Erkeklerle Sohbet Etmek istiyorum.

Selam adım Esen. 23 yaşında, 1.71 boyunda 69 kilo fıstık gibi bir kızım.Aranıza Burdur’dan Katılıyorum. Herhangi bir işyerinde falan çalışmıyorum. Sizin anlayacağınız hala baba parası yiyorum. Keyfin gıcır Allah’a şükür. İnternette bir sürü sohbet sitesi var ama ben bu sitelerin bir çoğunu beğenmiyorum. Çünkü herkesin aklı uçkurunda…

Adam gibi birileri ile arkadaş olmak ve sohbet etmek istiyorum. Burdur ya da yakınlarında bulunan kişilerle gerçek hayatta da görüşebilirim. Sohbet ettiğim kişilerin arasından seçeceğin biri ile sevgili olmak istiyorum. Aklı başında dertlerimi paylaşabileceğim bir erkek arkadaş ve sevgili arıyorum.

Mesela bundan iki hafta önce bir tane siteye girmiştim. Orada bir tane adamla tanıştım. Adam bana 27 yaşında olduğunu söyledi. İstanbul eminönü’nde bir dükkanım var dedi. Üstelik bana WhatsApp’tan her gün dükkandan fotoğraflarını falan yolluyordu ve bekar olduğunu söylüyordu. Sonra benim için kalkıpta İstanbul’dan Bursa’ya geldi. Bursa’dan da burdur‘a geldi. Adamla görüştük falan sonra adam tekrar İstanbul’a döndü.

Tabii görüştüğümüzde bir gece beraber geçirdik. Adamın istediği her şeyi tek tek yaptım. Hayal ettiği bütün şeyleri beraber gerçekleştirdik. Aradan bir buçuk ya da 2 ay kadar bir zaman geçti. Sonra senin yol paranı göndereyim sen de İstanbul’a gel dedi. Ben de tabi daha önce görüştüğüm için adama artık güvenmiştim ve kalktım İstanbul’a gittim. İstanbul’a gittiğimde bir de ne göreyim adam evli çıktı.

Karısına da benden bahsetmiş. Karısı ve benimle beraber güzel vakit geçirmek istediğini söyledi. Az kalsın adamın yüzüne tükürecek tim son anda vazgeçtim. Böyle salak saçma insanlar denk geliyor benim şansım biraz kötü galiba. bu yüzden artık gerçekten güvenilir erkeklerle sohbet etmek ve güzel ilişkiler yaşamak istiyorum.

7 thoughts on “Erkeklerle Sohbet Etmek istiyorum.

  1. Yaşım 48 yalnız yaşıyorum. Çok uzun zaman önce biriyle evlenip mantık evliliği yaptım ve aldatıldım..lafın kısası seviyeli düzgün bir ilişki istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir