Ciddi Bayan Arkadaş Arama ve Bulma Siteleri

Ciddi Türbanlı, Tesettürlü Kızlarla Tanışma
Ciddi Türbanlı, Tesettürlü Kızlarla Tanışma

Ankara ya da İstanbuldan Ciddi Erkek Arayan Bayanım

Merhaba. Ben de kendime ciddi bir sevgili bulmak için bu siteye ilan göndermek istiyorum. Gerçekten düzgün, dürüst bir erkek arıyorum. Bu devirde dürüst insan kalmadı diyebilirim. Şimdiye kadar sürekli beni kullanmak isteyenlere, paramı yemek isteyenlere denk geldim. Bu nedenle gerçekten yaralıyım. Normalde arkadaşlık ve evlilik sitelerine kesinlikle güvenmem. Ancak yine de bu site sahibinin de kadın olması gerçekten çok işime geldi. Gerçekten eğer bir internet sitesinde kendime sevgili bulabileceksem o site bu site düşününAncak yine de bu site sahibinin de kadın olması gerçekten çok işime geldi. Gerçekten eğer bir internet sitesinde kendime sevgili bulabileceksem o site bu site düşünüyorum.

Özellikle sitenin ücretsiz olmasıda gerçekten insana güven veriyor. İlan gönderirsem bir şey kaybetmem diye düşünüyorum. Sonuçta bu ülkedeki tek yalnız ben olamam. Eminim benim gibi olan, sevgili arayan çok fazla sayıda insan vardır. Burada önemli olan şey bu insanları bulmak tabii ki. Ben de bu insanları günlük hayatımda bulma konusunda sıkıntı yaşıyorum. Sürekli saçma sapan insanlara denk geldim. Evli olupta benden evli olduğunu gizleyene mi denk gelmedim, cüzdanımdan kredi kartımı, paramı çalana mı denk gelmedim dersiniz yani gerçekten erkek seçimlerim tam bir fiyaskoydu diyebilirim.

İnsanın maddi durumu iyiken gerçekten etrafındaki kişileri kesinlikle tanıyamıyor. Ne zaman ki maddi durumunuz kötü olur, kötü bir hayat yaşarsınız işte o zaman, o günlerde yanınızda olan kişiler gerçekten sizin dostunuzdur. Ben de uzun zamandır daha normal, maddi durumu daha kötüymüş gibi bir hayat yaşıyorum. Çünkü insanların gerçek yüzü o zaman ortaya çıkıyor. İnanın ben durumum kötüleşti diye arkadaş çevreme duyurduğum zaman etrafımda kimse kalmadı.

Sahte olan insanlar bir bir etrafımdan gittiler. Geriye kalan insanlar ise benim gerçek dostum. Ben de insanları bu şekilde ayıkladım diyebilirim. Şu anda çevremdeki bir avuç insan ile hayatıma devam ediyorum. Maddi olarak da herhangi bir sıkıntım tabii ki yok. Ancak bunu insanlara göstermeyi tercih etmiyorum artık. Burada nasıl bir sevgili bulacağımı da gerçekten bilmiyorum. Erkekler konusunda pek fazla güvenim yok desem yalan olmaz aslında. Çok fazlada bir beklentim yok.

Benim tek amacım birlikte güzel zaman geçirebileceğim, gerek iş hayatında gerek sosyal hayatımda bana destek olacak, bana kendimi iyi hissettirecek bir hayat arkadaşı bulmak. Bu insanı da umuyorum ki burada bulabilirim. Ben 35 yaşında bir kadınım. Daha önce de hiç evlenmedim. hem İstanbul’da hem de ankarada tekstil mağazam var. Bu sebeple sürekli olarak İstanbul-Ankara arasında gidip geliyorum. Bu yüzden Ankara’dan ya da İstanbul’dan sevgili bulabilirim. Aslında diğer şehirlerden de olur ancak ben işlerinin başında olan bir kadınım.

Henüz daha işlerimi emanet etmek için kimseye güvenemedim. Muhasebecimden bile kazık yedim zamanında. Bu nedenle de kendi işlerimin üzerinden gözlerim hiç ayıramıyorum. Bu yüzden İstanbul ya da Ankara benim için uygun olacaktır. İki şehirde de evim var bu arada. Bu nedenle de kalacak yer gibi bir sıkıntım da yok. Tek istediğim güzel ve romantik geçirebileceğim, güzel akşamlar yaşayabileceğim bir erkek.

