Dost Arayan Bayanlar Telefon Numaraları

Ücretsiz Arkadaşlık Siteleri, Kız Arkadaş, Sevgili Arama ve Bulma
Ücretsiz Arkadaşlık Siteleri, Kız Arkadaş, Sevgili Arama ve Bulma

Ülkemizde arkadaş arayan bayanlar artık Facebook Twitter ve Instagram üzerinde kendilerine uygun kişileri bulamıyorlar. Çünkü artık 2023 ’de başımıza gelen koronavirüs sebebiyle insanları arkadaşlık sitelerini daha fazla ziyaret ediyor. Bu durum yanılmıyorsam, 2023 yılında da aynı şekilde devam edecek gibi görünüyor arkadaşlar.

Kendine sevgili arayan olgun ve dul bayanlar, türbanlı tesettürlü kadınlar, zengin yaşlı bayanlar Facebook Twitter ve Instagram adresleri bulmak istiyorsanız internet sitemizi bedava olarak kullanabilirsiniz. Burada arkadaş arayan dul bayanlar ile sohbet etme şansınız bulunuyor. Tabii ki bunu yapabilmek için milyarlarca insanın kullanmış olduğu WhatsApp uygulamasını kullanabilirsiniz.

Sırdaş , Dert Ortağı Dost Arıyorum. Dul ve Emekli Zengin Bayanım 

Normalde böyle şeyleri çok sevmem ama internette dolaşırken dost arayan dul bayanlar gibi bir şey gördüm buraya geldim. İlk olarak şunu söylemek istiyorum ben gerçekten kendime uygun bir dost bulmak istiyorum. İki sene önce boşandım şu anda dul bir bayanım. Ekonomik olarak hiçbir sorunum yok. Yani senin anlayacağın zengin dul bir kadınım. Erkek arkadaş bulmak yerine birlikte güzel vakit geçirebileceğim bir dost bulmayı daha uygun görüyorum. Bu nedenle dost arayan bayanların cep telefon numaraları bölümünde ben de geri almak istedim.

Sizlere birazcıkta kendimden bahsedeyim. Şu anda İzmir’de yaşıyorum. İlerleyen zamanlarda İstanbul Ankara Antalya Konya Muğla Samsun Tokat Sivas Adıyaman Gaziantep Diyarbakır gibi şehirlere de gidip geleceğim. Ülkeyi karış karış gezmeyi seviyorum. Eğer kendime burada uygun bir dost bulabilirsem oda benimle birlikte gezebilir. Dost arayan bayanlar genelde burada kendilerini erkek arkadaş bulmuşlar. Umuyorum ki; ben de kendime burada bir erkek arkadaş bulabilirim.

Oldukça bakımlı kültürlü uzun boylu bir kadınım. Allah’a şükürler olsun bu yaşıma kadar hiçbir problemim olmadı. Sadece yanlış bir evlilik yaptım her şey bundan ibaret. Bu evlilikten de herhangi bir şekilde çocuğum olmadığı için şu anda kafam birazcık daha rahat. Anladım ki ben özgürlüğüne düşkün bir kadınım. Hızlı bir şekilde evlilik denen illetten kurtuldum. Lütfen kimse yanlış anlamasın evlenmeyi falan düşünmüyorum.

Ben ömrümün sonuna kadar bu şekilde yaşamaya karar verdim. Bu nedenle zaten dost arıyorum. Dost arayan dul bayanlar Facebook Twitter Instagram adreslerini paylaşıyorlar. Ama ben burada paylaşmayı doğru bulmuyorum. Özellikle de cep telefon numaramı kesinlikle böyle herkesin görebileceği bir yerde paylaşmadım çok saçma olduğunu düşünüyorum. Haksız mıyım?

Bu nedenle sadece bana mesaj gönderen beyefendilerle cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaramı paylaşmanın daha doğru olduğunu düşünmekteyim. Bunlar haricinde çok fazla bir beklentim yok. Bana mesaj gönderen beyefendilerin kriterleri arasında olması gerekenleri de sizlere söyleyim arkadaşlar. İlk olarak ben romantik ve kibar erkeklerden hoşlanırım. Yalan söyleyen bir gün üçkağıtçılık yapmaya çalışan erkekleri hemen anlarım ve analiz ederim. Yani sakın bana yalan söylemeye kalkma nasıl olsa bir gün ortaya çıkar ve bütün dostluğumuz arkadaşlığımız sevgili hayatımız her şeyimiz biter.

