Erzincan Evlilik İlanları | Evlilik Sitesi

Eğer sizde Erzincan şehrimizde güzel bir birliktelik yaşayabileceğimiz, İslami bir evlilik gerçekleştirebileceğinize, iyi kalpli bayan ya da bye arıyorsanız kesinlikle sitemizde bulabilirsiniz. Sitemiz tamamiyle bayan arkadaşlık ve evlilik sitesi olarak hizmet veriyoruz. Günde binlerce kullanıcının giriş yapması ile her gün çeşitli ilanlar alıyoruz.

Sitemizin bu kısmını ise yalnızca Erzincandan gelen evlilik ilanları için ayırmış bulunuyoruz. Bu yüzden sizlerde yalnızlığınızı bir kenara bırakarak gerçekten ciddi ve uzun süreli ilişki gerçekleştirebileceğinize kafa dengi, iyi bir arkadaş edinebilirsiniz.

Erzincan Ciddi Evlilik Sitesi

Sitemizde bulunan ve ilan veren bir çok bayan arkadaşımız güvenilir, sadık eş arıyorlar. Aslında neredeyse bütün kadınların derdi bu diyebiliriz. Çünkü artık günümüzde sadık ve güvenilir birini bulmak oldukça zor bir durumdur. Eğer sizler böyle bir insansınız kesinlikle sitemizdeki bayanların size karşı bakış açıları çok başka olacaktır. Yani resmen aranan kan gibisiniz.

Erzincan Evlilik İlanları Bölgeler

  • Merkez
  • Tercan
  • Üzümlü
  • Refahiye
  • Çayırlı
  • İliç
  • Kemah
  • Kemaliye

Erzincan Bay ve Bayan Evlilik İlanları

Sitemize ciddi bir ilişki için, İslami evlilik için ilan veren tüm bay ve bayanların ilanlarına burada paylaşıyoruz. Ayrıca Türkiye’nin diğer illerinden ya da diğer ilçelerinden de evlilik gerçekleştirebileceğinize insanlarla tanışmak için ana sayfamızdan diğer bölgelerin sayfalarına da, kategorilerine de bakabilirsiniz.

♥️ PERVİN

Merhaba herkese. ismim pervin 28 yaşındayım. Evlenmek istiyorum. Ben uzun zamandır yalnız bir kadınım. Ayrıca ailemi de bundan dört sene önce trafik kazası nda kaybettim. Bu yüzden de kendimi oldukça yalnız hissediyorum. Akrabalarla ya da başka kişilerle görüşmüyorum. Tamamiyle kendi başımayım diyebilirim. Bu yüzden de benim hayatıma girecek olan kişinin bana gerçekten sahip çıkması, bana gerçekten iyi bir eş olmasını istiyorum.

Çünkü ailesini kaybetmiş bir kadın olarak gerçekten bu hayatta tek başıma cadele etmekte gerçekten çok yoruldum. Ailemi kaybettikten sonra toparlanma aşamam gerçekten çok uzun zamanımı aldı. Bu yüzden de hayatımda kimseyi istemedim. Bu yüzden evlilik için acele etmedim. Ayrıca ben gerçekten zor zamanlar geçirdiğimden dolayı hayatına girecek olan kişinin bana iyi gelmesi gerekiyor. Ben artık üzülmek ya da kendimi yalnız hissetmek istemiyorum.

♥️ SEVİM

merhaba. 34 yaşında daha önce hiç evlenmemiş bir kadınım. Erzincanda yalnız başıma yaşıyorum. Burada öğretmenlik yaparak geçimimi sağlıyorum. Çocuklara kimya konusunda eğitimler veriyorum. Ben sürekli olarak hayatımı okumaya adamış bir kadınım. Bunun bir hata olduğunu ise şu anda bu yaşa geldiğim zaman anlıyorum. Çünkü zaman su gibi akıp geçiyor ve ben kitaplarla ve eğitimlerle harcamışım. Bu yüzden kaçırmış olduğun zamanı, kaçırdığım eğlenceleri yaşayabileceğim bir erkek arkadaş arıyorum.

Burcu Gündoğan hakkında 481 makale
Seslimp3.Com ve SesliTV.Com Arkadaşlık Siteleri Yöneticisiyim. 24 yaşında izmirliyim. İstanbul Beylikdüzünde yaşıyorum. İlan vermek isteyen arkadaşlar yorum bölümünü kullanabilirler. Daha detaylı ve Gold ilan vermek isteyenler [email protected] Mail adresine Mail atarak editörlere ulaşabilirler. Aşk dolu günler dilerim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*