Can Yoldaşım Olur musun ?

Merhabalar adım Ela. 23 yaşındayım. Aslen Şanlıurfalıyım. Şu anda bir ilişkim yok ama şu anda Bolu’da yaşıyorum. 23 yaşında, 1.68 boyunda 51 kilo ,Yalansız, dolansız dürüst bir kız olduğumu söylemek istiyorum.Bu sayfayı tatilde tanıştığım bir kız arkadaşım aracılığı ile buldum.Burada aradığım Aşkı Bulacağımı çok inanıyorum.Daha önce Sadece bir kez erkek arkadaşım oldu Onunla da çok fazla bir şey yaşamadık gelip geçici bir duyguydu.

Yani sizin anlayacağınız Ben gerçek aşkın nasıl bir şey olduğunu bilmiyorum bile.Bana gerçek aşkı yaşasa bilecek bir can yoldaşı erkek arkadaş ve sevgili arıyorum.Sitedeki ilanların birçoğunu kontrol ettim insanların birbirine çok fazla yalan söylediğini gördüm.Sizden ricam lütfen bana yalan dolan hikaye anlatarak gelmeyin bu gibi şeylere asla inanmıyorum ve hiçbir zaman Tasvip etmiyorum.Bana ne kadar dürüst yaklaşır ve yalansız dolansız olursanız ilişkimizin gerçekleşme olasılığı da o kadar yüksek olacaktır.

Ben hayatım boyunca elimden geldiği kadar hem arkadaşlarıma hem aileme Hem de yakın dostlarıma hiç yalan söylemedim. Zaten yalan söyleyerek başlayan bir arkadaşlık ya da bir ilişki doğru düzgün bir şekilde temeli atılmamış demektir. Temeli düzgün atılmamış olan bir ilişkinin ve sonu olmaz bana soracak olursanız.Bu yüzden İkimiz de birbirimize karşılıklı olarak güvenilir ve dürüst davranalım. Ben bu sitede öyle saçma sapan insanlarla tanışmak için bulunmuyorum kesinlikle gerçek Aşkı ve sevgiyi arıyorum zaten buradan bulduğum insanla Ömrümün Geri kalanını tamamlamak gibi bir niyetim var.

Gerçek anlamda ciddi bir evlilik bile gerçekleştirebiliriz diye düşünmekteyim.Sosyal hayatımda ve iş arkadaşlarım arasında benimle evlenmek isteyen ya da benim de birliktelik yaşamak isteyen bir sürü insan olabiliyor. Ama tabii ki ben böyle şeyleri Okey vermiyorum Bana biraz saçma geliyor açık konuşmak gerekirse.Burada bulacağım bir insanla Umarım güzel bir ilişki yaşarım diye düşünüyorum.

Burcu Gündoğan hakkında 481 makale
Seslimp3.Com ve SesliTV.Com Arkadaşlık Siteleri Yöneticisiyim. 24 yaşında izmirliyim. İstanbul Beylikdüzünde yaşıyorum. İlan vermek isteyen arkadaşlar yorum bölümünü kullanabilirler. Daha detaylı ve Gold ilan vermek isteyenler [email protected] Mail adresine Mail atarak editörlere ulaşabilirler. Aşk dolu günler dilerim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*