması gerektiğini diretiyordu. Benim isteklerimin onun için bi önemi yoktu.

Ama beni sevdiğini düşünüyordum o yüzden çok fazla sorun etmiyordum çünkü benimle barışmak için çaba gösteriyordu. Ta ki üniversitenin son senesi beni aldattığını öğrenene kadar. O gün dünyam başıma yıkılmıştı 3 senemi verdiğim birisi tarafından kandırılıp aldatılmak gerçekten yıktı beni.

O günden sonra telefonlarını açmadım. Okulum da bittiği için memleketime döndüm ve bir daha bana ulaşmasına izin vermedim. Sosyal medya hesaplarımı kapatıp yeni açtığım hesaplardan engelleyip beni görmemesini sağladım.

O günlerde aşka olan bütün inancımı kaybetmiştim. Fakat şimdi yaşımda ilerlediği için bir aile kurmanın zamanı geldiğini düşünüyorum.

Kuracağım yuva ana ocağım gibi sevgiyle tütsün. Baba kucağı gibi şefkatle ve güvenle sarsın istiyorum. Burada benim taliplim beni isteyenlerim var elbette ama ben kendi kafama uygun beni el üstünde tutabilecek aileme saygı gösteren kendi ailesi içinde mutlu huzurlu ailevi değerlere önem veren birisi olsun istiyorum.

Kişisel bakımına özen gösteren beni her halimle kabul eden saygılı kibar özgüvenli beyler bana mesaj atabilirler.

Bu yola çıkacağım yuva kuracağım kişiyi iyice tanıyıp ailemle tanıştırmayı istiyorum. Maddiyat aramıyorum ailem bize destek olacaktır yeter ki bize inansınlar. Evleneceğim kişinin bana değer vereceğini görsünler. Biz birbirimizi sevdikten sonra gerisi hiç önemli değil.

Burcu Gündoğan hakkında 481 makale
Seslimp3.Com ve SesliTV.Com Arkadaşlık Siteleri Yöneticisiyim. 24 yaşında izmirliyim. İstanbul Beylikdüzünde yaşıyorum. İlan vermek isteyen arkadaşlar yorum bölümünü kullanabilirler. Daha detaylı ve Gold ilan vermek isteyenler [email protected] Mail adresine Mail atarak editörlere ulaşabilirler. Aşk dolu günler dilerim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*