Dul Bayanlar Canlı Sohbet Odaları

Ücretsiz Türbanlı, Kapalı Koca Arayan, Eş Arayan Bayanlarla Canlı Görüntülü Sohbet
Ücretsiz Türbanlı, Kapalı Koca Arayan, Eş Arayan Bayanlarla Canlı Görüntülü Sohbet

Dul Bayanım Dul Erkek Arıyorum

Merhaba. Ben de sitenize ilan göndermek istiyorum gerçekten artık yalnızlıktan inanılmaz derecede sıkıldım. Dul bir kadınım ve erkek arkadaş arıyorum. Tabii ki de geçmişte inanılmaz derecede sıkıntılar yaşadığımda oldu. Erkekler konusunda oldukça güvensiz olduğunu söyleyebilirim çünkü çok ciddi yaralar aldım. Defalarca kandırıldım. Ben oldukça iyi niyetli saf ve insanlara hemen güvenen biriyim. Ancak insanlar nedense hep benim iyi niyetimi suistimal ediyorlar. Bu nedenle de artık gerçekten bıkmış durumdayım.

Kime gideceğimi, kimden ne yardım isteyeceğimi gerçekten bilmiyorum. Bu durum benim inanılmaz derecede canımı acıtıyor diyebilirim. Kendimi çok yalnız hissediyorum. Bu durumun üstesinden gelmek için elimden geleni yapıyorum. Kendim için doğru olan kişiyi nasıl bulacağım hiçbir fikrim yok. Benim ailemden yana da yüzüm pek fazla gülmedi. Annem ben yaklaşık sekiz yaşlarında iken başka bir adamla evlendi. Öz babamla çok ciddi problemleri vardı. Bu da ister istemez beni etkiliyordu tabii ki.

Aile hayatı konusunda gerçekten yüzüm hiç gülmedi. Zannettim ki kendi kuracağım ailem gerçekten çok daha iyi olur ancak maalesef ki yanlış bir evlilik gerçekleştirdim. 20 yaşındayken evlenme kararı verdim ve evlendim. Ben iyi olduğum için hiçbir sıkıntı yaşamam zannettim. Çünkü ben her zaman kendim nasılsam karşımdaki insanı da o şekilde düşünüyorum. Bu sebeple zaten sürekli olarak kırılan taraf, üzülen taraf ben oluyorum. Çünkü benim gibi bana iyi niyetli Yaklaşan kimse olmuyor.

İnsanlara, çevreme baktığım zaman herkes birbiriyle çıkar için beraber oluyor. Kimse birbirini gerçekten sevmiyor diye düşünüyorum. Bu durumda beni çok üzüyo gerçekten. Kendimi sanki bu dünyaya ait değilmişim gibi hissediyorum. İnsanların kötü niyetleri, kalplerindeki kötülük ve art niyet sürekli olarak gün yüzüne çıkıyor. Artık kime güveneceğimi, kime gideceğimi şaşırmış durumdayım. Tek başıma yaşıyorum. Tek başıma bir hayat mücadelesi veriyorum. Kendi ayaklarının üzerinde duran güçlü bir kadınım.

Ama sürekli olarak güçlü görünmekten, her şeyle tek başıma mücadele etmekten gerçekten yoruldum. Bu yüzden ben hayat arkadaşı arıyorum. Kesinlikle evlenmek gibi bir niyetim yok. Sadece beni anlayan bir sevgilim olsun bana yeter. Bu konuda gerçekten hiç umudum kalmadı diyebilirim. Ama yine de son kez şansımı burada denemek istiyorum. Eğer aradığım ilişkiyi, aradığım insanı burada bulamazsam daha da zaten aramam.

Mobil Dul Sohbet

Dul Bayan arkadaş arama ve bulma, olgun, türbanlı, tesettürlü dul kadınlarla tanışma ve arkadaşlık, ücretsiz, canlı, kameralı dul bayan sohbet siteleri, dost arayan, evlenmek isteyen, koca arayan zengin dul kadınlarla mesajlaşma ve sohbet başta olmak üzere farklı kategoriler içerisinde sizlerde istediğiniz gibi arama gerçekleştirebilirsiniz arkadaşlar. Gerçekten hayatınızda şimdiye kadar kendinize uygun dürüst, güzel bir sevgili, arkadaş bulamadıysanız hiç üzülmeyin.

