Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar

Dul Erkek Arıyorum Ankara

Merhaba. Ben Ankara’da yaşıyorum ve Ankara’dan ilan göndermek istiyorum. Ancak benim için şehir pek önemli değil diyebilirim. Çünkü kendime ait aracım var. İstediğim şehire, istediğim zaman gidebiliyorum. Bu konuda gerçekten sıkıntı yaşamıyorum. Daha önce hiç evlenmedim. 27 yaşındayım. Beş sene önce ailemi bir trafik kazasında kaybettim. Daha aslında yeni kendime geliyorum diyebilirim. Senelerce psikolojik olarak tedavi gördüm. Çok içine kapanıp, depresyonda olan bir insandım.

Bu nedenle açık konuşmak gerekirse erkek arkadaş, sevgili gibi olayları hiç düşünmüyordum diyebilirim. Ancak artık hayatıma devam etme zamanım geldi diye düşünüyorum. Şu anda ailemden kalan evde oturuyorum. Ailemin bir tane dükkanı ve bir tane arabası bir tane de kira aldıkları bir ev vardı. Evden ve dükkandan gelen kira ile geçimimi sağlıyorum. Oldukça rahat bir maddi yaşantım var diyebilirim. Ben gerçekten paranın gelip geçici olduğunu ve önemsiz olduğunu düşünüyorum.

Sağ olsunlar her ne kadar rahat yaşamama sağlamış olsalar da gerçekten onların yokluğu insana çok üzücü geliyor. Benim ailem benimle arkadaş gibiydi. Her zaman yanımda olurlardı. Her derdime koşarlardı. Her şeyimi onlarla yapardım. Ben arkadaştan çok aileyle zaman geçiren bir insandım. Ama maalesef ki hayat işte neyse. Kısacası hayatım bu şekilde diyebilirim. Beni gerçekten sevecek ve bana değer verecek birini istiyorum.

Benimle birlikte yaşayacak, dertlerimi ortak olacak, bir şişe şarap açtığım zaman o da gerek birasını gerek şarapta bana eşlik edecek bol bol oturup sohbet edeceğiz, birbirimizle güzel ve romantik dakikalar geçireceğiz… Bu tarz bir ilişki hayal ediyorum açık konuşmak gerekirse.

Aynı benim gibi bu tarz hayallere sahip olan birini bulurum diye umuyorum. Ben çok fazla dışarı çıkmayı, gezmeyi sevmem aslında. Ben daha çok evde sevgilimle zaman geçirmek, beraber kitap okumak, film izlemek, beraber aynı yatakta uzanmak ya da kestirmek gibi şeyleri seviyorum diyebilirim. Dolayısıyla çok fazla dışarıya dönük ve sosyal hayatı olan bir erkek bana göre değil. Benim ev hayatıma ayak uydurabilecek, evde beni yalnız bırakmayacak birini istiyorum.

Dost Arayan Bayanların Telefon Numaraları

Dost Arayan türbanlı kızlar, sevgili arayan dul kadınlar, yatılı, maddi destek olacak erkek arayan zengin ve yaşlı bayanlar, erkek arkadaş arayan kadınların cep telefon ve WhatsApp numaraları gibi kategoriler içerisinde sizlerde aramalarınızı tabii ki de gerçekleştirebilirsiniz arkadaşlar. Sitemizin içerisinde biliyorsunuz ki çok fazla sayıda ilan gönderen bayan arkadaşımız ve erkek arkadaşımız bulunuyor. Bu insanların hepsiyle tanışma, arkadaş olma ve kaynaşma fırsatına sahipsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey Sitemize ilan gönderen bayanların ilanların altında bulunan İlama mesaj gönder butonuna tıklamak olacaktır.

