Erkek Arkadaş ve Sevgili Arayan Yalnız Kadınlar

Evet arkadaşlar sizlerinde bildiği gibi artık yalnız yaşayan kadınların sayısı çok artmış durumdadır. Eskiden bir kadının yalnız yaşaması ya da sevgilisi olması, birileriyle flört etmesi çok ayıp karşılanan durumlardı. Ancak toplumumuzda ki bu algı kırılmış bulunuyor. Böylece kadınlar da artık yalnız yaşayabiliyorlar ya da sevgili arayabiliyorlar. Eskiden toplumumuzda sen yapamazsın kızım sen edemezsin kızım sen kadın kız mısın evinde oturacaksın diye kadınlar sürekli olarak baskı altında yetiştiriliyorlardı. Artık bu durum tam tersine dönmüştür. Sen yaparsın sen edersin sen kadınsın sen güçlüsün diyerek yeni bir nesil yetiştirilmiş bulunuyor. Bundan dolayı da ekonomik özgürlüğünü, maddi gücünü eline almış olan kadınlar kimsenin sözünü dinlemeden ya da baskı altında kalmadan diledikleri gibi yaşamaya başladılar.

Eski zamanlarda bir kadının başında erkek olmadığı zaman hor görülürdü. Ancak artık bu durum tamamen değişmiştir. Bu yüzden evli olmayan kadınlar da toplumda saygı görmeye başlamışlardır. Kendi geçimlerini kendileri sağlamaya başlayan bayanlar artık evlenmeden de kendi başlarına ayrı bir evde yaşama özgürlüğünü elde etmişlerdir. Bundan dolayı yalnız yaşayan kadınların sayısı gün geçtikçe artıyor.

Kadınlar önceden her ne kadar mutsuz olsalar da evliliklerini sürdürmek zorunda hissediyorlardı. Gerek aile baskısı gerekse toplum baskısından dolayı boşanamıyorlardı. Ancak her şeyde olduğu gibi bu durumda tamamen değişmiştir. Kadınlarda artık eğer mutsuz hissediyorlarsa ya da ilişkilerinde bir problem varsa boşanmaktan ya da ilişkilerini bitirmekten hiçbir şekilde çekinmiyorlar.

Sevgili Arayan Yalnız Bayanlar

Yalnız yaşamaya başlayan kadınlar her ne kadar özgürlüklerini ellerine almış mutlu birer kadın olsalar da hayatlarının belli bir noktasında artık bir ilişkiye, sevgiliye ihtiyaç duyuyorlar. Bu durum sadece kadınlar için geçerli değildir tabii ki. Erkeklerde aynı şekilde uzun süre yalnız kaldıktan sonra hayatlarına bir kadın ile devam etmek istiyorlar. Yani sizlerin anlayacağı bu durum tamamen insanlara özgüdür hiçbir şekilde cinsiyet fark etmiyor.

Özellikle yalnız yaşayan bayanlar kendilerini yalnız hissettikleri için en kısa sürede bir erkek arkadaş bularak duygusal olarak ve manevi olarak hayatlarındaki boşluğu doldurmak istiyorlar. Türkiye’nin dört bir yanında sevgili arayan ve yalnız yaşayan kadınları bulabilirsiniz. Sitemizde bu tarz aramalar gerçekleştiren kadınların ilan gönderdikleri ve yorum yaptıkları da oluyor. Bunların yanı sıra yorum yapmayıp ya da ilan göndermeyip yalnızca erkeklerden gelen yorumlara ve ilanlara bakan ve takip eden bayanlar da bulunuyor.

Evlenmek İsteyen Yalnız Kadınlar

Bazı kadınlar evlilikten tiksinmiş durumdadırlar. Bu yüzden de hayatlarında kesinlikle ciddi bir ilişki için ya da evlenmek için erkek almazlar. Ancak bunların yanı sıra tam bir evlilik insanı ve kendini evliliğe adamış bayanlarda bulunuyor. Bu bayanlar bir an önce evlenerek kendi ailelerine ve kendi yuvalarını kurmak istiyorlar. Sonuçta özgürlükle ya da yalnız yaşamak da bir yere kadar insanı mutlu ediyor.

Biz insanlar olarak doğamız gereği yalnız başımıza yaşayamayan canlılarız. Bunu bir evde tek başına yaşamaktan daha fazlası olarak düşünmeniz gerekiyor. Çevrenizde illaki insanlar oluyoruz. Tamamen tek başımıza kaldığımız zaman delirirsiniz. Bundan dolayı her insan hayatında sürekli olarak başka insanlara ihtiyaç duyan canlılardır. Bundan dolayı eğer kafa dengi olabileceğiniz ve güzel zaman geçirebileceğiniz yalnız yaşayan evlenmek isteyen bayanlarla bu sitede tanışabilirsiniz.

Burcu Gündoğan hakkında 481 makale
Seslimp3.Com ve SesliTV.Com Arkadaşlık Siteleri Yöneticisiyim. 24 yaşında izmirliyim. İstanbul Beylikdüzünde yaşıyorum. İlan vermek isteyen arkadaşlar yorum bölümünü kullanabilirler. Daha detaylı ve Gold ilan vermek isteyenler [email protected] Mail adresine Mail atarak editörlere ulaşabilirler. Aşk dolu günler dilerim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*