Bursa Evlilik İlanları | Evlilik Siteleri

Öğrenci şehri olarak bilinen Bursa’dan evlilik ilanları paylaşmış olduğumuz bir sayfada bulunuyorsunuz. Eğer sizler de Bursa’da evlenebileceğiniz bayan ya da bayları arıyorsanız kesinlikle Sitemize ilan vermeli ya da sitemize verilmiş olan ilanların altına yorumlar yaparak kendileriyle iletişime geçmeniz gerekiyor.

Bursa’da yeni mezun olan genç ve güzel kız öğrenciler mevzun olduklarından dolayı artık evlilik gerçekleştirmek istiyorlar. Bu kız arkadaşlarımızdan da sitemize bir çok ilan düşüyor. Çünkü öğrenim gördükleri süre boyunca Bursa’da kaldıklarından dolayı mevzun olduktan sonra tekrardan aile evine dönmek yerine Bursa’da iyi, uyum sağlayabilecekleri, aklı başında, olgun erkeklerle evlilik gerçekleştirerek Bursa’da yaşamaya devam etmek istiyorlar.

Eğer sizler evlilik sorumluluğu altına girebilecek kapasiteye sahipseniz ve buna hazırsanız kesinlikle buradan güzel bir kız ile evlilik gerçekleştirebilirsiniz. Erkek olmanın da bazı zorlukları var tabi. Çünkü evi gerçekleştirdiğini zaman üzerinize bir de kadının yükü biniyor. Bu sadece maddi olarak değil tabii ki. Çünkü günümüzde artık kadınlar da çalışabiliyor. Bir kadın ve evli gerçekleştirdiğini zaman o artık sizin Namusumuz oluyor. Bu yüzden de ona sahip çıkmak ve koruyup kollamak da size düşüyor.

Bursa Ciddi Evlilik Sitesi 2023 Yeni İlanlar

Eğer gerçekten güçlü bir erkekseniz ve olgunsanız bir kadına sahip çıkabilirsiniz. Kadınlar kendilerine sahip çıkan ve koruyup kollayan erkeklerden çok hoşlanırlar. Bu yüzden de kadınların arayışları hep olgun erkekler üzerinedir. Bir evlilikte ya da evde erkek her zaman daha güçlü konumda olmalıdır. Ancak günümüzde artık kadınlarda hem maddi hem manevi olarak oldukça güçlüdürler. Eski zamanlardan kalma ataerkil toplum oldukça değişmiş durumdadır.

Bu yüzden de sizlerin şu anki günümüzdeki kadınlardan biraz daha, birtık daha güçlü olmanız gerekiyor. Eğer bir ilişkide baskın olan taraf kız ise kesinlikle bu ilişki pek de sağlıklı ya da sağlam olmuyor. Ben bile kendi çevremde gördüğüm kadarı ile kızların hep isyanları bu yönde oluyor. Ben de bir kadın olarak bu tarz şeylerden hiç hoşlanmıyorum zaten. Çünkü erkek dediğin biraz önce de söylediğimiz gibi güçlü ve olgun olacak. Bir kadını sarıp sarmalıyacak ve destek çıkacak.

Bursa Evlilik İlanları Bölgeler

  • Osmangazi
  • Yıldırım
  • Nilüfer
  • İnegöl
  • Gemlik
  • Mustafakemalpaşa
  • Mudanya
  • Gürsu
  • Karacabey
  • Orhangazi

Bursa Bay ve Bayan Evlilik İlanları

Yukarıda da bahsettiğimiz özellikleri taşıyorsanız kesinlikle evlilik için doğru bir erkeksiniz demektir. Bu yüzden de evlilik için çok uzun süre beklemenize gerek yoktur. Eğer karşınızdaki kişiyle ilişkinizi doğru bir şekilde sürdürürseniz kesinlikle sonucunu evliliğe bağlayabilirsiniz. Ancak ilişkinize öncelikle şuna dikkat etmeniz gerekiyor; İlişkinin başlarında ne kadar dürüst bir şekilde karşınızdaki kişiye kendinizi anlatırsanız sonunda hüsrana uğrama olasılığınız o kadar düşüyor.

Çünkü insanların günümüzde en çok isyan ettikleri şey şudur; evlenmeden önce böyle değildi. Yani köprüyü geçene kadar ayı ya dayı demeyi bırakın. Ne iseniz o olarak görünen. Mevlana boşuna dememiş ya göründüğün gibi ol ya da olduğun gibi görün diye.

Burcu Gündoğan hakkında 481 makale
Seslimp3.Com ve SesliTV.Com Arkadaşlık Siteleri Yöneticisiyim. 24 yaşında izmirliyim. İstanbul Beylikdüzünde yaşıyorum. İlan vermek isteyen arkadaşlar yorum bölümünü kullanabilirler. Daha detaylı ve Gold ilan vermek isteyenler [email protected] Mail adresine Mail atarak editörlere ulaşabilirler. Aşk dolu günler dilerim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*