Erkek Arkadaş ve REHBER Arayan Rus Turist Bayan İlanları

Ülkemizde güzellikleri ile nam salmış olan rus bayanlarla tanışıp arkadaş olmak artık internet sayesinde çok kolay bir şey haline geldi diyebiliriz. Rusya mevsimsel yapı olarak oldukça soğuk bir memlekettir. Bu yüzden de ülkemiz Ruslar tarafından turistik gezi amaçlı çok fazla tercih edilen bir ülkedir. Ayrıca bize yakın bir ülke olmalarından dolayı da gidip gelmeleri daha kolay oluyor. Bu durumda rus insanlarına avantaj sağlıyor.

Sıcak iklimimizden dolayı Ruslar ülkemizi oldukça seviyorlar. Ayrıca sürekli olarak Bodrum, Fethiye, Antalya gibi turistik bölgelerimizde elinizi sallasanız bir RUS’A çarparsınız. Hem bebek gibi yüzleri hem de bebek gibi fizikleri olduğundan dolayı Türk erkeklerinin de gözdesi olmuş bir ırktır. Hatta bununla alakalı bir çok espiri de dönüyor. Ülkemize Arap mülteciler yerine rus mülteciler gelsin diye sosyal medya hesaplarında bunu paylaşanlar bile oldu.

Ayrıca internet üzerinde son zamanlarda meşhur olan rus bayanla evlilik gerçekleştirmiş olan insanların, erkeklerin paylaşımları insanları Ruslarla evlenmeye itiyor diyebiliriz. Çünkü çektikleri videolar hem eğlenceli hem de videoda bulunan kadınlar oldukça güzeller. Bu yüzden de Türk erkeklerinin gönlünü fethediyorlar diyebiliriz.

Bizler normalde yalnızca Türkiye sınırları içerisinde bayan arkadaşlık ve evlilik sitesi olarak hizmet veriyorduk. Ancak son zamanlarda Rusya’dan çok fazla girişler almaya başladık. Bunun dışında rus bayanlardan İngilizce olarak bir çok ilan ya da mail geliyor diyebiliriz. Tabi bazıları translate kullanarak saçma sapan Türkçe İlanlarda gönderebiliyorlar. Ancak biz bunları adamakıllı düzenleyerek düzgün bir dille sizlerle yayınlıyoruz. ayrıca rus bayan instagramlarını da sitemizde bulabilirsiniz.

Bu yüzden sitemizde rus bayan arkadaş evlilik gerçekleştirebilirsiniz. Tanışıp kaynaştıktan sonra, sevgili olduktan sonra ilişkinizi evlilik ile taçlandırabilirsiniz. Ayrıca şunu da bilmelisiniz ki rus bayanlar ve balkan bayanlara eşlerine oldukça sadıktırlar. Evlenmeden önce çok cevizler kırmış olabilirler. Ancak evlendikten sonra tahmin edemeyeceğiniz kadar sadık birer kadın, eş haline dönüşüyorlar. Buda evlilik hayatı için inanılmaz derecede avantaj sağlıyor diyebiliriz.

Rus Bayanla Evlenmek

Herkesin hayali güzel bir kadına sahip olmaktır. Bu yüzden rus bayanla evlenmek istiyorum diyen bir çok Türk erkeğini bulabilirsiniz. Ayrıca rus bayanların Türk erkeklerine olan ilgileri de artık herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Soğuk iklime sahip olduklarından dolayı kendileri bembeyaz kalmış durumdadırlar. Türk erkekleri, Türk ırkı onlara daha farklı geldiğinden dolayı İlgi çekici oluyor. Aynı şey Türk erkekleri için de geçerli.

Türkiye’de sarışın mavi gözlü ırk pek bulunmadığından dolayı rusların tipleri Türk erkekleri içinde oldukça çekici hale geliyor. Ayrıca hepimizin bildiği başka bir gerçek var ki; Rusya’da erkek kıtlığı çekiliyor. Kadın sayıları çok fazla olduğundan dolayı ve erkek sayıları az olduğundan dolayı kadınların birçoğu kendine eş, sevgili, koca bulamıyor. Bundan dolayı Türkiye’ye gelerek sevgili olduğu ya da bulduğu erkek ile evlenen bir çok rus bayan bulunuyor.

Kadın sayılarının fazla olmasından dolayı da Rusya bayan askerleri ile de oldukça meşhur olmuştur. Sayı fazla olduğundan dolayı askerler olarak bir çok rus kadını görev yapıyor. Diğer ülkelere nazaran kadın askerlerinin sayısı fazladır. Bu gibi bir çok konuda ülkemiz tarafından oldukça konuşulan bir ülkedir diyebiliriz. Yakın geçmişte yaşadığımız bazı problemlere rağmen iki ülke arasında hala ilişkiler sıcak durumdadır. Ve bütün yaşananlara rağmen hala Ruslar tarafından sevilen bir ülkeyiz.

Burcu Gündoğan hakkında 481 makale
Seslimp3.Com ve SesliTV.Com Arkadaşlık Siteleri Yöneticisiyim. 24 yaşında izmirliyim. İstanbul Beylikdüzünde yaşıyorum. İlan vermek isteyen arkadaşlar yorum bölümünü kullanabilirler. Daha detaylı ve Gold ilan vermek isteyenler [email protected] Mail adresine Mail atarak editörlere ulaşabilirler. Aşk dolu günler dilerim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*