Erkek Arkadaş Arıyorum

Merhaba arkadaşlar. Ben 26 yaşında hiç evlenmemiş bir kadınım. İsmim Selin. Benim gerçekten kötü bir aile yaşantım oldu diyebilirim. Çoğunlukla hep tek başıma büyüdüm. Küçüklüğümden beri her zaman için evde tek başıma kaldım. Annem de babam da hem çalışıyorlardı hem de birbirlerini hiç sevmiyorlardı. Bu yüzden de evde sürekli bir soğuk hava de huzursuzluk vardı.

Anne ve baba kendi aralarında huzursuz oldukları zaman bu durum gerçekten çocuklara da yansıyor. Benimle bir erkek kardeşimle hiç ilgilenmiyorlardı. Kendi aralarında yaşadıkları mutsuzluk kesinlikle bize de yansıtıyorlardı. Bu yüzden de erkek kardeşimde ben de tek başımıza büyüdük diyebilirim. Zaten annemle babamı doğru düzgün görmüyorduk bile. Biz okula gidiyorduk onlar işe gidiyorlardı. Akşamda biz okuldan eve dönüyorduk annemle babam saatler sonra işten dönüyorlardı.

Zaten ikisi de eve gelmekten nefret ediyordum. Bu yüzden de her fırsatta dışarıda zaman geçiriyorlardı kendi arkadaşlarıyla. Bu yüzden de daha da geç geldikleri oluyordu. Ben kız çocuğu olduğundan dolayı çok fazla sapıtmadım. Kendime sahip çıkabildim. Ancak erkek kardeşim için aynısını söyleyemem. Kendisi çok saçma sapan arkadaşlıklar kurdu.

Belirli bir yaşa geldikten sonra da artık kontrol edilemez bir erkek çocuğu haline geldi. Bu yüzden de yıllar önce evden gitti. Ayda yılda bir bana telefon eder ve halimi hatırımı sorar. Ancak nerede kaldığını nerede yaşadığını ya da neler yaptığını kesinlikle bilmiyorum. Bir ailenin bu duruma gelmesi beni gerçekten üzüyor.

Bu arada ben lise sonda falandım annemle babam boşandılar. Ancak ben de onların bu huzursuzluklarına daha fazla dayanamayıp üniversiteyi şehir dışında okudum. Bu yüzden de lise sondan beri annem ve babamla birlikte yaşamıyorum. Zaten ikisi de başka kişilerle evlendiler. Dışarıdan mutlu görünüyorlar. Umarım daha da mutlu olurlar.

Ancak ben tek başıma yaşamayı tercih ediyorum. Zaten insan bir kere aile evinden çıktığı zaman bir daha geri dönmesi gerçekten zor oluyor. Senede sadece birkaç kere annemle ya da babam ile görüşüyorum. Ancak onlarda kalmıyorum. Sonuçta ikisinin de kendi hayatı var. Ve ben de artık büyüdüm diyebiliriz. Ben kendi kuracağım aile ve kesinlikle böyle bir şey istemiyorum. Bu yüzden de öncelikle uzun süreli bir sevgili arıyorum.

Burcu Gündoğan hakkında 481 makale
Seslimp3.Com ve SesliTV.Com Arkadaşlık Siteleri Yöneticisiyim. 24 yaşında izmirliyim. İstanbul Beylikdüzünde yaşıyorum. İlan vermek isteyen arkadaşlar yorum bölümünü kullanabilirler. Daha detaylı ve Gold ilan vermek isteyenler [email protected] Mail adresine Mail atarak editörlere ulaşabilirler. Aşk dolu günler dilerim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*