Zaten yalana dolana gerek yok. mutsuz bayan arıyorum,  erkek arıyorum, dost Arayan  bayanlar gibi şeylerde gördüm.. Ben sonuç olarak artık doldum yani bekar bir kadınım. Hayatıma istediğin kadar erkek alırım bu kimse ilgilendirmez. Karşındaki kişinin de daha önce evlenmiş ve boşanmış olması benim için hiç problem teşkil etmiyor. Yani bana bul erkeklerde yazabilirler. Benim için önemli olan karşındaki kişinin kalbinin temizliği ve dürüst olmasıdır.

Dost arayan bayanlar Facebook Twitter Instagram adresleri

Ülkemizde dost arayan bayanlar artık Facebook Twitter ve Instagram üzerinde kendilerine uygun kişileri bulamıyorlar. Çünkü artık 2023 ’de başımıza gelen ekonomik kriz sebebiyle insanları arkadaşlık sitelerini daha fazla ziyaret ediyor. Bu durum yanılmıyorsam, 2023 yılında da aynı şekilde devam edecek gibi görünüyor arkadaşlar.

Kendine dost arayan olgun ve dul bayanlar, türbanlı tesettürlü kadınlar, zengin yaşlı bayanlar Facebook Twitter ve Instagram adresleri bulmak istiyorsanız internet sitemizi bedava olarak kullanabilirsiniz. Burada dost arayan dul bayanlar ile anlık sohbet etme şansınız bulunuyor. Tabii ki bunu yapabilmek için milyarlarca insanın kullanmış olduğu WhatsApp uygulamasını kullanabilirsiniz.

Dost arayan türbanlı tesettürlü kapalı bayanlar ve emekli ciddi zengin kadınlar

Zengin bayanım erkek arkadaş arıyorum diyen bir çok kadın burada kendilerine uygun insanlarla tanıştı var ve dost oldunuz. Bunların arasında türbanlı, tesettürlü ve kapalı bayanlar da bulunuyordur. Ayrıca, zengin kadınlar kendilerine arkadaş bulabilmek için ilk önce onları analiz ederler. Ne kadar güvenilir olduğuna, ne kadar dürüst olduğuna bakarlar.

Bu nedenle, sizlerin bu kadınlara kendinizi rahat bir şekilde tanıta bilmeniz için aşağıda konuşturduğunuz ücretsiz mesaj gönderme bölümü bulunuyor. Bu bölümü kullanarak hangi şehirde yaşadığınızı, yaşınızı ve boyunuzu, hobilerimizi ve hoşlanmadığınız şeyleri falan yazarak kadınlara eklemeye çalışalım. Bunu yaparsak, oradaki kadına son derece pratik bir şekilde arkadaş edine biliriz. Çünkü kadınların özellikle de “zengin bayanların “büyük bir bölümü güvenilir erkeklerden hoşlanmaktadır. Dikkatinizi çekerim arkadaşlar burası jigolo arayan bayanlar arkadaşlık sitesi değildir.

Bu nedenle karşınızdaki bayana karşı son derece dürüst ve kibar olmanız gerekiyor. Erkek arkadaş arayan dost arayan bütün kadınlar sitemizi her gün ziyaret ediyor. Bulunduğunuz il ya da ilçe neresi olduğu önemli değil. Dünyanın neredeyse tüm ülkelerinden, hemşireler ve çok daha fazlası ile arkadaşlık yapabilir ve bunun da ötesine geçerek gerçekleştirebilirsiniz.

Burcu Gündoğan hakkında 481 makale
Seslimp3.Com ve SesliTV.Com Arkadaşlık Siteleri Yöneticisiyim. 24 yaşında izmirliyim. İstanbul Beylikdüzünde yaşıyorum. İlan vermek isteyen arkadaşlar yorum bölümünü kullanabilirler. Daha detaylı ve Gold ilan vermek isteyenler [email protected] Mail adresine Mail atarak editörlere ulaşabilirler. Aşk dolu günler dilerim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*