Ciddi Sevgili Arayan Kızlarla Tanışma

Ciddi, bayan arkadaş arama ve bulma siteleri, dürüst erkek arayan, sevgili arayan bayanlar, evlenmek isteyen, koca arayan türbanlı, tesettürlü dul kadınlar, İslami evlilik gerçekleştirmek isteyen zengin ve yaşlı bayanlar gibi kategorilerimiz de var arkadaşlar. Zaten sitemizin ana sayfasına gittiğiniz zaman bir çok farklı kriterlere sahip olan bayan arkadaşlarımız için, bir çok farklı şehir için açmış olduğumuz ilan sayfaları bulunuyor arkadaşlar. Bu ilan sayfalarına sizlerde tamamen ücretsiz olarak, kesinlikle üye olmadan erişebilirsiniz.

Biliyorsunuz ki sitemiz geniş çaplı bir arkadaşlık ve evlilik sitesidir. Bütün Türkiye’ye yayılmış, her şehirden neredeyse her ilçeden ilan alan, arama yapılan bir site haline geldik. Bu sayede insanlar kendilerine yakın olan şehirlerden ya da bulundukları, yaşadıkları şehirlerden çok rahat ve hızlı bir şekilde sevgili arıyorlar ve buluyorlar. Sizde nerede yaşıyor olursanız olun hiç merak etmeyin arkadaşlar. Çünkü kendinize uygun çok fazla sayıda kadın arkadaşımız ile bu site içerisinde tanışma, sevgili olma fırsatınız var.

Olgun Bayan Arkadaş Arıyorum

Herkesin birbirinden farklı kriterleri var tabii ki. Herkes aynı tarzdaki kadınlardan hoşlanacak, aynı tip bayan arkadaş arayacak diye bir kural yok. Eminim ki sizin de hayallerinizi süsleyen belirli bir kadın profili vardır. Bazı erkekler balık etli kadınlardan hoşlanırlarken bazıları ise zayıf, fit kızlardan hoşlanıyorlar. Bazı erkek arkadaşlarımız türbanlı, başı kapalı bir hayat süren kadınlarla tanışmak, arkadaş olmayı tercih ederken bazıları ise açık giyimli olan kızları tercih ediyorlar. Yani sizin anlayacağınız sitemizde çok çeşitli aramalar yapılıyor.

İnternetin bizlere sağlamış olduğu en büyük avantaj tabii ki de istediğiniz, hayal ettiğiniz tarzdaki bayanlara rahat, hızlı ve pratik bir şekilde kavuşa bilmemiz. Çünkü internet üzerinde o kadar çok fazla sayıda insan arama yapıyor ki kendinize uygun, hayallerinizi süsleyen bayan arkadaşı ya da erkek arkadaşı bulma olasılığınız da o kadar çok artıyor. Sonuçta günlük hayatınızda ya da sosyal yaşantınızda karşılaşabileceğimiz insan sayısı, çalışabileceğiniz kadın sayısı oldukça kısıtlı. Ancak internette böyle bir kısıtlama yok. Türkiye’nin her bölgesinden istediğiniz kadar arkadaş bulabiliyorsunuz.

Evlenmek İsteyen Dul Bayanlar

Biliyorsunuz ki sitemiz hem arkadaşlık hem de evlilik sitesi olarak hizmet veren bir sitedir arkadaşlar. Bu da demek oluyor ki sitemizin içerisinde hem evlenmek isteyen hem de yalnızca sevgili arayan, flört edebilecekleri erkek arkadaş arayan kadınlar da bulunuyor. Sonuçta evlilik gerçekten kolay değil arkadaşlar. Bu nedenle de özellikle günümüzde insanlar evliliği kesinlikle tercih etmiyorlar. Artık zaten evlenmeden de insanların beraber yaşaması, birlikte gezmesi, evlilik hayatına sahip olmaları tuhaf ya da yanlış karşılanmıyor.

Eski zamanlarda bir kadın ile bir erkek yolda bile yanyana yürüyemezlerdi. Bu durum bile yanlış karşılanırdı. Bu sebeple de insanlar rahat bir şekilde hareket edemiyorlardı. Ancak günümüzde böyle bir durum tamamen ortadan kalkmış durumda. İnsanlar çok rahat ve özgür şekilde istedikleri gibi, istedikleri tarzda hayat yaşayabiliyorlar. Kimsenin ne düşündüğü, ne söylediği umurlarında olmuyor. Gerçekten zaman içerisinde daha özgür ve daha modern bir ülke haline geldik. Bu durumda tabii ki ilişkileri bu şekilde yansımış oldu.

Burcu Gündoğan hakkında 481 makale
Seslimp3.Com ve SesliTV.Com Arkadaşlık Siteleri Yöneticisiyim. 24 yaşında izmirliyim. İstanbul Beylikdüzünde yaşıyorum. İlan vermek isteyen arkadaşlar yorum bölümünü kullanabilirler. Daha detaylı ve Gold ilan vermek isteyenler [email protected] Mail adresine Mail atarak editörlere ulaşabilirler. Aşk dolu günler dilerim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*