Gerisi zaten kendiliğinden gelecektir. Muhabbet, muhabbeti açar. Burada önemli olan şey kendi kriterlerinize uygun olan birine yazmanız olacaktır. Sonuçta yaşam tarzlarınız, hayat standartlarınız arasında çok fazla fark varsa o ilişkinin yürümesi de bir o kadar çok zorlaşır. Bu nedenle gerek kafa uyumu gerekse hayat uyumu açısından kendinize en yakın olan insanı bulmalı ve seçmelisiniz. İşte sizler bu seçimi daha rahat ve kolay bir şekilde yapabilin diye bizler bayan arkadaşlarımızdan ayrıntılı ilanlar talep ediyoruz. Kendileri hakkında ne kadar çok ayrıntı verirlerse erkeklerin kafasında da o kadar net bir profil oluşur.

Kendine Erkek Arayan Bayanlar

Eğer ki kendinize, düşünce yapımıza ya da hayatınıza uygun olmayan birini alırsanız bu durum sizin için yanlış ilişki olarak değerlendirilir arkadaşlar. Bunun sonucunda da karşılıklı olarak birbirinizi huzursuz ve mutsuz etmiş olursunuz. Sonunda ayrılmama imkanınız yok diyebilirim. Örneğin siz bir şey yapmak istediğiniz zaman yanınızdaki insan onu yapmak istemiyorsa ya da o şeyden hiç hoşlanmıyorsa gerçekten bu durum sizin içinde onun içinde problem olacaktır. Sonuçta hemen hemen aynı şeylerden hoşlanmanız, aynı hobilere sahip olmanız gerekiyor.

Her ne kadar kimseyle %100 olarak uyum sağlayamayacağımı olsanız bile kendinize ne kadar yakın olan kişiyi bulursanız o kadar iyi olur. Özellikle de evlenmeyi düşünüyorsanız kesinlikle bu tarz konulara dikkat etmeniz gerekiyor. Sonuçta bir ömrü beraber geçirmekten bahsediyoruz. Tabii ki de boşanma şansınız bulunuyor. Ancak boşanmak yerine ömürlük bir dost arayışı içerisinde olmak ve bu insanı bulmak gerçekten sizin içinde daha iyi olur diye düşünüyorum. Gerçekten hayatınıza düzgün bir insan girdiği zaman ve uyumlu bir insan girdiği zaman hayatınız çok daha güzel ve pozitif yönde ilerler.

Erkek Arayan Olgun Dul Zengin Kadınlar

Sitemiz içerisinde oldukça geniş bir kitle vardır arkadaşlar. Yani bu da demek oluyor ki en zengin kadından tutunda en fakir insana kadar her türlüsünü bulabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra tabii ki de her yaş grubundan kadın ve erkek arkadaşta bulabilirsiniz sitemizde. Burada önemli olan şey arkadaşlar nasıl bir sevgili aradığınızdır. Eğer bunun cevabını biliyorsanız işiniz çok kolay. Çünkü sitemize her gün on binlerce insan giriş yapıyor. Bu insanların her biri farklı kriterleri, farklı kafa yapısına, farklı hayata ve farklı geçmişe sahip.

Yani sizin anlayacağınız kendinize uygun kişiyi gerçekten hızlı ve pratik bir şekilde bulabilirsiniz. Ancak tabii ki kadın arkadaşlarımıza tanışabilmek ve arkadaş olabilmek için yapmanız gereken şey bu kadın arkadaşlarımızı etkilemek olacaktır. Bunuda sitemizin içerisinde tamamen ücretsiz olarak mesajlaşa rock yapabilirsiniz. Kendileriyle mesajlAştığınız zaman eğer birbirinizden elektrik alırsınız, birbirinizle iyi anlaştığınızı düşünürseniz o zaman işiniz çok kolay olur. Çünkü ilk etkileşim gerçekten insanlar açısından çok önemli. Eğer bunu başarıyla atlatırsanız sonrası zaten hızlı ve güzel bir şekilde gelecektir eminim.

Burcu Gündoğan hakkında 481 makale
Seslimp3.Com ve SesliTV.Com Arkadaşlık Siteleri Yöneticisiyim. 24 yaşında izmirliyim. İstanbul Beylikdüzünde yaşıyorum. İlan vermek isteyen arkadaşlar yorum bölümünü kullanabilirler. Daha detaylı ve Gold ilan vermek isteyenler [email protected] Mail adresine Mail atarak editörlere ulaşabilirler. Aşk dolu günler dilerim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*