Erkek Arkadaş ve Sevgili Arayan İranlı Bayanlar

İran’dan kendini erkek arkadaş arayan bayanlara geçmeden önce sizlere İran hakkında birkaç ufak tefek bilgi vermek istiyorum. Bildiğiniz üzere iran’ın resmi olarak kullanılan dili Farsçadır. Ayrıca başkenti olan Tahran her konuda iranın merkezi ve göz bebeğidir. İran geçmişte çok modern bir ülke iken 1979 senesinde yapılan devrimden sonra İran İslam cumhuriyeti olarak değişmiştir. Hatta 1970 öncesinde iran’ın resimlerine bakacak olursanız inanın şu anki zamanla hiçbir alakası yoktur. İranda kadınların önceden kapanma zorunluluğu yoktu. Çok daha modern ve ferah bir ülkeydi. Ancak yapılan devrimden sonra insanların tüm hayatları bir anda değişmiş oldu. Ayrıca özellikle kadınların hayatlarında inanılmaz derecede büyük kısıtlamalar ve baskılar olmaya başladı.

Devrimden sonra idam Sistemleri, kılık kıyafet kuralları, yönetim biçimi gibi bir çok şey kökünden değişmiş oldu. Bugün bile İrana gitmeye kalktığınız zaman eğer bir kadın iseniz uçakta inmeden önce sizlere saçınızı örtmeyiz için eşarp veriliyor. Aslında bizim türkçemiz Farsçaya çok yakın bir dildir. Çünkü Türkçe’de bulunan bir çok kelime Farsça kökenlidir. Bundan dolayı aslında bize çok uzak değiller. Ancak İranda yaşayan kadınlar yaşam standartlarından, hayat tarzlarından oldukça bıkmış durumdalar. Bu yüzden de ilk fırsatta İran’dan kaçma çabasına giriyorlar. Ayrıca İran halkı kesinlikle araplari sevmiyorum bir halktır. Bundan dolayı İranlıların Arap olduğunu düşünen büyük bir kesimin yanılgı içerisinde olduğunu söylemeliyiz.

Bütün bunların dışında her ne kadar yasak dahi olsa İranda inanılmaz derecede bir gece hayatı vardır. Bu çok büyük güzellikler içerisinde yapılıyor. Ancak yine de insanlar gizli gizli parti yapmaktan hiçbir şekilde çekilmiyorlar. Sonuçta insanları bir noktaya kadar baskılayabilirsiniz. Sonunda bir şekilde o baskıdan kurtulmaya çalışacaklardır. Bundan dolayı yasaklara rağmen hala eğlence hayatı yer alt mekanlarda devam ediyor. Devrimden önce İranda, Tahran’da gece hayatı ressmen şu anki Dubai’den farksızdı diyebiliriz. Bununla ilgili bir çok aramayı Google üzerinden yapabilirsiniz. Her ne kadar yasak da olsa yapılan gizli partilerde alkoller, cinsellikler havada uçuşuyor diyebiliriz.

Bütün kurallardan ve yasaklardan sıkılmış olan İranlı bayanlar kendilerine evlenebilecekleri erkekler arıyorlar. Ancak İranda yaşamak istemediklerinden dolayı kendilerini en yakın gördükleri ve ilgi duydukları Türklere yöneliyorlar. Bundan dolayı İranlı bir çok bayanla evlenme ya da sevgili olma fırsatını elde edebilirsiniz. Nasıl buldukları tam bir muamma ancak Sitemize ilan göndermek isteyen bir çok İranlı kadın bulunuyor. İran’dan bayan arkadaş edinmek istiyorsanız yine aynı şekilde sitemizde İranlı bayan arıyorum diyorsanız Sitemize ilan gönderin ya da yorum yapan İranlı bayanlara bakabilirsiniz.

İranlı Bayanla Evlilik

İranlı bayanlar her ne kadar baskıdan sıkılmış da olsa namuslarını düşkündürler. Bu yüzden birbirinden güzel İranlı kadınla evlilik gerçekleştirmeniz mümkündür. Ayrıca İranlı kadınlar gerçekten çok güzel yüz hattına sahip oluyorlar. Ayrıca çok fazla bakımlıdırlar. Bir çok ülkenin vatandaşlarını kendilerine hayran bırakacak derecede güzelliğe sahiptirler.

Bu güzelliklerinden dolayı da türklerin de, Türk erkeklerinin de oldukça ilgilerini çekmişlerdir. Bu yüzden sitemizde İranlı bayan arkadaş arayan bir çok erkek bulabilirsiniz. Ayrıca İranlı kadınlar fırsat buldukça Türkiye’ye kaçarak burada çalışma hayatına giriyorlar. Özellikle Beylikdüzü tarafında bir çok İranlı insanla tanışma ve karşılaşma fırsatımız var. Ressmen adım başı İranlıya denk geliyoruz diyebiliriz. Bunun haricinde kendileri de burada artık işletme açmaya başladılar. Hatta bir de üstüne yetmezmiş gibi açtıkları kafelerin ya da işletmelerin adlarını tamamen Farsça yapıyorlar.

Arama:

    Erkek Arayan Kadın
Burcu Gündoğan hakkında 481 makale
Seslimp3.Com ve SesliTV.Com Arkadaşlık Siteleri Yöneticisiyim. 24 yaşında izmirliyim. İstanbul Beylikdüzünde yaşıyorum. İlan vermek isteyen arkadaşlar yorum bölümünü kullanabilirler. Daha detaylı ve Gold ilan vermek isteyenler [email protected] Mail adresine Mail atarak editörlere ulaşabilirler. Aşk dolu günler dilerim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*