Eski zamanlarda insanların kendilerine uygun, seveceği bir insanı bulması gerçekten çok zormuş. Çünkü eski zamanlarda bir kadın ile bir erkeğin yanyana yolda yürümesi bile tuhaf karşılanırmış. Ancak günümüzde bırakın yanyana ya da el ele yürümeyi insanlar evlenmeden bile aynı evde yaşama fırsatına sahip olabiliyorlar. Ve işin daha da güzel tarafı insanlar bunları kesinlikle ters karşılamıyor ve tamamen normal bir şey olarak karşılıyorlar. Bu da insanların doğru kişileri bulma olasılığını da arttırmış oluyor.

Gerçek Bedava Bayan Sohbet

Gerçek bayan arkadaş bulma siteleri, olgun, sevgili arayan kadınlarla tanışma ve arkadaşlık siteleri, ciddi en güncel, en kaliteli arkadaşlık ve evlilik siteleri gibi bir çok farklı kategori içerisinde de aramalarınızı gerçekleştire biliyorsun sevgili arkadaşlar. Günümüzde artık insanlar herşeylerini, bütün ihtiyaçlarını internet üzerinden karşılamaya başladılar diyebiliriz. Çünkü internet gerçekten bizlere oldukça çeşitli Seçenekler sunuyoruz. Biz insanların da ihtiyacı olan şey tabii ki Seçeneklerdir arkadaşlar.

Herhangi bir konuda ne kadar çok seçeneğemiz olursa kendimiz için doğru olanı, en İyisini de o kadar rahat bir şekilde bulabiliriz arkadaşlar. İşte bu nedenle internet gerçekten teknolojinin bize sağlamış olduğu en güzel şeydir diyebiliriz. Örneğin günlük hayatınızda tanışabilirceğiniz kadın sayısı oldukça kısıtlıdır. Ancak internete girdiğiniz zaman örneğin sitemizi ele alalım; bütün şehirlerimizden, bütün ilçelerimizden kendinize uygun, istediğiniz kriterlere sahip olan kızlarla Kadınlarla tanışma fırsatınız oldukça yüksek diyebilirim.

Whatsapp Bayan Sohbet

Bu site içerisinde tanışabilirceğiniz çok fazla sayıda insan bulunuyor. Bu insanlarla tanışıp, arkadaş olduktan sonra yapmanız gereken tek şey kendilerinden cep telefon ya da WhatsApp numaralarını istemek olacaktır. Eğer gerçekten sizde kadınları etkileyecek bir yapı varsa, kadınlarla nasıl konuşmanız gerektiğini, kadınları nasıl etkileyeceğinizi biliyorsanız işiniz gerçekten çok kolay diyebilirim. Sonuçta şunu unutmayın ki kadın arkadaşlarımıza bu site içerisinde mesaj atan çok fazla sayıda insan bulunuyor.

Bu nedenle bu kadar erkek arasından sizlere cevap vermeleri için, sizi seçmeleri için onlara bir sebep sunmanız gerekiyor ve bu kadın arkadaşlarımızı etkilemeniz gerekiyor. Biliyorsunuz ki kadınlar için ilk görüşme, konuşma, ilk etkileşim gerçekten çok önemli. Eğer ilk konuştuğumuz anda karşınızdaki kadını etkilemeyi başarırsanız zaten ilişkinizin geri kalan kısmı kendiliğinden bir şekilde gelecektir. Umarım gerçekten kendinize uygun, kafa denginiz olan bir kadın ile kısa zaman içerisinde tanışıp arkadaş olabilirsiniz arkadaşlar.

Ben gerçekten bu site sayesinde bir çok insanın mutlu ve huzurlu ilişkilere adım attığını gördüm. Her geçen gün de bu sayı artıyor. Bu durumda beni tabii ki mutlu ediyor diyebilirim.

Burcu Gündoğan hakkında 481 makale
Seslimp3.Com ve SesliTV.Com Arkadaşlık Siteleri Yöneticisiyim. 24 yaşında izmirliyim. İstanbul Beylikdüzünde yaşıyorum. İlan vermek isteyen arkadaşlar yorum bölümünü kullanabilirler. Daha detaylı ve Gold ilan vermek isteyenler [email protected] Mail adresine Mail atarak editörlere ulaşabilirler. Aşk dolu günler dilerim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*