Ciddi Evlilik için Türbanlı Bayan Arıyorum

Öncelikle herkese selamün aleyküm. İstanbul Beylikdüzü’nde yaşıyorum. Özel bir şirkette çalışıyorum ve maaşım son derece güzel. Bir evi çok rahat bir şekilde geçirebilecek parayı kazanıyorum ve işinde gücünde alkol kullanmayan sigara kullanmayan bir insanım.

Türbanlı tesettürlü başı kapalı bir bayanla ciddi ve İslami bir evlilik gerçekleştirmek istiyorum. Sabahları spor yapan, gerektiği yerde konuşan ve ne konuştuğunu bilen bir erkeğim. Arkadaş çevremde ve akrabalarım arasında çok sevilirim. Dürüstlükten ve doğru yoldan hiçbir zaman dönmem. Haklının yanında haksızın karşısında olan bir yapım var.

Bol bol kitap okumayı, siyasi gündemi takip etmeyi ve futbol izlemeyi severim. Hayatıma girecek olan kadının bir eli yağda bir eli balda olacağına emin olabilir. Kadınımı koruyup kollaması iyi bilirim. Eşimi kimselere ezdirmem laf söyletmem. 2 artı 1 güzel bir evim var. Ayağımı yerden kesecek güzel bir arabam var. maddi konulara çok fazla girmek istemiyorum çünkü ben aşık olabileceğim bir insan ile birlikte olmak ve ömrümün tamamına onunla geçirmek istiyorum. Para pul gelip geçici şeyler. önemli olan iki insanın birbirini anlaması ve sevmesidir diye düşünüyorum.

İstanbul Beylikdüzü bölgesinde bulunduğumuz söylemiştim. ama Türkiye’nin neresinden olursa olsun bir bayan arkadaş ile Desti izdivaç yapabiliriz. Elbette öncesinde karşılıklı olarak birbirimizi tanımamız, Güven çerçevesini oluşturmamız gerekiyor. Bütün bayan arkadaşlara sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.

Burcu Gündoğan hakkında 481 makale
Seslimp3.Com ve SesliTV.Com Arkadaşlık Siteleri Yöneticisiyim. 24 yaşında izmirliyim. İstanbul Beylikdüzünde yaşıyorum. İlan vermek isteyen arkadaşlar yorum bölümünü kullanabilirler. Daha detaylı ve Gold ilan vermek isteyenler [email protected] Mail adresine Mail atarak editörlere ulaşabilirler. Aşk dolu günler dilerim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*